NATURALNE LECZENIE

CARCTOL - LEK NA RAKA


Hemidesmus indicus

Carctol - promień nadziei,
pomocny w leczeniu każdej formy raka,
szczególnie używany w odmianach złośliwych.


Co to jest Carctol?

Jest darem ponadczasowej wiedzy Ayurveda. Ziołowa mieszanka zawierająca rzadkie rdzenne indyjskie zioła, razem zmieszane z siłą proporcjonalną do leczenia i uzdrawiania chorych komórek, szczególnie niszczą wszystkie odmiany nowotworów.

Corctol:
1. Neutralizuje toksyny po chemioterapii i naświetlaniu
2. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych
3. Posiada 0 toksyczności

Każdy CARCTOL (kapsułka 500 mg) zawiera:

1. Hemidesmus indicus - 20 mg
2.
Tribulus terrestris - 20 mg
3.
Piper Cubeba Linn - 120 mg
4.
Ammani Vesicatoria - 20 mg
5.
Lepidium sativum Linn - 20 mg
6.
Blepharis edulis - 200 mg
7.
Smilax Chiny Linn - 80 mg
8.
Rheumemodi Wall - 20 mg


Zalety Carctolu


Tribulus terrestris

Podawany doustnie jest dobrze tolerowany, uwalnia
od depresji, skuteczny przy chemioterapii i radioterapii.
 

Dawkowanie:

(etap 1 i 2)

Przy lżejszych stanach chorobowych, dla dorosłych:
1 kapsułka 4 x dziennie.

Dla osób ciężko chorych (terminal):
2 kapsułki 4 x dziennie.

Dzieci:
1/2 kapsułki 4 x dziennie

Niemowlęta:
1/4 kapsułki 4 x dziennie.


Piper Cubeba Linn

W przypadku dzieci i niemowląt kapsułka ma być otworzona, a wewnętrzna jej zawartość podzielona równo na 4 części, (dawkowanie 4 x dziennie).

Proszek można rozpuszczać w mleku lub w małej ilości wody, następnie podać chorej osobie.

Dorosły musi przyjąć 1 lub 2 kapsułki 4 x dziennie na dobę; tj, od 8 rano do 12 w nocy, zażywać po jedzeniu lub małej przekąsce, nie wskazane na pusty żołądek, można popijać mlekiem lub wodą.


Lepidium sativum Linn

Należy wiedzieć, że Carctol jest preparatem ziołowym więc ma powolne działanie, aby ujrzeć jego efekty należy przestrzegać ściśle receptury co najmniej przez 2 miesiące. Następnie nadal kontynuować leczenie. W przypadku nowotworów złośliwych kuracja powinna przebiegać co najmniej 6 m-cy, nawet po uzyskaniu zdrowia.


Blepharis edulis

Jeśli w trakcie leczenia Carcktolem pojawią się jakiekolwiek objawy uboczne należy szukać przyczyny i wiedzieć, że sam Carctol nie zakłóca w jakikolwiek sposób innych leków i nie jest podatny na mutacje z innymi składnikami chemicznymi.

W czasie leczenia nie jest wskazane zażywanie tytoniu i napojów alkoholowych, mocno opóźnia leczenie. Natomiast zalecane są potrawy wegeteriańskie, dużo zielonych sałatek, owoców, warzywnych soków, które pomagają w szybkim zdrowieniu.

Wynalazca Carctolu dr. Nandral Tiwari został pośmiertnie uznany za jednego z czołowych specjalistów ziołowych w terapii raka w ciągu ostatnich 20 lat.

Dr. Tiwari pochodzi z Jaipur, Rajasthin - Indie. Pracował przeważnie z ciężko chorym na raka, z przypadkami nieuleczalnymi. W 40 % uleczał tą grupę chorych. Podróżował po całym świecie do krajów, od których otrzymywał zaproszenie, udzielał konsultacji i uczył w jaki sposób pomagać ludziom chorym na raka. Jego wynalazek jest mieszanką 8-miu ziół i znacznie się różni od leków przepisywanych przez innych lekarzy.

Carctol jest wykonany z czystych ziół. Został przetestowany przez Indyjski Instytut Nauk Medycznych - pracownia w New Delhi. Badany był również w Lyne, Martin i Radford labolatorium w Londynie.


Czy Carctol jest tylko dla chorych na raka?

Carctol skutecznie reperuje ciało z raka, ale może być również zażywane przez ludzi z innymi chorobami. Przynosi dobre efekty przy uszkodzeniu wątroby z powodu alkoholu, w zaburzeniach ginekologicznych, braku apetytu,

Carctol jest skuteczny w zapobieganiu chorób nowotworowych: w przypadku palaczy, uzależnionych narkomanów, alkoholików, ludzi z bardzo zanieczyszczonego obszaru, pacjentów z chronicznymi wrzodami, kobiet z leucorrhoeą i innych zagrożeń dla zdrowia.


Rheumemodi Wall

Ryzyko palaczy i niepalących.

Zanim zaczniesz palić, zatrzymaj się i pomyśl!

Dym papierosowy składa się z 4000 substancji chemicznych, w tym 43 znanych powoduje zachorowanie na raka. Wg. American Cancer Society używanie tytoniu w 30% jest przyczyną wszystkich zgonów w USA. Palenie jest odpowiedzialne za 90% nowotworów płuc u mężczyzn i 70% u kobiet.

Objawy raka płuc:

- uporczywy kaszel
- ból w klatce piersiowej
- krwawa flegma
- krótki oddech
- gorączka bez przyczyny
- ciągle infekcje, częste bronchity i zapalenia płuc.

Vancouver
12 March 2009

WIESŁAWA