NATURALNE LECZENIE

CAMILA I AKAHI - OCZEKUJĄCY
BRETARIAŃSCY RODZICE

LINK! DO AKAHI - TANCERZ I ARTYSTA MALARZ Z EKWADORU
LINK! DO CAMILA CASTILLOS - ARTYSTKA I TANCERKA
LINK! DO CAMILA I AKAHI - OCZEKUJĄCY
BRETARIAŃSCY RODZICE


 (Akahi i Camila)

Z programu wyemitowanego przez Supreme Master Television
17, 24 i 31 października 2010 r.

SMTV: Obecnie, jest wiele jednostek na całym świecie, które udowodniły ludzkości, że naprawdę można żyć bez potrzeby fizycznego jedzenia. I tu pojawia się pytanie: czy jest możliwe, aby dzieci wiodły zdrowe, wolne od jedzenia życie? Czy możliwe jest, aby bretarianie rodzili dzieci bez przyjmowania jedzenia jako niezbędnego pokarmu? Jest to nie tylko możliwość, ale fakt, że bretarianie mogą i rodzą dzieci bez stosowania żadnego fizycznego pożywienia.

Wyruszmy jeszcze raz w podróż do Ekwadoru, żeby odwiedzić Camilę i Akahiego, oczekujących bretariańskich rodziców. Pozostają oni bez jedzenia prawie 3 lata.

Witajcie przyjaciele. Akahi i Camila, jak się macie? Dobrze, że znów jesteście z nami w Supreme Master Television. Minął prawie rok od czasu naszego poprzedniego spotkania. Jak jest w stanie pranicznym?

Akahi: Przez ostatni rok, od tamtego wywiadu, możemy powiedzieć, że tak, że były zmiany, ale... to bardziej jak... nowy wgląd, nowy wgląd w to, czym naprawdę jest życie w pranicznej świadomości. Doświadczanie tej pranicznej świadomości w nieustającej radości, to jest stabilny stan mentalny, emocjonalny, fizyczny; również świadomość. Mam na myśli ustabilizowaną świadomość w tym stanie. Mnóstwo inspiracji. Mnóstwo inspiracji, by kontynuować tworzenie lub być pojazdem, poprzez który ta boska energia może swobodnie płynąć, wyrażając się w pełni. To otwarcie świadomości, to pozwolenie, otwiera możliwości nowych form komunikacji, które łączą ze wszechświatem. Teraz jest tak, że wszechświat komunikuje się przez nas, przez te ciała ze światła; a to, co nam przekazuje jest pełne nadziei dla nowej ludzkości, która ciągle rozkwita. A poza tym, to sprawia, że czujesz ten praniczny stan, i jest to całkowita jasność, wiedza, że moje życie jest całkowicie wolne, że ono należy do mnie całkowicie, i zrozumienie, że moja miłość jest tym, co tworzy wszystko na zewnątrz mnie, i uczenie się większego odczuwania mojej miłości, dzięki czemu to co zostało stworzone również jest kochane.

SMTV: Czy ta inspiracja, to szczęście, ta miłość spowodowały, że stworzyliście nowe życie? Jaki jest ten stan praniczny w tym nowym życiu?

Camila: O tak, to jest ta sama miłość, która doprowadziła nas do nowego doświadczenia tworzenia życia świadomie. A dla mnie osobiście, stan praniczny rozwija się teraz w inny sposób: teraz to rozumiem i żyję nim z nowej perspektywy, te stany wrażeń, których dostarcza stan praniczny, albo stan całkowitej wolności - przeżywanie i doświadczanie tego z tworzeniem nowej istoty. A wszystko jest tak bardzo miłe, tak!

SMTV: Jako bretarianie, zarówno Camila jak i Akahi są mocno zestrojeni z naturalną pracą ich ciał. Odkryli również nowe zrozumienie życia na poziomie komórkowym. Z tą nową świadomością przychodzą nowe wglądy o tworzeniu życia i podtrzymaniu tego życia „tchnieniem życia", albo praną. Czy możesz powiedzieć nam coś o świadomym oddychaniu?

