NATURALNE LECZENIE

ALERT DLA RODZICÓW - ANTYDEPRESANTY

Nie pozwólmy aby nasze dzieci zażywały antydepresanty, które tak naprawdę nie zostały zatwierdzone do leczenia dzieci. Obecnie nasze dzieci zbyt często zgłaszają uczucie smutku ... rodzicu, zastanów się dlaczego tak się dzieje, co musisz zmienić w życiu swojego dziecka?

A co ty najczęściej robisz? Śpieszysz po poradę do lekarza. A co robi lekarz? Przepisuje łagodne i umiarkowane antydepresanty.

Niestety leki przeciwdepresyjne wywołują daleko idące skutki uboczne, takie jak nudności, bezsenność a nawet chęć samookaleczania się. Po lekach przeciwdepresyjnych tak dzieci, młodzież i dorośli są narażeni na zwiększone ryzyko samobójstw.

Rodzice, nie dajcie się nabierać na takie reklamy. Uśmiech waszego dziecka nie zależy od tych prochów.

Kontrolujcie co lekarze przepisują waszym dzieciom, szczególnie kiedy zdiagnozują u nich depresje (Major depressive disorder). Bądźcie również ostrożni z tą diagnozą, nie musicie wierzyć we wszystko co mówią lekarze.

Dzieci często mają huśtawkę nastrojów, często zachowują się dramatycznie i gwałtownie, ciężko u nich utrzymać cały czas dobre samopoczucie ... jedne bywają bardziej łagodne, inne bardziej wybuchowe, lecz nie musi to być depresja czy inne schorzenie wymagające użycia leków, tylko natura dziecka.

Znałam w swoim życiu wiele dzieci u których zdiagnozowano depresję ale rodzice nie zgodzili się na farmakologiczne leczenie. Te dzieci już pokończyły studia bez żadnego leczenia i są zupełnie zdrowe, zadowolone z życia, nic im nie dolega. Najważniejsze jest zdrowie naszych dzieci i nie pozwólmy bezsensownie je niszczyć.12 Dec. 2013

WIESŁAWA