NATURALNE LECZENIE

CZY MOŻNA UZDROWIĆ RAKA ZA POMOCĄ RĄK?
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Pole energetyczne otacza, przenika i wiąże: ciało - umysł - ducha i jest w stanie nieustającej aktywności, w ciągłym ruchu, jest to ciągłe pobieranie i wysyłanie wibrujących fal energii przez otwory w aurze.

Ludzkie procesy energetyczne tworzone są przez myśli, emocje, czyny, jak również przez własne środowisko i styl życia (ćwiczenia, żywienie, sen itd). Jeśli ktoś myśli zgodnie z miłością doświadcza mnóstwo pozytywnej energii, dobrego zdrowia. Zdolność do miłości utrzymuje otwarte i płynne czakry.

Jeśli ktoś myśli negatywnie, jest pełen strachu, przepływ jego energii jest zablokowany. W ciele pojawia się brak równowagi i robią się energetyczne zatory. Te blokady ograniczają przepływ energii na odpowiednim poziomie częstotliwości niezbędnych dla dobrego zdrowia.

Blokady mogą być chwilowe i dłuższe, wszystko zależy czy osoba działa z miłością, jednak obszary ciała dłużej zablokowane stają się powoli chore. Trwałe blokady manifestują większe problemy, rozwijają cięższe choroby np. raka.

Aby w pełni uleczyć ciężką chorobę wymaga to zmiany całego osobistego życia, to prowadzi nas do głębszej części nas samych, do rdzenia naszej istoty. A kiedy nie chcemy dotrzeć do tych korzeni mogą być poważne i dramatyczne konsekwencje. Taki człowiek schodzi do własnego piekła.

Większość chorób, w tym rak jest spowodowana przez zakłócone energie. Dlatego lekarzom jest tak trudno znaleźć na tą chorobę lekarstwo. Rak jest pasożytem energetycznym, coś co uszkadza zdrowe komórki ciała a negatywne energie i niewyważone emocje to nic innego jak karma dla raka. Takie zabiegi jak chemioterapia czy radiacja najczęściej doprowadzają do obudzenia się raka z uśpienia. Dotknięty drastycznym leczeniem tworzy inne komórki i enzymy, już super rakowe, które potrafią mocno dokuczyć.

Bioenergia jest doskonałym lekarstwem na raka, nie ma znaczenia rodzaj raka, lecz potrzebna jest silna bioenergia, małe dawki bywają niewystarczające, poza tym zwykła energia życia zachowuje się inaczej i nie jest wystarczająco silna aby pokonać raka. W tym przypadku należy szukać osoby, która posiada energię kwantową - tachion, która ma dużo większe możliwości i potrafi nawet w krótkim czasie poradzić sobie z rakiem.

Rzadko pomoże jeden energetyczny zabieg, należy ich wykonać dużo więcej, wówczas wzrasta możliwość przeżycia nawet w wypadku ciężkich stanów. Healing energii to zastrzyk energii, po którym chory czuje się znacznie lepiej już po paru minutach podawania energii, jest to doskonała terapia na raka, niestety jest jeden wielki problem, zbyt mało ludzi posiada energię na tym poziomie i zbyt dużo ludzi nadal nie dowierza tej metodzie. Tylko ci, którzy spróbują bioenergii dodatkowo wspierając się suplementami i dietą zdrowieją w 100%. Niestety, wiele osób wprowadza równocześnie leczenie chemioterapią i radiacją, które bardzo mocno zaniżają układ immunologiczny, który nie daje rady w walce z chorobą. Chemiczna forma terapii również opóźnia leczenie bioenergią, bywa, że chemia i radiacja jest bardzo silna i chory przegrywa tą walkę.

Pod wpływem energii zwiększa się ilość ATP, następuje ponowne przeprogramowanie metabolizmu komórki, co przywraca jej normalne zdrowe funkcje, w tym przypadku nie ma w ciele odpadów.