Akahi: Oczywiście. Oddychanie jest najlepiej wykorzystane, jeśli jest robione świadomie. Oddychanie zawsze jest obecne i zawsze jest otwarte na wasze badania, zawsze jest otwarte, abyście mogli poczuć jego moc. Zawsze więc możemy sięgnąć jeszcze głębiej w nasze oddychanie, podnosząc je do poziomu, kiedy będzie jeszcze bardziej świadome, poprzez które możemy mieć głębsze zrozumienie tego, jak życie naprawdę w nas pracuje. Jesteśmy świadomi, że możemy istnieć bez jedzenia, ale nie możecie bez oddychania, prawda? Fizycznie życie manifestuje się poprzez oddech i stan, w którym pozwalam sobie żyć, który jest innym stanem świadomości, w którym widzę życie jako coś naturalnego, co we mnie płynie z każdym oddechem. I ten stan sprawia, że rozumiem, iż oddychanie to kanał życia dla ciała fizycznego i przejawia się w fizycznej formie poprzez oddech, w tej przestrzeni, która pojawia się z każdym wydechem i wdechem. To jest pusta przestrzeń, gdzie nie czujecie, że coś się dzieje. I to właśnie w tej pustej przestrzeni, która pojawia się po każdym wydechu i przed każdym wdechem, cząstki światła, które wydychamy, zderzają się z tymi, które wydychamy. W tym zderzeniu cząsteczek, które odbywa się w tym pustym punkcie, kwitnie życie. Manifestuje się w waszej istocie, w każdej istocie. Wtedy, kiedy obudzicie waszą świadomość by to pojąć... W oddechu jest życie i jest w tym punkcie pustki, gdzie zderzają się cząsteczki, aktywując waszą świadomość, która prowadzi was do zrozumienia, że życie zawsze jest z wami, że życie w was jest zawsze naturalne, i w tym tkwi zrozumienie, że już nawet nie potrzebujecie jedzenia. Pomyślicie: „Dlaczego jem? Dlaczego potrzebuję jedzenia? Jaki jest powód, dla którego potrzebuję jedzenia? Dla podtrzymania czego?" Ponieważ będąc w tej świadomości nie musicie niczego podtrzymywać; wszystko samo się podtrzymuje - wasze życie się podtrzymuje dzięki naturalnej konsekwencji bycia częścią wszechświata. Wtedy nie potrzebujecie już więcej jedzenia, ponieważ już żyjecie i jesteście podtrzymywani zasadniczo przez waszą własną istotę.

SMTV: Moja ciekawość jest teraz większa. Jak widzisz to w swoim stanie?

Camila: Akahi również wyjaśnia ten sposób świadomego oddychania, poprzez który możemy przywoływać nieskończone, ten symbol, prawda? W takim razie, jak ja to rozumiem, jak ja tym żyję... Nieskończone przejawia się przeze mnie normalnie i naturalnie, cały czas, poprzez moje świadome oddychanie i bycie żywą tutaj na tym planie, w tym fizycznym życiu, i niefizycznym też. Moje ciało samo jest tym punktem, gdzie zderzają się cząsteczki, jak również wasze ciało, jak również ciało Akahiego, jak ciała wszystkich innych. A teraz jestem świadoma, że to się dzieje. To tak, jakby moje ciało było punktem, gdzie zderzają się cząsteczki, w centrum tego nieskończonego, i to istnienie i to ciało, które się tworzy, jest również punktem swojej własnej nieskończoności. Więc teraz czuję, że moje życie, moja energia, mój byt jest bardzo rozległy i czuję, że całe stworzenie jest we mnie żywo obecne, w tym. To zrozumienie zderzania się cząsteczek, tego, jak tworzone jest życie, jest teraz również głębsze, i uczucie, że to istnienie również żyje - zarówno poprzez moje ciało jak i poprzez swoje własne ciało.

SMTV: Wyglądacie bardzo promiennie, bardzo pięknie. Jesteście w tak unikalnym stanie, i żyjecie praną, i to jest naprawdę piękne, całkowite tworzenie wszechświata. Przyjaciele, porozmawiajmy teraz o waszych uczuciach, co poczuliście, gdy dowiedzieliście się, że będziecie rodzicami.

Akahi: Dla mnie to było jak radosne słońce, które weszło w moje życie i oczywiście przejawiło się w całej mojej istocie. Jestem bardzo szczęśliwy będąc częścią boskiego współtworzenia. Szczęśliwy, by móc żyć z tym pięknym uczuciem miłości w ten sposób, tak nowym, nieznanym dla mnie. To jest emocjonalne, czyż nie? Tak ekscytujące, gdy zdałem sobie sprawę, że „tak, to jest prawdziwe!" Bardzo ekscytujące. Podskakiwałem, skakałem... wszystko to, co możesz sobie wyobrazić i jeszcze więcej - wszystkie formy bycia szczęśliwym.

