MODLITWY

MÓDLMY SIĘ ZA MARYSIĘ KUTYŁĘ

W dniu 23 października 2013 w Domu Pogrzebowym w Clifton, NJ, USA, odbędzie się uroczystość pożegnalna Marysi Kutyły. Prosimy w tym trudnym czasie o wsparcie rodziny modlitwą. Marysia zmarła w sobotę 19 października 2013 w domu, otoczona przez rodziców, brata i najbliższych członków rodziny. Prosimy o modlitwy za duszę Marysi i za wszystkie dzieci, które nadal cierpią i walczą z ciężkimi chorobami. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o 9 rano w czwartek, 24 października 2013 w Domu Allwood, Clifton, NJ.

Marysia jeszcze za życia podziękowała wszystkim, którzy w tych ciężkich dla niej chwilach udzielili jej wsparcia, modlitwy, darowizn. Nie mogła jednak podziękować wszystkim osobiście, wielu z tych ludzi w ogóle nie znała, toteż czynimy to w Jej imieniu.

Wdzięczność Marysi była wielka, mimo ciężkiej choroby i Jej wielkiego cierpienia było w niej dużo dobroduszności i szlachetności. W tych ciężkich chwilach to ona nas przepraszała, że nie daje rady normalnie funkcjonować, że musi się na nas wspierać. Była wdzięczna wszystkim za mnóstwo rzeczy, które ludzie wnosili w Jej życie. Jakże trzeba daleko dojść aby mieć taką świadomość. Oto Jej ostatnie słowa skierowane do mnie:

Pani Wiesiu,
Bardzo się cieszę, że Panią poznałam. Bardzo mi Pani pomogła, w tym trudnym okresie mojego życia. Jestem Pani ogromnie wdzięczna za wsparcie i modlitwy i oczywiście za dobrą energię, którą Pani sprowadziła w moje ciało. Szkoda, że się już musimy rozstać, ale nigdy nie zapomnę Pani serdeczności i dedykacji, i zawsze będę miała Panią w swoich myślach i modlitwach. Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam. Marysia Kutyła.

I ja Ci dziękuję za wszystko Marysiu, dałaś mi piękną lekcje życia, jak żyć w trudnych chwilach, jak walczyć z chorobą i jak godnie odejść z tego świata, kiedy nasza iskra życia już gaśnie. I jakże mi przykro, że nie udało mi się Tobie pomóc tak jakbym sobie tego życzyła. Chciałam Ci nieba przychylić lecz wola Boża była inna.

Dzisiaj modlę się za Ciebie i zawsze będę Cię nosić w swoim sercu, byłaś dla mnie wyjątkowa.

Panie Boże, nakłoń Twego ucha ku naszym prośbom, gdy w pokorze błagamy Twego miłosierdzia; przyjmij duszę słuszki Twojej Marysi Kutyły, której kazałeś opuścić tę ziemię, do krainy światła i pokoju i przyłącz Ją do grona Twych wybranych. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

23 Oct. 2013

Rose of Sharon