NASZE DOŚWIADCZENIA

DOŚWIADCZENIA 2007/2008
(CZĘŚĆ 6)
LINK! DO CZĘŚCI 5

LINK! DO CZĘŚCI 7
 

Obrazy z chmur

Szedłem we śnie i spojrzałem w niebo i ujrzałem z chmur całą postać szatana. Następnie zobaczyłem jego twarze dwie obok siebie. Później we śnie zacząłem mieć wizje. Zrobił mi się biały ekran przed oczami i widziałem liczne utworzone z chmur obrazu Jezusa (raz były 4 kwadraty, w których były różne obrazy Jezusa - wszystko utworzone z chmur). Było tak, że po chwili wyrzucało mnie z wizji lecz po chwilce znowu do niej wchodziłem i widziałem obrazy z chmur. Był tam też jakiś głos, który przemawiał do mnie. Około może 3-5x zapadałem w stan widzenia obrazów układających się z chmur. Niestety nie pamiętam co mówił ten głos podczas tych widzeń? Wydawało mi się jakbym był nauczany? Po przebudzeniu we śnie dostrzegłem ranę na lewej nodze bardzo długą, prawdopodobnie oznaczającą cierpienie?


Ciemna energia...

Dawno temu kontem oka gdy siedziałem przed komputerem widziałem przelatującą wokół mnie ciemną energie (wielkość płyty cd? może lekko mniejsza? taka trochę podłużna). Ostatnio również po przebudzeniu ze snu gdy byłem "gnębiony" moje oczy ujrzały czarną energie odlatującą ode mnie w szybkim tempie. (napisane 18.04.2008)

Np dzisiaj (19.04.2008) miałem ataki ciemnej energii na 4 czakre wiele x podczas nocy. Oczywiście w czasie snu gdy energia czarna atakuje sny stają się bardziej negatywne i po przebudzeniu czuje jakbym tracił? energie z 4 czakry? lub czuje jakiś ucisk lub coś podobnego?


Rany na ciele (nowe info)

Czasem po "gnębieniu" w nocy zauważyłem ze mam cięcia nawet 5 centymetrowe (mierzyłem linijką) na ciele. Rany od 2-5cm występowały już na: nosie, czole, szyi, barkach, plecach, klatce piersiowej i brzuchu. Wszystkie rany wyglądają bardzo podobnie do siebie. (napisane 19.04.2008)


Zdrętwienie okolic 3 oka

Zaznaczony obszar na obrazku gdy dotykam jest jakby lekko zdrętwiały w porównaniu z resztą obszaru czoła. Doświadczam tego już od wielu miesięcy. Prawdopodobnie wynika to z tego ze bardzo dużo energii mi tam wnika i męczy mnie i męczy hehe :) to mi aż zdrętwiało to miejsce :D (napisane 20.04.2008)


Szara mgła przed oczami

01.06.2008 oraz jakiś tydzień wcześniej nagle przed oczami (przed całym polem widzenia) pojawiła mi się szara mgła. Trwała ona około 10-30 sekund i znikła.
 

Ogień w nogach i w ciele...

Od jakiego miesiąca? co pewien czas czuje jakbym miał wiele punktów w nogach które wypełniają się dużym ciepłem... szczególnie nad kolanami czuć ten ogień. Reszta ciała tez się zapala, ale w nogach czuć ten ogień najwyraźniej. (napisane 21.06.2008)


Jezus we śnie...

We śnie wędrowałem z wielkim tłumem, a tym tłumem przewodził Jezus. Widziałem nawet Gandhiego który szedł. Był pokazany również jakiś zły mag - z negatywnego bieguna. W tłumie zauważyłem kogoś kto doznawał przemienienia i jego szaty stały się bardzo jasne, a na szatach w okolicy 4 czakry pojawiło się płonące serce. Wydawało mi się, że to był Jan Chrzciciel, ale mogę się mylić. Miał siwą brodę. Później widziałem jak Jezus wraz ze strażnikami tłumu strzałkami takimi małymi pokonali wrogów którzy byli w tłumie. Następnie Jezus, Jan Chrzciciel? i ja znaleźliśmy się w pokoju i Jezus oznajmił mi, że czeka mnie jeszcze jedna próba. Później doszedłem do jakiego sklepu gdzie jakaś babka sprzedawała przedmioty za 250zl za sztukę, gdzie w środku takiego przedmiotu wielkości piłki nożnej pojawił się holograficzny Jezus, a jego serce płonęło ogniem (Jezus był jakby z białego światła). (napisane 22.06.2008)


Kolce wbijane w głowę - bąble...