Camila: Tak, ja również. To jest taka niewypowiedziana radość, bardzo mocna, bez słów, i tak dużo emocji w moim sercu, tak dużo miłości. To jest jak uświadomienie sobie innej części mojej istoty teraz i również spełnienie pragnienia. Tak, szczęście, dużo szczęścia. To jest całkiem nowa miłość, której tutaj doświadczam dla Akahiego i dla naszego syna. O tak, dużo emocji. Trochę trudno wyjaśnić to słowami.

SMTV: Czy planowaliście to, będąc bretarianami, żyjąc praną? Czy rozmawialiście o tym?

Akahi: Oczywiście. Tak, tak, rozmawialiśmy. To było obopólne porozumienie, które osiągnęliśmy po zrozumieniu... widząc magię życia, i z tego magicznego życia osiągnęliśmy porozumienie, że moglibyśmy stworzyć życie razem. To było pragnienie, które dojrzewało w naszych sercach przez pewien czas. I tak zrozumieliśmy, że jesteśmy już w najlepszym stanie, żeby stworzyć to życie. Kiedy osiągnęliśmy porozumienie, powiedzieliśmy: "Tak, jesteśmy gotowi. Dajmy sobie szansę, by być jeszcze szczęśliwszymi".

Camila: Tak, ja podobnie. Zrozumieliśmy, że jesteśmy bardzo, bardzo zdrowi, by świadomie stworzyć życie, by z wielką miłością przyjąć nowe życie, by rozszerzyć nasze szczęście jako rodziny i głębsze poznanie miłości. Tak, to był nowy krok. Poczuliśmy się gotowi, by dawać i już dajemy.

SMTV: Młodzi przyszli rodzice wierzą, że na skutek ich stylu życia jako bretarian, mają do przekazania swemu nienarodzonemu dziecku jedne z najczystszych informacji komórkowych.

Akahi: W tym pranicznym stanie to było całkiem nowe doświadczenie, ponieważ jestem świadomy, że moje DNA, informacja jakoś napełniła tę istotę. To bardzo czysta informacja, DNA które nie zawiera żadnych ograniczeń czy pamięci, mogących blokować coś w jego rozwoju. To DNA, które nie zawiera wymagań ani więzów, więc czuję się szczęśliwy będąc częścią tej wolnej demonstracji tworzenia i chciałbym też pozwolić mu kontynuować jego rozwój w sposób naturalny.

SMTV: Mamusiu, powiedz nam, proszę, o swoim szczególnym doświadczeniu.

Camila: Jako istota praniczna, to jest pierwszy raz, kiedy przeżywam to doświadczenie i nie mogę porównać tego do niczego innego. Cóż, z mojego punktu widzenia i z moich doświadczeń to było bardzo lekkie, gdy przyzwyczaiłam się do noszenia życia wewnątrz. To było jak moje własne ciało i byłam całkiem przygotowana, cała moja istota. Wszystkie moje genetyczne informacje czy pamięci, które noszę wewnątrz są bardzo czyste - to, co świadomie wybrałam, by mieć ze sobą, to, co jest dla mnie dobre, dla mojego życia i moich doświadczeń. Wiem, że ta istota, że moje dziecko, otrzymuje tylko to co najlepsze, że otrzymuje czystą miłość, informacje miłości, czystości. Czuję się dobrze wiedząc to. Czuję się z tym bezpiecznie.

SMTV: Czy miałaś jakieś symptomy? Sławne poranne nudności, nie?

Camila: Ta ciąża i to doświadczenie są bardzo łagodne, w odniesieniu do wielu symptomów ciążowych. Prawda jest taka, że nie miałam żadnych objawów, które zwykle ma wiele kobiet - zawroty głowy, nudności. Nie miałam tego. Może wrażliwość na zapachy, ponieważ i tak mój zmysł powonienia jest bardzo, bardzo ostry. I bez ciąży jest taki. Czuję też zapachy, które są daleko, ale może jeszcze bardziej podczas ciąży.

SMTV: Odnośnie spania, czy dużo śpisz? Mniej spisz?

