MIECZ PRAWDY

UWAŻAJCIE Z KIM SIĘ ZADAJECIE NA NECIE

Panią D. L. poznałam 3 lata temu na jednym z polskich blogów. Dawała tam jakieś wpisy na temat naturalnego leczenia, suplementów itd... niestety była przy tym atakowana przez czytelników tego bloga. Ujęłam się za nią, wydawało mi się wówczas, że jej się dzieje krzywda. Zrobiłam kilka wpisów w jej obronie za co naraziłam się na tym blogu nie tylko niektórym czytelnikom ale także Adminowi, za co w późniejszym czasie kiedy zrozumiałam swój błąd przeprosiłam ich ... i to chyba spowodowało wściekłość u pani D. L. To tego nie może mi wybaczyć, że potrafię przyznać się do winy a nawet przeprosić poszkodowaną przeze mnie osobę.

Później zaproponowałam tej pani prywatną rozmowę na skype a nawet dałam jej propozycję, że jeśli ma coś ciekawego na temat naturalnego leczenia, możemy to dać na naszą stronę.

Jednak szybko zrozumiałam po kilku rozmowach na skype, że tej pani nie chodziło o propagowanie wiedzy, tylko miała prywatny zatarg z jednym z czytelników tego bloga i każdy jej wpis dążył do tego aby tamtego ośmieszyć, skompromitować... oczywiście nasza znajomość urwała się szybko 3 lata temu... kiedy i mnie chciała przekonać do swoich racji.. zaczęła mnie pouczać jak to się żyje w Kanadzie... notabene, w której nigdy nie była... jej argumentem było to, że jej brat mieszka tutaj przez kilkanaście lat i wszystko najlepiej wie. Oczywiście nasza krótka znajomość w tym miejscu się skończyła, ponieważ zaczęła na mnie wrzeszczeć na skype, chciała mnie przekrzyczeć do swoich racji... więc jej odpowiedziałam, że w ten sposób nie będziemy ze sobą rozmawiać i powiedziałam jej, że w tym miejscu nasza znajomość się kończy... i tak naprawdę nie chciałam mieć już z nią żadnego kontaktu... i nawet nie zawracałam sobie głowy jej dalszym życiem, jej problemami... chciałam ją jak najszybciej wymazać z mojego życia.

I jaka byłam naiwna, kiedy myślałam, że ta pani da mi święty spokój... nagle po 2 latach ciszy w bardzo brzydki sposób zaatakowała mnie na tym samym blogu obrzucając mnie różnymi kłamstwami, oszczerstwami, manipulacjami, ośmieszając w bardzo brzydki sposób... jednym słowem przypuściła na mnie atak na całej linii. I tak już przez cały rok daje równo jakie to ja jestem złe, psychicznie chore, jak rzucam na ludzi uroki, podobno i z niej chciałam wyssać całą energię dlatego musiała ode mnie w pośpiechu uciekać, tylko nie wiem dlaczego na kilka moich próśb aby dała mi spokój nie może się ode mnie odczepić, wyraźnie widać, że jakoś smakuje jej ta energia "czarownicy" i każdego dnia wojuje ze mną jak umie aby wyprowadzić mnie z równowagi, ośmieszyć, skompromitować... a kiedy ja wczoraj zagroziłam jej, że wywalę jej personalne dane jak ona to robi ze mną nagle zaczęła mnie straszyć sądami, adwokatami, swoim bratem, który ma mi tu "coś" zrobić, czego mam się bać.

Nasz konflikt zaczął się od zwykłego paragonu na zakupy, kiedy ta pani stwierdziła, że w Kanadzie można zwrócić wszystkie zakupy do sklepu bez okazania paragonu, oczywiście zaprzeczyłam bo jest to totalna bzdura, kto mieszka w Kanadzie czy w USA dokładnie o tym wie, nie muszę tego nikomu tłumaczyć... a teraz zbieram tego konsekwencje... pani zrobiła ze mnie psychicznie chorą "vanqurewską czarownicę", która niszczy ludzi... ośmiesza wszystkie moje prywatne doświadczenia jakie dałam u siebie na stronie, wyszukuje te bardziej pikantne dla niej aby się było z czego pośmiać na necie ze starszej "psychicznie chorej" kobiety... jednym słowem zrobić sobie z niej niezłe jaja aby się jej żyć odechciało i nawet, kiedy ja nie reaguje na jej zaczepki i nie odzywam się całymi tygodniami ona nie daje za wygraną... tylko bij zabij dąży do swojego, dąży do unicestwienia mnie w 100%.

Pani D. L. nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, że jej pogróżki w dodatku wmieszanie w to jej brata, który ma być narzędziem wykonawczym aby zrobić ze mną porządek, mogą spowodować, że ten zostanie natychmiast aresztowany, tym bardziej, że jest obywatelem kanadyjskim a prawo w tej sprawie jest bezwzględne i taki człowiek może być porządnie ukarany, i może to mu zniszczyć jego całą dotychczasową życiową karierę. To nie ten kraj gdzie można sobie tak kogoś ośmieszać, nękać, nasyłać na niego jakichś zbirów, to nie Polska gdzie można ubliżać, straszyć, wsadzać ludzi do psychiatryków bo ma się taki kaprys. Pani D. L. posunęła się do tego stopnia, że szuka na mnie haków gdzie się da, wygrzebała wszystkie moje szkoły do jakich chodziłam, a nawet znalazła imię mojej wychowawczyni, które dała w całości na internet narażając tą osobę na niebezpieczeństwo.

