NATURALNE LECZENIE

CZERWONY REISHI
 

Grzyb znany również w Azji jako "Ling Zhi" jest używany do celów leczniczych od około 2000 lat. Na Zachodzie pojawił się ok. 30 lat temu. Reishi zwany jest też medycznym magiem. Nie posiada skutków ubocznych w czasie jego spożywania.

Grzyb Reishi - czerwony jest szeroko znany w chińskiej medycynie i używany do leczenia wszystkich dolegliwości. Grzybów Reishi mamy kilka rodzajów; czerwony, czarny, niebieski, biały i żółty. Wszystkie można kupić jako medyczny suplement. Ale jednym z najbardziej owocnych w leczeniu jest czerwony Reishi.

Zażywając Reishi uzdrawiamy własne ciało i rozum. Królewskie Stowarzyszenie Medyczne głosi, że Reishi poprawia nasze samopoczucie i usuwa stres spowodowany różnymi problemami. Pomaga organizmowi powrócić szybko do normalnego balansu. Poprawia system immunologiczny, jest modulatorem regulującym cały ten układ, jak również jest odpowiedzialny za niszczenie wirusów, bakterii i innych mikrobów, które wtargnęły do ciała. Wszystko co wykracza poza normalne granice w ciele ludzkim jest przez ten grzybek niszczone. Również niszczy pasożyty, fungi, które powodują różne choroby.

Wszystkie antybiotyki i inne czynniki podawane chorym posiadają uboczne działanie. Grzyb Reishi posiada zdolności neutralizowania i ubocznego działania nawet chemioterapii. Czerwony Reishi poprawia pamięć, usuwa napięcia nerwowe, poprawia koncentrację, bardzo dobry przy leczeniu choroby Alzheimera.

Poza tym jest stosowany:

1. PRZY CHOROBACH KRĄŻENIA: usuwa zakrzepy podobnie jak aspiryna, pomaga przepływać krwi, usuwa wszystkie przeszkody w naczyniach krwionośnych. Zapobiega zawałowi serca i udarom mózgu.

2. PROBLEMY SERCA - usuwa arytmię, obniża cholesterol LdL i Trójglicerydy, obniża ciśnienie krwi, poprawia krążenie krwi.

3. PROBLEMY Z WĄTROBĄ - Pierwsza i najważniejsza rzecz to odtruwa wątrobę - wspaniały de-tox w przypadku zatrucia lekami, alkoholem, narkotykami i innymi truciznami. Uszkodzenie wątroby powoduje często żółtaczki, utratę wagi, wyniszczenie, utratę apetytu i jeszcze inne zakłócenia. Regularne zażywanie Reishi odmładza komórki wątroby i przywraca jej normalne funkcje.

4. UKŁAD TRAWIENIA - zażywanie czerwonego Reishi usuwa żołądkowe zgagi, zapobiega powstawaniu wrzodów, usuwa ciężkie biegunki i podrażnienia jelit.

5. PŁUCA - szczególnie pomaga w leczeniu astmy, w przewlekłym zapaleniu oskrzeli, w raku płuc, w alergiach i usuwa kaszel-palaczy.

6. NERKI - Balansuje chemię ciała i elektrolity. Poprawia funkcję nerek.

7. RAK - komórki rakowe, które powodują nienormalny wzrost tworząc guzy i osłabiają układ immunologiczny, wyniszczają ciało. Czerwony Reishi działa przeciwrakowo produkując substancję, która zabija komórki nowotworowe. Niszczy też wirusy, bakterie i drożdże.

8. CUKRZYCA - Reishi -obniża cukier we krwi i pomaga regulować level glukozy i naprawia wszystkie uszkodzenia trzustki.

9. PROSTATA - Nie jest dobrze znany mechanizm leczenia prostaty tym grzybem ale już po miesiącu spożywając go widać dużą poprawę.

10. HIV - AIDS - znaleziono, że ten grzyb pomaga bardzo w leczeniu tej choroby. Obniża zakażenia.

Ogólnie biorąc czerwony Reishi poprawia przepływ krwi, układ immunologiczny, oczyszcza, odmładza i odżywia. Można go używać w każdym wieku. Jedna niedogodność - ciągle jest bardzo drogi.
 

WIESŁAWA