Camila: Nie, na początku może... chciałam odpoczywać trochę więcej; ale nie dlatego, że byłam śpiąca czy coś, może żeby być bliżej z moim dzieckiem, bardziej przyzwyczaić się do tego stanu, do tego doświadczenia.

SMTV: Czy byłaś głodna? Miałaś pragnienia?

Camila: Nie, nic z tego. Szczerze, nie miałam. Tak czy owak byłam otwarta by przeżyć to doświadczenie takim jakie ono było. Ale nie, nie miałam pragnienia ani głodu, żadnej potrzeby zewnętrznych rzeczy.

SMTV: A teraz tata. Wyjaśnij zmiany, które widziałeś zachodzące u Camili przez ten cały okres jej ciąży.

Akahi: Widziałem tylko jej poprawę, od początku tego stanu. Tak, widziałem, że ona żyje tym w bardzo radosny sposób, jej duch pływał w miłości poprzez to doświadczenie. Widziałem tak wiele światła promieniującego od niej; jest bardzo jasne. Czuję, że jej cała istota promieniuje esencją jeszcze piękniejszą, bardziej kochającą. Nie widziałem jej, jako kobiety będącej w ciąży, która nie jest w stanie czegoś zrobić. Nie, ona jest zawsze pełna energii. Czasami to ja jestem tym, który chce, żeby trochę zwolniła, odpoczęła, ale nie ona. Zawsze jest pełna energii i zawsze szczęśliwa, zawsze bardzo radosna. Czuję, że dużo się uczy z tego doświadczenia, bardzo dużo. Ja też uczę się poprzez nią. Uczę się bardziej rozumieć intuicję i rodzaj miłości, który widzę, że rodzi się w niej, aktywuje się w niej. Nie widziałem u niej też żadnych nudności, nie, żadnej z tych dziwnych rzeczy, które myślę, że nie są dla niej normalne. Co do żywności, to ma możliwość wyboru jeśli tylko by chciała. Ale nie czułem, żeby była nią choć trochę zainteresowana. Widzę ją bardzo odprężoną, rozumiejącą więcej, że wszystko już tam jest, że wszystko już jest całkowicie doskonałe, a my musimy tylko pozostawać szczęśliwymi i pozwolić rozwojowi trwać.

SMTV: Odnośnie praktycznych zabiegów, które trzeba wykonać, żeby być zdrową matką, to czy robiłaś jakieś testy?

Camila: Tak. Czuję również, że wszystko jest w porządku, że moje ciało jest całkiem zdrowe, ale z ciekawości zrobiłam wszystkie badania krwi, których wymaga się od ciężarnych matek. Poza tym, do tej pory nie wiedziałam jaką mam grupę krwi. Również to chciałam wiedzieć. Odkąd jestem w stanie pranicznym, nigdy się nie badałam, więc medyczne testy zrobiłam z powodu ciekawości, żeby dowiedzieć się, gdzie się zakwalifikuję z wynikami. I wyniki testów wyszły naprawdę doskonałe. Gdy tylko wzięłam je do mojej położnej - do kobiety, która pomoże mi przy porodzie, ona przeglądała wyniki i jakoś nie mogła uwierzyć w to za pierwszym razem. Mówiła „Naprawdę? One są twoje?" Jak na kobietę ciężarną miałam doskonałe wyniki. Wszystko poszło doskonale, więc byliśmy spokojni.

SMTV: Co czułeś?

Akahi: Moje rozemocjonowanie w tym czasie... cóż, tak, pamiętam to. Camilla przyniosła swoje wyniki, swoje wyniki krwi, hematokryt żelaza, żeby sprawdzić, czy nie ma anemii i wszystko inne. To było bardzo interesujące, bo pokazaliśmy te wyniki dwóm osobom. Pierwszą była lekarka z tutejszego szpitala w Ekwadorze. Gdy je zobaczyła, z początku również była bardzo zaskoczona. Zaraz potem gratulowała nam i była bardzo szczęśliwa i zaskoczona. Powiedziała nam, że Camila ma czystą krew, która jest stabilna. Powiedziała nam, że zwykle gdy są badania krwi, zawsze znajdują brak równowagi lub więcej cukru bądź mniej tego lub brak tamtego albo nadmiar czegoś innego. Ale w przypadku Camili, była bardzo zaskoczona, ponieważ znalazła w pełni zrównoważoną krew. Powiedziała nam, że ona ma 41 dla żelaza. Wyjaśniła, że to jest liczba, do której ludzie muszą dążyć. Cudownie jest rozumieć, jak ten inny sposób życia, ten sposób utrzymywania się przy życiu, ten stan, objawia się w tym fizycznym ciele. Fizycznie manifestuje się w czystości, w komórkowej równowadze, w mocnym fizycznie ciele, doskonałym dla każdego. Bardzo miło jest to widzieć. Tak, to jest rzeczywiste... i również nauka jest zaskoczona widząc, że w naszych fizycznych ciałach jest równowaga. Tak, bardzo ekscytujące, bardzo radosne.