Od dość dawna odkąd czuje wbijane w głowę kolce (mniej więcej dokładnie te punkty w których Jezus mógł mieć koronę cierniową) to wraz z nimi bardzo często pojawiają się bolące bąble czy guzki - bardzo dobrze wyczuwalne rękoma... jak się je dotknie to bolą i jest to podobne do porządnego ukąszenia komara... czasem w nocy nie mogę spać na jedną stronę bo głowa boleśnie odczuwa kontakt z poduszką :) (napisane 23.06.2008)


Wypukły punkt...

Jest jeszcze jeden taki punkty na czubku głowy lekko z tyłu... tam energia przedziera się przez głowę i wychodzi tamtym punktem... obecnie czuje jakby w tamtym miejscu czaszka była wybrzuszona. (napisane 23.06.2008)
 

Energia i pieczenie...

Na dzień dzisiejszy to najbardziej doskwierają mi te punkty na obrazku zaznaczone kolorem. Szczególnie meczące są energie związane z nosem... Często czuje pieczenie tam gdzie pracuje mi energia (środkowa cześć twarzy -> nos, lekko policzki od strony nosa oraz okolice 3 oka). Jak zwykle mam podkrążone oczy na ciemny fiolet i jestem blady i bardzo zmęczony. Niby już w życiu nic nie robię, a jestem codziennie zmęczony od tych energii jakbym ćwiczył na siłowni non stop i już tak od ponad 2 lat non stop, dzień w dzień, miesiąc za miesiącem z bardzo rzadkimi przerwami które są tylko lżejszym dniem od normalnego dość mocno meczącego. Czasem mam dość, ale moje wizje przyszłości dają mi niezwykłą siłę, zresztą w tym cierpieniu jest coś niezwykłego -> jakoś bliżej Boga się czuje niż gdy mniej mi doskwierają bóle... :) Do większości objawów już się przyzwyczaiłem... Ale ta monotonia, ciągłe depresje i uczucie wiecznego zmęczenia tym ogromem prac w mojej głowie oraz reszcie ciała dają mi porządny wycisk... (napisane 23.06.2008)


5 czakra z tyłu...

Od dawna co jakiś czas z tyłu szyi odczuwam ucisk na całej czakrze który powoduje ze nie komfortowe są jakiekolwiek ruchu głową na boki, w tył itd. itp (pewnego rodzaju zdrętwienie szyi) (napisane 26.06.2008)


Co mówisz!? :D

Wiele x gdy ktoś coś mówi do mnie to ja mam problemy ze zrozumieniem go i musze mówić (co wielu denerwuje) CO!? :D Oczywiście zrobiłem sobie badania słuchu bo zaczęło mnie to denerwować i innych ludzi... z badań wynikało ze mam słuch bardzo dobry - powyżej przeciętnej - facet, który robił mi badania powiedział, że sam chciałby mieć taki słuch jak ja! Na tych badaniach słuchu byłem z 2 lata temu? nie pamiętam dobrze, ale zauważam ze to mi się pogłębia... czasem też tak mam ze gdy ktoś coś mówi to ja znikam -> jakbym wchodził w jakąś pustkę (ale nie jest to stan zamyślenia) i ta osoba może sobie mówić a ja jej nie słyszę... dziwne rzeczy dzieją się z tym słuchem : > Jakiś tydzień temu miałem zdrętwiałą skóre za uchem i lekko niżej... (taki sam rodzaj zdrętwienia jak na 3 oku) (napisane 01.07.2008)


Co ja miałem...

Co raz częściej mam również takie coś ze jak chce coś zrobić to nagle wycina mi z głowy wszystkie myśli i mam pusto i kompletnie nie mam pojęcia co ja miałem zrobić! Jakby ktoś mi nożyczkami wyciął myśli! Pisałem chyba już o tym wcześniej, ale warto to przypomnieć ;) (napisane 01.07.2008)


Kilka innych doświadczeń...

