NATURALNE LECZENIE

ALERT - CHEMIOTERAPIA ZABIJA!

Leczenie raka - czy wielki biznes?

Na całym świecie wydaje się przeogromne pieniądze na "walkę" z rakiem, fakt znalezienia lekarstwa okazałby się druzgocący w skutkach dla całego przemysłu farmaceutycznego i medycznego... co gorsza ludzie którzy zbijają fortuny na ludzkim cierpieniu za wszelką cenę próbują zatuszować informacje o skutecznych, naturalnych metodach leczenia. Sam fakt że np Jason Vale który twierdził że witamina B17 jest lekarstwem na raka trafił do więzienia mówi samo za siebie... albo fakt że w Ameryce terapia Gersona jest nielegalna.

Leczenie raka jest najbardziej tuszowanym tematem w historii medycyny. Chemioterapia zabija więcej ludzi niż sam rak. Na nasze szczęście z każdym dniem przybywa nowych dowodów które mówią wyraźnie - chemioterapia zabija!

Konwencjonalni onkolodzy nie tylko nie pozwalają na naturalne leczenie ale nawet zastraszają wielu pacjentów zmuszając ich do swoich metod leczenia, które niestety nie są skuteczne.

Naukowcy przebadali takie leki jak: imatinib (Glivec) -
lek na białaczkę oraz sunitynibem - lek na nowotwory przewodu pokarmowego lub zaawansowanego raka nerki i uznali, że oba te leki w pierwszej fazie leczenia mogą zmniejszyć guzy ale potem prowadzą do agresywnych przerzutów, nowotwór wraca z jeszcze większą siłą i rośnie znacznie szybciej niż pierwotny.

Leczenie chemioterapią ciężko uszkadza zdrowe komórki a następnie powoduje, że uwalniają one białko WNT16B, które jest paliwem dla rosnącego guza. Po leczeniu chemioterapią nowotwór jest wysoce odporny na przyszłe leczenie a DNA takiego człowieka jest poważnie uszkodzone, nie wspominając już o jego układzie odpornościowym z którego mało co pozostaje, dlatego mało kto przeżywa kolejne 5 lat po zastosowaniu chemioterapii.

Coraz częściej zdarza się, pacjent leczony jest na jeden rodzaj raka, wstrzykuje mu się chemioterapię i w ten sposób rozwija się drugi typ raka. Onkolog często twierdzi, że oba te guzy nie mają z sobą nic wspólnego. Niestety, naukowcy udowodnili, że są konsekwencją po chemioterapii.

Jest jeszcze jedno wielkie niebezpieczeństwo, o którym ludzie z reguły nie wiedzą. Farmaceuci przygotowujący toksyczne substancje chemiczne dla klientów narażają się na zachorowania i często z tego powodu umierają. Podobnie jest z personelem medycznym pracującym przy podawaniu chemioterapii.

Chemioterapia jest bardzo toksyczna dla organizmu człowieka i łatwo wchłania się przez skórę, i jest to coraz bardziej niepokojące i smutne, że setki tysięcy ludzi ginie każdego roku na całym świecie przez stosowanie tej metody leczenia.

Co parę dni dostaję podobne ostrzegające listy od obrońców ludzkiego życia, którzy nagłaśniają ten temat.

Toteż zanim rozpoczniesz leczenie, wprzódy zapoznaj się jaką masz gwarancję, że wyleczysz raka klinicznymi metodami. Zrób to przed leczeniem, po zastosowaniu chemioterapii może być już za późno!

List - w wersji oryginalnej z care2 action Alert, który otrzymałam dzisiaj, 8 maja 2013.

Dear Wieslawa, 

Getting diagnosed with a terminal disease is a terrifying enough prospect on its own. The idea that the doctors you trust have been giving you ineffective medication? That's the stuff of nightmares. Unfortunately, It's happened to more than 1,200 Canadians in the last year alone.

The private company at the center of the scandal insists that they asked for government regulation that was denied to them. This regulation would have potentially caught the errors that affected at least 1,200 Canadians. 

According to the Toronto Star, 137 cancer patients in Ontario, and 13 in New Brunswick have died since they began the diluted chemotherapy treatments.

Canadians pay taxes to ensure, in part, that the treatment we're receiving is of the highest quality possible. Health Canada has a responsibility to Canadian citizens to regulate all medications, including those meant for terminally ill patients.

Demand that Health Canada step up its regulation efforts so that a catastrophe like this never occurs again.

Thank you for taking action, 

Kathleen
Care2 and ThePetitionSite Team

Lekarze, którym ufamy dają nam nieskuteczne leki, w ostatnim roku 1200 Kanadyjczyków zostało poszkodowanych przez chemioterapię. Tylko w Toronto zmarło z tego powodu 137 pacjentów z nowotworami i 13 w New Brunswick

Ludzie zaczynają się coraz mocniej budzić w kwestii szkodliwości chemioterapii. Jeżeli chcecie pomóc to podajcie tą informację dalej! Nie pozwólmy aby ów metoda "leczenia" wciąż mordowała ludzi!

8 May 2013

WIESŁAWA