SMTV: Aby dowiedzieć się czegoś więcej o stanie zdrowia Camili z medycznej perspektywy, Supreme Master Television odwiedziło położną, która opiekuje się Camilą, przygotowując ją do porodu. Tina, jesteśmy bardzo podekscytowani ciążą Camili i chcemy dowiedzieć się czegoś więcej. Jesteśmy świadomi twoich sukcesów w odbieraniu dzieci w naturalny sposób od wielu lat. Chcielibyśmy wiedzieć: czy jesteś świadoma faktu, że Camila jest bretarianką?

Tina: Tak, byłam tego świadoma od dawna, zanim jeszcze zaszła w ciążę. Są tacy cudowni. Powinni mieć wiele dzieci. Miałam obawy. Początkowo obawiałam się wyników laboratoryjnych - jaki będzie jej poziom żelaza, hemoglobiny, nalegałam, żebyśmy przeprowadzili badania laboratoryjne, aby wypełnić moje karty o jej żywieniu. Byłam ogromnie szczęśliwa, że mogę szczerze powiedzieć, iż ze wszystkich kobiet w ciąży, którymi się opiekowałam przez te wszystkie lata, nikt nigdy nie miał lepszych wyników krwi. Jest w znakomitym zdrowiu. Ma wielkie zapasy żelaza i energii. Jej krew jest idealna, na samym szczycie ideału. Dla mnie jest to bardzo miłe i budujące. Wiem z ich ogólnego zdrowia i poziomu aktywności, że fizycznie wszystko jest z nimi w porządku, więc nie obawiałam się. Ale robiłam testy i przestrzegałam standardów badań medycznych - i ona jest wyjątkowo zdrowa. Czuję się naprawdę spokojna i jestem zadowolona z ciąży Camili. Czuję, że traktuje swoje ciało dobrze i wie, że niekoniecznie potrzebuje jedzenia, używa tylko tego, czego potrzebuje jej ciało. Jest ze sobą w wystarczającym kontakcie i rozumie własne procesy, aby wiedzieć, czego potrzebuje. Tak więc bretarianizm Camili i Akahiego to dla mnie zachodzący proces wpajania całkowitej pewności każdej kobiecie, aby miała naturalny poród i wiedziała, czego potrzebuje jej ciało, a Camila ma to w wielkiej ilości.

SMTV: Wspaniale to słyszeć. Jako przyszli rodzice, Akahi i Camila przechodzą też rozwój swojej własnej transformacji. Akahi: Nauczyłem się bardziej kochać... kochać siebie samego, sam z siebie, z tej miłości, która chce promieniować, kochać bardziej wszystkie istoty wokół mnie, każdego.

Camila: Czuję, że cała ta podróż, doświadczenie ciąży dojrzało, może obudziło instynkty, które zawsze miałam wewnątrz, ale nie byłam świadoma, że one tam są. Może są to rzeczy, które matka, które kobieta odkrywa, kiedy przeżywa to doświadczenie. I tak jak w stanie pranicznym, zmysły i percepcja bardzo się rozszerzają. Od początku czułam, że te instynkty... na przykład instynkt miłości, kochania wszystkich istot jeszcze bardziej. Doświadczyłam zrozumienia, że każda istota ma swoją matkę, ma istoty, które ją kochają, i że widzę i czuję to teraz w ludziach bardziej.

SMTV: Doprawdy, są to dwie piękne dusze zjednoczone w miłości. Przesyłamy Camili i Akahiemu nasze najlepsze życzenia bezpiecznego porodu i życzymy wam wielu szczęśliwych chwil z waszym synem.

Link do filmu: LINK!

Źródło: LINK!