Nasza naturalna siła leczenia jest największą siłą, chociaż ludziom trudno uwierzyć, że tylko dłonie umieszczone nad chorym ciałem mogą uleczyć. Ciągle ten temat jest zbyt trudny do zrozumienia dla ludzkich umysłów, ciągle unosi się nad nim zbyt wielki sceptycyzm, ignorancja.

W moim życiu spotkałam już wiele osób, którzy mieli do bioenergii duże wątpliwości a nawet mnie ośmieszali, dopóki osobiście nie ujrzeli efektów albo nie doświadczyli na własnej skórze cudownego uzdrowienia. Największą grupą ignorantów są pracownicy medyczni, ciągle mają mocno zasklepione umysły.

Dopóki człowiek nie zrozumie na odpowiednim poziomie rezonansowych pól, nie uwierzy w swój własny energetyczny system, ten rodzaj terapii będzie ciągle ignorowany.

Całe nasze życie jest powiązane w skomplikowanej sieci wpływów działających na poziomie kwantowym. U podstaw wszystkich podpól ciała na poziomie subatomowym są wektory magnetyczne, które działają jak drogowskazy na poziomie kwantowych cząsteczek, które dostarczają informacji do komórek DNA i narządów aby wykonywać swoje odpowiednie funkcje. Magnetyczne wektory rozprowadzają w organizmie informacje, które są potrzebne do poprawnego funkcjonowania. Ten system kontroli jest mistrzem naszego organizmu, działa w porozumieniu z tradycyjnym systemem biochemicznym.

W organizmie człowieka działają trzy systemy wysokoenergetyczne: serce, układ nerwowy i płuca. Każdy z nich produkuje inny rodzaj częstotliwości energii - zjonizowanych cząstek, fal polaryzacji i innych przejawów energii, które działają jako nośniki informacji na poziomie kwantowym.

Każde ludzkie ciało ma swoją mapę: zewnętrzną i wewnętrzną. Zewnętrzna jest to aura z dwunastoma głównymi energiami, zwanych według wschodnich tradycji meridianami. Są to energetyczne ścieżki dla przekazywania informacji do odpowiednich komórek w organizmie. Nasze DNA także podzielone jest na dwanaście równych części, które zasilają przekazywane informacje w ciele. Główna konstrukcja z dwunastoma energetycznymi integratorami i struktury informacji zawarte w każdym z nich są takie same i to ta struktura tworzy naszą osobistą mapę. Nasza mapa pokazuje nam cały nasz system, wszystkie drogi (meridiany), główne energetyczne kanały (Ida, Pingala, kanał Sushumna), nasze elektrownie energii - całe miasta (czakry). Kiedy ten system jest zablokowany lub uszkodzony zawsze szwankuje nasze zdrowie.

Istnieje wiele elektrycznych sił w organizmie człowieka, obejmuje wiele rodzajów elektrycznej energii. Zachodnia medycyna na tej podstawie opracowała wiele medycznych maszyn do badania ciała: EKG, EMG, EEG. W ostatnich latach biolodzy, fizycy i inni udowadniają, że ciało ludzkie jest regulowane przez kwantowe pola energii. Wszystkie komórki, nawet cząsteczki elementarne zawierają małą elektryczną energię. Elektryczna aktywność jest niezbędna dla całego ciała. Cała materia, która znajduje się w przestrzeni składa się z atomów. W każdym atomie kręcą się elektrony wokół jądra. Każda komórka naszego ciała rezonuje bardzo specyficznie, w zależności od pracy naszych atomów. Nasze komórki współpracują ze sobą aby nasze ciało było w harmonii.