- od czasu do czasu mam kłucie w sercu... (bolesne)
-kiedyś miałem szczękę która jakby wyskakiwała z zawiasów i robił takie pyk pyk a w trakcie już doświadczania "tajemniczej energii"i pewnego dnia nastąpiło pyk i się nastawiła sama lol i od tamtej pory nie ma żadnego pykania...
-ataki negatywnej siły... i praktycznie zawsze wysysanie energii z 4 czakry przy tych atakach... skutecznym sposobem obrony okazało się kreślenie na 4 czakrze palcem siedmiu krzyżyków (jeden na drugim) a następnie błogosławienie ich... nawet podczas zakończonego atakuj nie czuje żadnej utraty energii... (przynajmniej 2 ostatnie ataki tak zrobiłem i energii nie straciłem) np. ostatnio miałem wybite zęby we śnie (dziwne, nie przyjemne uczucie), a np. dzisiaj skakał po mnie czarny demon z wypalonymi oczami -> wyglądał jakby nie miał duszy i bodajże miał rogi... ataki to norma -> zdarzają się od czasu do czasu -> tylko mnie utwierdzają ze idę w dobrym kierunku :)
(napisane 02.07.2008)


Blisko Boskich zaślubin?

Dzisiaj w nocy (11.07.2008) miałem sen ze siedziałem w ławce w kościele gdzie wszyscy byli ubrani na biało i czekali na rozpoczęcie boskich zaślubin? Każdy miał na sobie złoty pierścień i czekał na oficjalne zaślubiny? (napisane 11.07.2008)


Zmęczenie!!! i stan pustki...

Od czasu do czasu jestem już tak zmęczony (czyt. wyjątkowo zmęczony!!! bo zmęczony jestem już od ponad 2 lat...), że kładę się w południe do wyrka i leże jak trup... i leże i leże... i jestem tak zmęczony ze wcale nie mam ochoty wstawać... męczy mnie energia u nasady nosa i okolice, a nawet okolice 3 oka jak i korony (7 czakra)... taki upierdliwy, stały, męczący jak nie wiem co stan... "tajemnicza energia" wypełnia całe ciało i powala swoją siłą a ja bidny leże "udając trupa" ; p Po godzinie-dwóch przeważnie jest trochę lepiej i wstaje na wpółżywy... Od ostatnich jakiś dwóch tygodni wyjątkowo nie chce mi się nawet palcem kiwnąć... wpadam w takie stany gdzie nie chce mi się już zadawać pytań i szukać odpowiedzi... po prostu nie obchodzi mnie to już... codziennie rano jak leże mówię sobie ze jeszcze tylko ten dzień przetrwam i jutro będzie lepiej a jutro mówię to samo! (od ponad dwóch lat mówię, że już niedługo będzie lepiej hehe ;-))... czuje jakby ta energia zdzierała ze mnie jakieś powłoki jedna po drugiej... ehh... też zauważyłem ze po kilku takich bardzo męczących dniach czuje się taki lżejszy... wypełniony jakaś pustką w środku... (napisane 17.07.2008)


Coraz bliżej?

Dzisiaj w nocy (a raczej już rankiem) (30.07.2008) spotkałem moim zdaniem we śnie swoją drugą polówkę... to było bardzo dziwne doświadczenie... nie przypominało to stanu zakochania, ani jakiegoś uczucia pożądania tej osoby czy czegoś podobnego... był to stan w którym po prostu ta osoba mnie przyciągała jak magnes i wzajemnie... oboje byliśmy w swojej obecności jakoś dziwnie szczęśliwi (ale tak wewnątrz siebie - nie na sercu, ale na całym ciele - to uczucie wypełniało całe ciało ze wszystkimi komórkami i zarazem to doznanie było bardzo subtelne i czyste) i bardzo silnie się przyciągaliśmy jakby każda komórka naszego ciała przyciągała się... sama obecność koło siebie było absolutnym spełnieniem... najfajniejsze jest to ze to uczucie było bardzo czyste... nie było skażone jakimś pożądaniem czy czymś takim... najczystsze uczucie jakie można sobie wyobrazić... gdzie właśnie samo przebywanie z daną osobą jest największą nagrodą, ale nie ma się żadnego "zaślepienia" w sensie "stan zauroczenia", który z czasem mija... Pod koniec snu dziewczyna wsunęła mi na palec złoty pierścionek z purpurowym? bursztynem... (napisane 30.07.2008)


Wegetarianizm...

