NATURALNE LECZENIE

BISHOLIN - BALSAM MINERALNY

Polecany dla osób z problemami reumatycznymi i osteoporozą. Zalecany także osobom aktywnie uprawiającym sport.

Bisholin jest naturalnym koncentratem balneologicznym, wydobywanym z dna oceanu z głębokości 2,5 km. Jego przyswajalność przez skórę i błony śluzowe sięga blisko 100%, podczas gdy kompleksów mineralnych pozyskiwanych w sztuczny sposób zaledwie 50-60%. Jest czysty, nie zawiera konserwantów i barwników.

Łagodzi reumatyzm, uśmierza ból, przynosi ulgę w stanach zapalnych stawów i kręgosłupa, wpływa dobroczynnie na zmiany i zwyrodnienia usztywniające stawy i kręgosłup. Nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, jak inne leki przeciwreumatyczne.
 

BISHOLIN - PRAWDZIWA ULGA W CIERPIENIU:

-ma silne właściwości przeciwbólowe - już po kilku zabiegach powoduje osłabienie, a nawet ustąpienie bólów reumatycznych oraz dolegliwości pleców i karku

-posiada wyraźne działanie przeciwzapalne i rozkurczające

-wpływa na procesy miejscowej odporności poprzez stymulacje aktywności fagocytów (płytek krwi odpowiedzialnych za zwalczanie ciał obcych)

-usuwa złogi szkodliwych substancji oraz toksyn, dlatego Bisholin pomaga osobom mającym zwyrodniałe i zesztywniałe stawy
 

ŻYCIE Z PRAOCEANU

345 milionów lat temu istniał praocean, który zawierał niezwykle duże ilości życiodajnych minerałów. W wyniku procesów geologicznych oraz fizycznych dno ogromnego basenu oceanicznego zostało odizolowane od czynników atmosferycznych. W tych hermetycznych warunkach powstała solanka mineralna - Bisholin. Stanowi ją bogactwo makro- i mikroelementów rozpuszczonych w czystej artezyjskiej wodzie. Przez miliony lat pozostawały one w nienaruszonym stanie, bez wpływu jakichkolwiek zanieczyszczeń z powierzchni ziemi.
 

UNIKALNA SOLANKA

Bisholin jest unikalnym, naturalnym koncentratem mineralnym wydobywanym z dna praoceanu. Zawiera optymalny kompleks minerałów. Natura dobrała je według idealnych dla nas proporcji. Są tam cenne dla naszego zdrowia: siarczany i chlorki magnezu, potasu, wapnia oraz sodu. Wyróżnia się wysokim stężeniem jodu i bromu. Zawiera także cynk, mangan, żelazo, molibden, miedź, chrom i wiele innych minerałów.
 

ZADZIWIAJĄCE ODKRYCIE BISHOLINU

Nieskazitelne złoża tej solanki zostały niedawno odkryte w regionie połtawskim na Ukrainie. Przypadek sprawił, że pracownicy wykonujący tam odwierty dotarli do złóż Bisholinu. Osoby pracujące bezpośrednio z tą substancja, nie miały problemów ze stawami przy dużym wysiłku fizycznym. Zwróciło to uwagę lekarzy. Okazało się, że na głębokości 2,5 km w temperaturze 100 stopni C zalegają złoża cennej, mineralnej substancji, z niespotykanie dużą zawartością soli jodowo-bromowej i ogromnymi właściwościami leczniczymi. Wnikliwe badania wykazały, że Bisholin posiada unikalne oraz wszechstronne właściwości lecznicze. Wschodni lekarze stosują go z powodzeniem w reumatologii, neurologii czy rehabilitacji pourazowej. Co więcej, naukowcy odkrywają w Bisholinie coraz to nowe lecznicze właściwości.
 