Stres i wiele innych ujemnych czynników powoduje błędne wibracje, które prowadzą do dysharmonii, następnie powodują kontuzje i choroby. Podobnie jak DNA nasza częstotliwość komórek jest wyjątkowa i określa wibrację tylko jednej osoby. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy o tej samej częstotliwości. Wszystkie żywe organizmy emitują sygnał radiowy, wysyłają dźwięki i kolory, które mają określoną częstotliwość. W każdej chwili te częstotliwości zmieniają się w zależności od naszych nastrojów, emocji i pracy naszego fizycznego ciała. Również określone częstotliwości swojego rezonowania mają inne żywe organizmy np. wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty, które razem z częstotliwością ludzkiego ciała mogą na siebie nacierać lub wchodzić między sobą w interakcję.

Ludzkie ciało jest kontrolowane przez pole energii kwantowej. Ayurveda doskonale zna ludzką mapę i energię, która przez nie przepływa. Każdy meridian tworzy specyficzną aktywność elektryczną w układzie nerwowym i za pomocą biofotonu następuje komunikacja między komórkami. W naszym ciele istnieje wiele chemicznych reakcji i elektrycznych bodźców. Każda komórka naszego ciała ma ładunek elektryczny. Mamy w swoim polu energię statyczną i magnetyczną. Na poziomie atomu elektrony wirują na określonych orbitach, elektron przenoszony jest z niższej na wyższą ale do tego przeniesienia wymagana jest energia kwantowa o bardzo szczególnych właściwościach. Elektrony przyjmują tylko energię z odpowiednią częstotliwością aby przejść z jednego poziomu do drugiego.

Kiedy uzdrowiciel kładzie dłoń na ciele chorego w miejscach gdzie znajdują się odpowiednie punkty rozpoczyna się przesyłanie informacji niezbędnej do przywrócenia równowagi. Wyższa energia uzdrowiciela dostarcza naprawczych informacji bezpośrednio do ciała chorej osoby płynącej z ciała uzdrowiciela. Fizyka kwantowa mówi nam, że wszystko jest energią, wszystko wibruje. Drgania dźwiękowe wpływają na formę cząstek toteż słowa, myśli, muzyka, wpływają na struktury molekularne, wpływają także na organizm ludzki poprzez biopole energii, uruchamiając go wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Dźwięk może wpływać na organizm zarówno pozytywnie jak i negatywnie np. zwiększyć przepływ krwi w sercu lub go zahamować. Zależy jakie wibracje oddziałują na nasze pole elektryczne wytwarzając rezonans fal. W ciele człowieka są zbiorniki energii zwane czakrami. Jeśli czakra jest zablokowana rozwijają się fizyczne i emocjonalne problemy. Zrównoważone centra energii to nasze dobre zdrowie, sprawny umysł i silny duch.

Obecnie zostaje mocno zakłócona energia w naszych ciałach poprzez negatywne wpływy z telefonów komórkowych, TV, komputerów, X-ray, kuchenek mikrofalowych i innych elektrycznych urządzeń, a także przez niezdrową żywność i różne zanieczyszczenia środowiska, cała siła napędowa w naszych organizmach jest nieprawidłowa co upośledza nasze zdrowie.

Wiele osób nadal postrzega siebie jako nic więcej tylko ciało fizyczne, które ma energię. W rzeczywistości jesteśmy świadomą energią, każdy z nas jest fundamentalną częścią tej siły.

Kwantowe uzdrowienie zmienia lub koryguje energetyczne pole, informację, neutralizuje niepożądane skutki lub szkodliwe częstotliwości energetyczne, dzięki czemu człowiek staje się bardziej harmonijny i zdrowy.

Kwantowe uzdrowienie jest naturalną formą leczenia, która współpracuje z energią siły życiowej ludzi, zwierząt, a nawet przedmiotów nieożywionych, ponieważ wszystko we Wszechświecie składa się z dwóch podstaw: energii i materii.

