NATURALNE LECZENIE

CHLOR I JEGO ZAGROŻENIA

Każdy chemik powie nam czym jest chlor... jest niebezpieczną toksyną, która ma w naszym życiu wiele zastosowań, największą do dezynfekcji i wybielania.

Nawet w małych ilościach: ciekłych czy gazowych form może być trujący. W swojej gazowej postaci chlor ma blado-zielonkawy kolor, ma śmierdzący zapach. Powszechnie występuje w przyrodzie w postaci jonów chlorowych, znajduje się w wielu solach, które są w ziemi. Ale nie każdy organizm ten związek toleruje. Nawet mała dawka chloru wchłanianego już tylko przez skórę, oczy, nos potrafi nam mocno zaszkodzić.

Nawet niewielkie chlorowanie wody w basenach powoduje, że przez nasze pory chemia dostaje się do organizmu. Jeszcze gorzej jest w czasie gorącej kąpieli w chlorowanej wodzie. Wyższa temperatura mocniej otwiera pory i pozwala chlorowi wchłonąć się przez skórę do krwiobiegu. Opary chemiczne są wdychane i uszkadzają wrażliwą tkankę płucną. Oczywiście, w tej samej chwili najczęściej nie doświadczamy żadnych objawów ubocznych. Te przyjdą znacznie później. I pamiętajmy, co pracuje dla twojego przyjaciela czy sąsiada nie zawsze zapracuje dobrze dla ciebie. Jesteś inny, masz w sobie inną chemię i inną grupę krwi, a także inną odporność układu immunologicznego... i pamiętaj, możesz mieć mniej szczęścia niż twój sąsiad.

Już powszechnie wiadomo, że chlor stosowany do dezynfekcji basenów jest uznawany za niebezpieczny dla zdrowia. Dzieci, które kąpią się w chlorowanych basenach zapadają częściej na alergie i astmy. U dorosłych chlor jest związany z innymi problemami zdrowotnymi, takimi jak: zapalenie pęcherza moczowego, odbytnicy, jest zwiększone ryzyko chorób wieńcowych serca. Ponadto obwinia się chlor za katar sienny. Najgorsze statystyki napływają z Belgii, występuje tam o 50% więcej problemów spowodowanych chlorowaną wodą, niż w innych krajach. Chlor uszkadza błony komórkowe, które chronią płuca. Krew u tych ludzi wykazała podwyższony poziom
trichlorku azotu (LINK!), nawet u ludzi siedzących z boku basenów, wcale nie muszą wchodzić do wody. Nawet wdychanie chloru jest niezdrowe, ponieważ chlor jest silnym środkiem utleniającym i drażniącym; jest szkodliwy dla oczu, skóry, dróg oddechowych, płuc. Aby być bezpiecznym w oparach chloru należy zakładać maskę i szybko zmywać chlor ze swojej skóry za pomocą czystej niechlorowanej wody. Żaden krem z filtrem nie chroni skóry przed skutkiem chloru. Lobby, które nas faszerują chlorem dobrze o tym wie, że chlor zalicza się do szkodliwych substancji. Toteż mądrzy ludzie we własnych basenach stosują generatory jonów srebra Sigma. Sama dezynfekcja na bazie chloru jest już przestarzała.

Wiadomo, że chlor już od dawna jest stosowany do dezynfekcji wody pitnej, reguluje wzrost niepożądanych bakterii takich jak E-coli i Giardia (Ogoniastek jelitowy).

Organizmy narażone na działanie chloru wytwarzają indywidualne wolne rodniki w organizmie, a te są rakotwórcze i powodują ogromne szkody w naszych komórkach. Ryzyko zachorowania na raka u osób pijących chlorowaną wodę wzrasta o 93%.

Osobiście uważam, że chlor trzeba w swoim życiu potraktować bardzo poważnie, tym bardziej, że chlor reaguje mocniej z substancjami organicznymi takimi jak pot i mocz. Jego działanie inicjuje proces biologiczny, który skutecznie niszczy komórkowe bariery otaczające płuca. Nawet szczury narażone na działanie chloru i chloraminy rozwinęły nowotwory na nerkach i jelitach.

Zespół badawczy z Medical College w Wisconsin donosi: "Jesteśmy przekonani na podstawie prowadzonych przez nas badań, że istnieje duży związek pomiędzy rakiem i chlorowaną wodą. Chlor nawet jako środek dezynfekujący może cię uszkodzić".
Niestety ludzie go kupują bo jest najtańszy. Zastanów się dobrze zanim go kupisz!

Doktor Joseph Cena już dawno napisał bardzo kontrowersyjną książkę na temat chorób wieńcowych, cholesterolu, przyczyny miażdżycy i wpływie chloru na te przypadłości. Stwierdził: "Za choroby takie jak: zawał serca, udar mózgu odpowiedzialny jest chlor".

Następnie wykonano badania na kurczakach. Jednej grupie drobiu postawiono do picia wodę chlorowaną, drugiej grupie podawano bez chloru. Kurczaki w tej grupie, które otrzymywały wodę z chlorem zapadały na choroby układu krążenia, gubiły pióra, miały dreszcze i obniżony poziom aktywności. Grupa bez chloru rosła szybciej, kurczaki były energiczne i zdrowe. Zewnętrznie oddziaływanie chlorem na organizmy żywe jest mniej szkodliwe, ponieważ chlor szybko odparowuje, ale w kontakcie z nim wchłania się przez skórę. Woda kranówka postawiona na jakiś czas na boku traci swoją szkodliwość przez odparowanie . Wdychanie chloru tym bardziej jego "świadome spożywanie" jest o 50 x gorsze niż kąpiel w wodzie z chlorem, ponieważ wpuszczamy chlor gazowy (chloroform) bezpośrednio do naszego krwiobiegu...

