MODLITWY

MODLITWA BŁAGALNA

Zaczynamy modlitwą „Ojcze nasz „, następnie prosimy następującymi słowami: 

Panie Boże Wszechmogący czy zechcesz przyjąć duszę (imię i nazwisko) zmarłą w dniu (data i miejsce zgonu) do swojego Królestwa Niebieskiego. Ja (podać swoje imię) bardzo proszę Ciebie Boże o oczyszczenie tej duszy i przyjęcie jej do Twojego Świętego Przybytku. Za wszystko z góry dziękuję i całkowicie wierzę w twoją moc. (Powtórzyć 3x) 

Po skończonej modlitwie należy się przeżegnać i skłonić Bogu. 

W chwili takiego oczyszczenia należy palić bez przerwy świecę przez 7 dni, nie należy przerywać ognia, (kiedy zgaśnie zapalać od nowa, stawiać świecę w bezpiecznym miejscu i dobrze zabezpieczyć ogień). Jeśli dusza odchodzi z tego świata bez żadnych sakramentów, gwałtowną śmiercią, należy palić świecę przez co najmniej 15 dni. Oczywiście każdego dnia prosimy Boga o oczyszczenie duszy zmarłego prosząc Go o przyjęcie jej do królestwa Niebieskiego. Wystarczy odmówić modlitwę raz dziennie przez cały czas dopóki pali się świeca. 

W tym czasie obserwujcie swoje sny. Zmarła osoba, którą w ten sposób oczyszczacie i prowadzicie do całkowitego uwolnienia powinna się wam przyśnić, może to być już na trzeci dzień lub w dalszym czasie .... w czasie snu dostaniemy wiadomość, pojawi się nam zmarły i przekaże nam wskazówki, w którym miejscu obecnie się znajduje. Musicie umieć je czytać .... będą to symbole, jeśli dusza będzie wam dziękować, mogą pojawić się we śnie kwiaty czy inne miłe gesty, a zmarła osoba będzie młoda, uśmiechnięta, znaczy daliśmy radę ją oczyścić, jest już w dobrych rękach; jeśli nie, zaczynamy wszystko od nowa aż do skutku. 

Ale nawet kiedy i oczyścimy duszę i uda nam się ja odprowadzić do Domu nie przestajemy się za nią modlić. Ona także modli się za nas, ale już nie może za siebie. 

Z moich obserwacji: w ten sposób można oczyścić nawet mocno obciążone dusze.

3 Apr. 2012

WIESŁAWA