Wzór matematyczny E=mc² postuluje, że nasza masa ciała jest miarą zawartości energii. Masa zawsze jest równa całkowitej energii wewnątrz ciała pomnożonej przez prędkość światła. Naukowcy już dawno odkryli, że w pewnych warunkach elementarne cząstki takie jak elektrony są w stanie komunikować się ze sobą bez względu na odległość między nimi. Nawet na końcu Wszechświata każda cząsteczka wie co robi druga na drugim jego końcu. Komunikują się między sobą z prędkością większą niż prędkość światła. Tą prawdę poznałam już w roku 2000 kiedy przebudziła się we mnie Energia Kundalini. Z naukowym wywodem na temat energii tachionu spotkałam się po raz pierwszy w roku 2005.

Wszystkie rzeczy we Wszechświecie są nieskończenie połączone, ta nauka znana jest w Ayurvedzie od tysięcy lat, czyli, energetyczne wpływy na organizm ludzki. Cały Wszechświat jest zapisany w nas, jesteśmy wzajemnie splecieni i nic w kosmosie nie ginie, żadne ziarenko piasku a nawet nasza myśl, która kiedykolwiek wypłynęła z naszego umysłu. Wszystko jest jedną siecią, uniwersalnym hologramem.

Holograficzne informacje są we wszystkich częściach naszych komórek, błon komórkowych, narządów, tkanek, gruczołów. Informacje podróżują przez wszystkie narządy, emocjonalne biopole, meridiany, czakry, które wytwarzają małe pole elektromagnetyczne, które łączą się w biopole człowieka, a to wypełnia całe ciało.

Nasze emocje mają swoje źródło w biopolu, zmiany biopola są przyczyną naszych emocji. Dzieje się to nie tylko przez fizyczne działanie czy słowa ale przez proste myśli, które wprowadzane w ruch tworzą naszą rzeczywistość.

Emocjonalna myśl już jest komunikatorem dla DNA i może aktywować głębokie zmiany w fizycznych i niefizycznych częściach ciała.

Każda komórka ciała ma takie samo DNA. Mózg ludzki jest centrum sterowania centralnego układu nerwowego. Budulcem życia są nasze komórki, to one trzymają nas przy życiu, kiedy umieramy, komórki także umierają.

Świadoma Energia Duchowa jest uniwersalną siłą życia. Z poziomu ducha wiemy wszystko. Różne formy świadomości łączą się z innymi wymiarami informacji, zarówno świadomymi jak i nieświadomymi poprzez hiper-komunikację. Zjawisko to pozwala na świadomość wszystkich rzeczy cały czas. Ostatnio nawet niektórzy naukowcy stwierdzili, że 97% nieaktywnego DNA ma złożone właściwości. DNA, które nie jest wykorzystywane do syntezy białka używane jest do komunikacji a dokładniej hiper-komunikacji.

Hiper-komunikacja odnosi się do wymiany danych na poziomie DNA za pomocą kodu genetycznego. Działa podobnie jak sieć inteligencji a to pozwala na hiper-komunikację informacji wśród wszystkich czujących istot. DNA działa poprzez rezonans i częstotliwości wibracyjne toteż może być modyfikowane lub zmienione przez oddziaływanie zewnętrznych częstotliwości. Kierując częstotliwości światła na ciało można dokonać przekształceń, przeprogramować komórki, zmienić szablon DNA czyli dokonać aktu uzdrowienia.

Wiadomo, że ludzkie DNA można modulować i wpływać na nie przez częstotliwości (dźwięk, światło i myśli), ten proces znany jest od dawna mistykom, dokonują tego przez skupienie myśli (modlitwa), dźwięki (muzyka, śpiew), wytwarzane światło (witraże), język (recytowanie mantr). DNA działa nie tylko jako wypełniacz aktywnego białka, jest to funkcja mniejszości ale jako środek do przechowywania i odbierania i przekazywania informacji. Działanie hiper-komunikacji np. telepatii, uzdrawiania na odległość, mogą wskazywać na wyższą formę świadomości w chwili kiedy człowiek osiąga wewnętrzną harmonię i równowagę. Aby osiągnąć taki stan potrzeba bardzo wysokiej synchronizacji obu półkul mózgowych, taki stan można bardzo łatwo stwierdzić poprzez wykonanie EEG mózgu. Mózg na tym poziomie przechwytuje drgania hiper-komunikacji formy inteligentnego życia. Taka osoba zdobywa szybko wiedzę i widać u niej bardziej rozwiniętą wewnętrzną mądrość, co wskazuje na aktywne pola kwantowe, co jest oznaką neurogenetycznej ewolucji. U takich ludzi hiper-komunikacja jest odbierana jako potężna intuicja, ten człowiek otrzymuje nagłe dostęp do potrzebnych mu informacji, które są poza jego bazą wiedzy.