... i nie jest to żadna tajemnica, że właśnie ten chlor był używany podczas I i II Wojny Światowej (LINK1!, LINK2!), a w ostatnim czasie w Syrii (LINK!) jako broń biologiczna...  i nie ważne kto jej użył, ważne ile osób zabił!!!

Oprócz wszystkich zagrożeń zdrowotnych związanych z chlorem w naszej wodzie i żywności jest on także przyczyną złego smaku i zapachu chlorowanych produktów. Chlor w wodzie używany podczas kąpieli również ma negatywny efekt kosmetyczny. Pozbawia naszą skórę i włosy wilgoci i elastyczności co powoduje, że skóra wygląda mniej żywo i mniej młodzieńczo... te osoby szybciej się starzeją.

To można zobaczyć na przykładzie tych dwóch panów, co tak reklamują nam ten chlor i rozprowadzają go na necie jako cud- lekarstwo, przy czym nie podają żadnych jego skutków ubocznych, ani receptury jak się to stosuje, jak to sam MP oficjalnie na swoim forum napisał:

No właśnie i tak się po cwaniacku obchodzi system, aby zarobić na naiwnych ludziach, pod płaszczykiem uzdrawiania. Nie podaje im się skutków i konsekwencji tego co łykają i uważa się, że wszystko jest w porządku i pięknie to ktoś napisał na tym samym blogu:

Art. 156. § 1. Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci:
1) pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. .... i da cyt ... nic więcej dodać, nic ująć!

Chlor szybciej postarza ludzi co można sprawdzić na przykładzie właśnie tych dwóch panów co tak nam reklamują to cudowne uzdrawianie. Pan, który zrobił ze mnie zbrodniarza (MP) ma 55 lat, a jego cudowny wspólnik uzdrowiciel, który leczy przez internet parę setek ludzi dziennie (aż się dziwie, że jeszcze w Polsce ktoś choruje?!) ma 58, zdjęcia ich obu znajdziecie bez problemu na necie - my ich tu fizjonomii zamieszczać nie będziemy. Podobno obaj praktykują MMS i chwalą się jego dobrodziejstwami.

A jak wystąpią jakieś skutki uboczne, radzą zawijać się w folie aluminiową... bo to już jest atak bronią elektromagnetyczną... Jezu, ratuj się kto może!!! To nawet jak głaszcze moją kotkę to lecą z niej iskry elektryczne... też biedulka pod obstrzałem żydowskiej hasbary.

Nikt nie może twierdzić, że chlor służy ważnemu celowi, a jego niebezpieczeństwo nie wchodzi w rachubę. Nikt nie może igrać sobie z cudzym zdrowiem i życiem, choćby miała być narażona jedna osoba!


Chlor stanowi bardzo realne i poważne zagrożenie dla naszego zdrowia i osobiście sugeruję, aby go w 100% usunąć ze swoich domów... a tym bardziej nie wprowadzić świadomie do swojego ustroju. Ale kto chce być jeszcze królikiem doświadczalnym niech sobie chlor łyka dalej... a ja będę dalej o tym pisać jakie chlor stwarza realne zagrożenie dla zdrowia i życia... nawet za cenę takich wyzwisk w moim kierunku jak zabójca czy ludobójca.

Z tego co widzę jest więcej ludzi zdrowo myślących na świecie, którzy doceniają moją wiedzę. Kawałek cytatu z mojego prywatnego e-maila od jednego ze znanych internetowych blogerów zajmującego się podobną tematyką:

"Nie przejmuj się Vismaya, po latach obserwacji ludzi ze środowiska alter-ezo jesteś jedną z niewielu osób która pozostała tu "zdrowa" i nie popłynęła w jakieś relatywistyczne opary emocjonalnego i moralnego absurdu.

Ludzie po prostu wykonali skok świadomości, ale w tył. Jak chcą się truć tlenkami ciężkich metali w formie gansów, super toksycznymi biocydami których ułamki % dokonują sterylizacji w na poziomie których nie powstydził by się laboratoria na poziomie "Biosafety level 4". To nic nie zrobisz. Ludzie mają marne pojęcie na temat podstaw chemii, fizyki, biologii, działania własnego organizmu, polityk, ekonomii, o czytaniu ze zrozumieniem już nie wspomnę."

To jest kawałek cytatu, reszta treści jest prywatna i owiana milczeniem.

Warto również przeczytać:
-"Czy MMS leczy czy kaleczy?" (LINK!)
-Ostrzeżenie dotyczące suplementu diety "Miracle Mineral Solution" (LINK!)
-Niebezpieczny chlor w naszym codziennym życiu (LINK!)

REFERENCES
1. The Hidden Danger of Chlorine in our Bath Water. http://ezinearticles.com/?The Hidden Danger Of Chlorine In Our Bath Water&id=71857. Andie Klein.
2. Dangers of Chlorine. http://curezone.com/art/read.asp?ID=21&db=3&CO=7. Jerry Smith. Accessed 29 May 2008.
3. Dangers of Chlorine? http://www.drweil.com/drw/u/id/QAA361110. Dr. Andrew Weil.

This information is ©GHC Health and has been compiled from the following sources:
- http://www.ghchealth.com/chlorine.html
- http://www.ghchealth.com/chlorine cancer and heart disease.html

Namaste

Vancouver
2 Dec. 2016

WIESŁAWA