Od dobrych kilku miesięcy praktycznie nie jadam mięsa (oraz pasztetów). Kiedyś próbowałem na siłę stać się wegetarianinem, ale zawsze jakoś po pewnym czasie wracałem do mięsa, a teraz nie mam ochoty na nie praktycznie nic a nic co mnie bardzo cieszy oczywiście :) (napisane 09.08.2008)


Domofon w uchu...

Od około tygodnia dość często słyszę w prawym uchu w przedziale godzin 6-9 rano jak dzwoni domofon (jest to pojedyncze "zadzwonienie"). Czasem zdarza się też inny dźwięk, ale najczęściej jest to domofon. Już o tych dźwiękach pisałem ale ostatnio się nasiliły znacząco więc pomyślałem ze warto o tym wspomnieć ;-) (napisane 11.08.2008)


Kręciołek...

Czasem jak zasypiam i zamknę oczy to zaczyna mi się tak kręcić w głowie ze mam wrażenie (bardzo realne!) ze całe moje łóżko 'fizycznie" się kreci razem zemną!(napisane 11.08.2008)
 

Parasol światła...

Dzisiaj bardzo wcześnie rano (11.10.2008) miałem niezwykły sen. Stałem z jakimiś ludźmi i nagle zsunął się na nas parasol (bez tej rączki) złotego światła... spływał z nieba powoli jak miód... i jak wszedł w głowę poczułem niesamowity błogostan! Parasol światła przeszedł przez całe moje ciało... nagle podczas przechodzenia tej energii uniosłem się we śnie i zacząłem lewitować w pewnym sensie w "nirvanie"... po czym po pewnej chwili powoli, powoli zacząłem opadać na ziemie. Uwielbiam tego typu doświadczenia bo światło które wypełnia ciało powoduje trwałe zmiany :) (napisane 11.10.2008)


Zmasowany atak...

Z 11.10.2008 na 12.10.2008 doświadczyłem zmasowanego ataku złych sił... latały wokół mojego ciała takie jakby szare grube kreski... i wpadały co jakiś czas w moje ciało... moja 3 czakra pulsowała... chciałem we śnie doładować czakre i przyłożyłem rękę do niej i zaczęła napełniać się energią a ja poczułem bardzo mocne ciepło wywołane dotykiem mojej ręki - jakby moja ręka była rozżarzonym węgielkiem... Co jakiś czas się budziłem, ale popadałem w sen jak zahipnotyzowany i tak wiele razy (po popadnięciu ponownie w sen zaczynały się dalsze ataki)... Ukazał się w późniejszym etapie snu też wielki czarny pies, który w pewien sposób mnie atakował...? Skojarzyło mi się to z Paulo Coelho, który tez miał potyczki z czarnym psem. Ataki trwały z pół nocy minimum bo pamiętam, że już jak było bardziej widno to miałem właśnie ten sen z psem i te "duszki" już nie latały wokół mnie... To był chyba największy i najdłuższy atak jaki miałem jak na razie i dlatego o nim wspominam ;) (napisane 12.10.2008)


Igły i zęby...

Od kilku miesięcy mam co jakiś czas odczucie jakby mi się wbijała igła w dziąsło (a dokładniej to w kanał w, który wchodzi ząb)... zauważyłem też, że występuje to przede wszystkim w zębach które były już "wiercone" -> byłem u dentysty i wszystkie moje zęby są OK! (napisane 23.10.2008)

Cierpienie...

W nocy dnia 24/25.10.2008 podczas sny skoczył na mnie czarny stwór na klatkę piersiową... poskakał jakiś czas aż się wybudziłem... od tamtej chwili mam bóle silne bóle gardła, i stan rozbicia wewnętrznego... mój umysł niby jest pusty, ale dostaje obłędów z tego cierpienia... czuje się taki pusty... gardło boli... głowa boli... katar męczy... już nie mogę... mam dość... czasem czuje jakby to było ponad moje siły... jestem już taki zmęczony... pisze to o prawie drugiej w nocy bo nie mogę spać... jest mi tak ciężko... gorączki niby nie mam, ale psychicznie jestem w strzępach... przed tym całym cierpieniem (nie pamiętam już kiedy) byłem na dworze i mogłem się trochę przeziębić... niestety "tajemnicza energia" pracuje non stop i jest mi dużo ciężej to wszystko znieść... cały się trzęsę wewnętrznie... jakbym się rozpadał na kawałki... :( (napisane 27.10.2008)

cdn...

Dobry Samarytanin