Nasze DNA jest bardzo inteligentnym i dobrze rozwiniętym kodem, który może działać pod wpływem dźwięku, emocji, które mogą zmienić człowieka moc i przeznaczenie. Dzięki hiper-komunikacji człowiek może przenieść się bliżej Stwórcy.

Święty System to bardziej złożony układ Wszechświata. Ma Boski charakter, cztery podstawowe siły natury (siłę grawitacji, elektromagnetyczną, jądrową, i słabe siły jądrowe). Uniwersum obejmuje i przenika wszystko, całość czasu i przestrzeni, wszystkie formy materii w wielowymiarowym jednym polu ciągłej energii.

Ludzka częstotliwość wibracji

Przeciętny zdrowy kręgosłup człowieka wibruje około 48Hz, zdrowy mózg 76 do 78Hz,
inne zdrowe elementy ciała 48-76Hz. Gdy następuje spadek energii do 46Hz zaczynamy chorować. Jeśli ciało spada poniżej 42Hz wkrada się rak.

Strukturalne wibracyjne energie odnoszą się do konkretnych uniwersalnych częstotliwości fal, które powtarzają się w przewidziany sposób. Wibrują różnie w zależności od osoby i jej systemu wierzeń.

Stres i huśtawki nastrojów miewają wszyscy ludzie, jednak, gdy jest ich za dużo wkrada się w nas niepokój i depresja. Każdy z nas powinien dążyć do osiągnięcia równowagi emocjonalnej. Jeśli człowiek nie popracuje nad sobą na tym polu ... gorzej, ucieka przed problemami lub szuka zbawiciela w formie lekarza czy innego cudotwórcy aby wykonał za niego całą pracę .... to od razu mówię, nie pomoże mu żaden uzdrowiciel, cudowny lek czy maszyna lub inna terapia, jeśli nawet to zadziała to tylko chwilowo.

Niewyważony emocjonalnie człowiek to przytłoczony cały układ nerwowy, który jest pod wpływem różnych emocji. Dotąd dopóki nie zharmonizujemy swoich pól będziemy skazani na łaskę swoich emocji na poziomie podświadomości, ciągle będzie z nas wychodzić stary gniew, zazdrość, zawiść, pamięć starych zdarzeń.

Nie wolno także tłumić emocji, gdy to robimy bywa jeszcze gorzej, wybuchają w późniejszym czasie i wyrządzają nam większe krzywdy. Musimy uznać swoje emocje na poziomie świadomym i umieć je kontrolować. Nie wolno winić ludzi, to też sztuczka umysłu, który ucieka od swojego problemu.

Musimy wziąć całą odpowiedzialność za swoje emocje, spojrzeć na sytuacje bardziej racjonalnie. Musimy umieć podejmować decyzje, wyważyć pragnienia, poglądy społeczne, religijne, wszystko to co powoduje negatywne emocje i stres, które bywają dla nas niezwykle toksyczne. Ważne jest bycie optymistą, to zmienia nasze nastawienie do świata, ludzi i siebie.

Jeśli to wszystko pominiemy nie będzie uzdrowienia ani cudu, tylko własne piekiełko. Pomijane emocje, ucieczka przed nimi, nieumiejętność zrobienia z nimi porządku to nasze wszystkie zaburzenia fizyczne i psychiczne.

30 July 2013

WIESŁAWA