BIOSHOLIN W NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH
KLINIKACH, A TAKŻE W TWOIM DOMU

Bisholin jest wykorzystywany przez lekarzy w wielu klinikach, szpitalach, sanatoriach oraz ośrodkach rehabilitacyjnych na całym świecie. Lekarze zauważyli, że połączenie leczenia farmakologicznego z terapią bisholinem przynosi doskonale efekty. Bisholin jest preparatem całkowicie naturalnym, dokładnie takim, jakim stworzyła go natura, dlatego jest doskonale przyswajalny przez organizm człowieka. Warto dodać, ze dzięki Bisholinowi możemy stworzyć sobie w domu własne sanatorium. Możemy stosować terapie wykorzystywane przez najnowsze ośrodki rehabilitacyjne. Bisholinowe kąpiele, okłady, masaże, odżywia i wzmacnia nasz organizm oraz pomaga usunąć uciążliwe dolegliwości.
 

BIOSHOLIN STOSOWANY JEST WSPOMAGAJĄCO
PRZY LECZENIU SCHORZEŃ:

-aparatu ruchu (choroby reumatyczne, zmiany zwyrodnieniowe, zesztywniające zapalenie stawów, przykurcz stawów, ostroga piętowa)

-chirurgicznych (rehabilitacja pourazowa, rozciągniecie więzadeł)

-obwodowego układu nerwowego (nerwobóle, zapalenie korzonków nerwowych, dyskopatia)

-związanych ze skutkami napromieniowania różnego pochodzenia (od ekranu telewizora, komputera)

-dróg oddechowych (zapalenie migdałów, gardła, krtani, oskrzeli), tarczycy związanych z niedoborami mikroelementów (m.in. jodu, magnezu, cynku, chromu)
 

ZASTOSOWANIE:

Bisholin jest preparatem do stosowania zewnętrznego. Proces wnikania zawartych w nim składników odbywa się poprzez skórę i błony śluzowe. Warto dodać, iż kompleksy mineralne pozyskiwane w sztuczny sposób są przyswajalne przez organizm tylko w 50-60%, podczas gdy przyswajalność naturalnego Bisholinu wynosi blisko 100%.
 

ZALECA SIĘ:

-kąpiele z dodatkiem Bisholinu,
-kompresy,
-okłady,
-nacieranie oraz masaże
 

KURACJA NA BÓLE REUMATYCZNE

Podgrzany Bisholin należy wetrzeć w chore miejsce i szczelnie zawinąć (ręcznik, folia) na czas do 3 godzin. Najlepiej przeprowadzić 10 zabiegów, raz na dzień lub raz na 2 dni. W razie potrzeby kuracje można przeprowadzić ponownie po 7 dniach przerwy. Wiele osób odczuwa dużą poprawę juz po kilku pierwszych zabiegach. Potwierdzają to relacje osób, które już zastosowały Bisholin.

„Jakiś czas temu miałem reumatyzm w nodze. Ataki bólu były silne, dręczące. Znajomy poradził mi, żebym zastosował Bisholin. Przyznaje, ze juz po 3 zabiegach zauważyłem dużą poprawę. Ból pojawiał się coraz rzadziej i rzadziej, aż w końcu zniknął. Bisholin pomógł mi odzyskać spokój i radość z życia." (Robert z Warszawy)

„Cierpię na gościec przewlekły stawów dłoni. To straszna choroba. Czasami ból był nie do zniesienia. Kiedy patrzyłam na swoje ręce, które choroba zaczęła już zniekształcać, czułam strach i bezsilność. Bisholin dal mi nadzieje. Pomógł uśmierzyć ból i zadziałał przeciwzapalnie. Choroba przestała postępować. Teraz mocze dłonie w wodzie z Bisholinem i wykonuje ćwiczenia. Musze przyznać, że nie sprawiają mi one tak wiele bólu, jak kiedyś. To naprawdę dużą ulga.” (Krystyna S. z Konina)

„Miałam silny ból pleców w okolicy lędźwiowej, który promieniował w okolice nerek. Przeszkadzało mi to w pracy i domowych obowiązkach. Po kilku okładach z Bisholinu poczułam znaczną poprawę, a teraz juz mnie nie boli.” (Kasia z Wrocławia)

„Mój najstarszy syn często budził się rano z bolącym karkiem. Często też miał sztywność karku, po tym, jak go „przewiało”. Teraz robi nacierania i okłady z Bisholinu. Mówi, ze jeszcze nic mu tak nie pomogło, jak to.” (Stanisława z Zawiercia)
 

WAŻNE INFORMACJE:

Opis właściwości preparatu Bisholin zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem Bisholin nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny.

Źródło: LINK!