MODLITWY

ARCHANIOŁ SERAFIEL

Anioł z sześcioma skrzydłami, wieloma twarzami i wielką ilością oczu jest Archaniołem Najwyższego Porządku. Prawie zupełnie nieznany, trzymany w tajemnicy. Obecnie mamy taki czas, kiedy powinniśmy się o Nim dowiedzieć.

Znany jako Anioł oczyszczenia, emanuje ogniem czystego oddania Bogu, który spala wszelki grzech, nieczystość. Jest przywódcą Serafinów Najwyższego Stopnia Anielskiego. Serafiel współpracuje z Archaniołem Michałem i Metatronem, kieruje Serafinami emanującymi Energią Stwórcy, sprawiedliwości i współczucia w całym stworzeniu.

Wszystkie Anioły działają w jakiś sposób jako posłańcy Boga do ludzi… lecz kiedy działają Serafini, efekt jest intensywny.

Serafiel jest opisywany jako niezwykle wysoki Anioł o twarzy, która przypomina anioła, ale Jego ciało wygląda, jak ciało orła i płonie jaskrawym światłem. Pokryte jest promienistymi oczami, na głowie nosi szafirowy kamień i koronę.

Serafiel często jest przedstawiany w kolorach ognia, który płonie ogniem namiętnej miłości Boga. Jego oczy ciągle skupione są na Bogu. Serafiel jest w zielonym kolorze. Najbardziej dokładnie opisuje Serafiela i jego Chór Serafinów Enoch.

Biblia opisuje Serafinów intonujących w niebie - „Święty, Święty, Święty jest Pan Wszechmogący, cała Ziemia jest pełna Jego chwały”.

Serafiel jest postrzegany jako jeden z przywódców Merkaby i Aniołów, którzy strzegą Tronu Bożego, ujawniają ludzkości podczas modlitwy i medytacji tajemnice świętości.

Im więcej ludzi dowie się o istnieniu Serafiela tym szybciej oczyszczą siebie, porzucą swoje ego i będą szybciej podróżować w kierunku Boga.

W astrologii Archanioł Serafiel rządzi planetą Merkury. Jego Imię pochodzi od hebrajskiego słowa „saraph”, co oznacza palić. Ogień, planeta Merkury związana jest z Energią Kundalini / Ducha Świętego.

Niewielu ludzi widziało Serafinów w swojej niebiańskiej formie na Ziemi. Najbardziej znana relacja pochodzi od Świętego Franciszka z Asyżu.

Modlitwa do Archanioła Serafiela

Czysty i Święty Archaniele Serafielu,
Ty który strzeżesz Najwyższego,
prowadź nas w naszej modlitwie
czekających w niepewności
na odmienienie naszego losu.

Niech twoje wstawiennictwo naszych próśb
uzyska te łaski ( wymienić… ) od Boga.
Niech nas wysłucha i uwolni świat od tej ciemności
co nas otacza i trzyma w swoich szponach.

Uczyń aby nasze życie było tak czyste jak Twoje
i razem z Tobą przywołujemy po trzykroć
Święty, Święty, Święty…
niech Twój ogień wypali wszelkie zło, co nas otacza.

Ufamy Ci całkowicie
i po trzykroć wołamy:
- stało się, stało się, stało się,
jesteśmy uzdrowieni i wolni.
Amen.


Vancouver
24 March 2020

WIESŁAWA