Ponoć ta pani to wysokiej klasy wyspecjalizowany fachowiec, nie tylko w uleczaniu ludzi ale jeszcze z dwoma dodatkowymi fakultetami... ponoć ma odpowiedzialną pracę, kontakt z dużą grupą ludzi, ona sama pisze o sobie, że zarządza dużym potencjałem ludzkim... tak jakby to były przedmioty... i jak widać, kiedy ten potencjał nie mieści się w jej głowie ta pani wstawia takie osoby na swoją czarną listę i ściga dniami i nocami aby wyeliminować je z życia ponieważ w jej głowie nie ma takiego szablonu gdzie można ich osadzić.

Już dawno nie spotkałam się w życiu z taką mściwą osobą... zresztą nie tylko ja cierpię z jej powodu, cierpi też wiele innych osób, z którymi ona także wojuje i podobnie jak mnie miesza z gnojem - myślę, że jak ta pani posunie się aby mi zrobić jakąś krzywdę to nikt inny jak właśnie te osoby będą mnie bronić.

Poniżej daję kilka wpisów jakie ta pani kieruje pod moim adresem na necie od 2 lat. To jest już nękanie człowieka w najwyższym stopniu toteż chcę przestrzec wszystkie osoby, które w jakiś sposób zetknął się z tą panią aby uważały na to na co ją stać zanim wejdą z nią w jakikolwiek kontakt.

Poniżej jej wpisy:

Gaja
31 maja 2015 at 16:18

vanQURWerskA czarownico, kundalinska znachorko jestś UZALEZNIONA!!!
u ciebie dopiero 7 rano, a ty zamiast obmyc swoje oczeta i fizyczne i kundalińskie, siadasz i dalej bazgrolisz?!

Juz wczoraj napisała tobie Ania@, abys przestała GLĘDZIĆ, a ty dalej swoje czary-mary :-)))
I o jakich to „owocach” piszesz, bo chyba nie tych biblijnych, tylko własnie tych kundalińsko-odsiarkowych :-) ))

(...)


Osoby takie jak ty wiska moga sobie swojego KOTA oceniać i juz pisałam tobie, że mi LOTTO te twoje kłamliwe słowa ...
Bujaj sie, ale najpierw umyj sie, bo kotu tez sie cos nalezy ... chociaż czyste powietrze :-)))

Gaja
31 maja 2015 at 16:36

kundalinska znachorko, brdezisz kobieto ...

twoje serce jest trwardsze od skały, za to tylek miekki -abys miala amortyzatory przy tych podsufitowych lewitacjach i podprysznicowych trzepankach podlogowych :-) ))

Za to masz niebywały talent do wychwalania siebie pod niebiosa i jeszcze wyzej.
Uwazasz siebie za NADCZLOWIEKA, czego wyraz dajesz nie tylko tutaj, ale takze na tym swoim kundalinskim blogu.

Jezeli ktos nie wierzy niech sam tam zajrzy i sam poczyta. Ilez trzeba miec w sobie PYCHY i ZAROZUMIAŁOSCI, aby napisać, że „pięć minut rzucenia okiem” i juz jest diagnoza.

Jesteś kolejną opowiadaczką bajek, a że w tym kraju -co widac po wyborach od 35 lat -wielu kocha bajeczki, stąd bazgrzysz do Polaków, a nie Kanadyjczyków :-) )

Gaja
31 maja 2015 at 21:29


(...)


Przeciez sama bardzo ubolewałas, jak to ty musisz zyc w celibacie, bo zadnego faceta znaleźć nie mozesz. Wtedy nawet tobie wspolczulam, bo seksualność człowieka, to wazna sfera jegoo zycia, ale teraz chyba juz rozumiem, dlaczego przez cwierc wieku nie udalo sie tobie znalezc partnera i w ramach kompensacji masz KOTA :-) ))

Visko i kocie nie idzcie tą drogą ...
bo kiedy nadepniesz na mój ślubny odcisk, to możesz szczerze tego pożałowac.

Gaja
31 maja 2015 at 21:55

Juz ci pisalam abys zaczela leczyc sie na nogi, bo glowy juz nie wyleczysz!
Zalosna jestes z ta swoja riposta. Bo ja niczego w gaciach szujaxa czy innego palanta szukac nie musze. Mam meza, niezmiennie tego samego i nie zamierzam go wymieniac na ani mlodszy, ani lepszy, ani nowszy model :-)

Ty rzecz jasna zadowolilabys sie czymkolwiek co na tylku nosi portki, ale czy mozna sie dziwic po 25 latach celibatu?!
Przeciez to tak, jakbys z więzienia została wypuszczona i to z izolatki :-) ))

Zauwaz prosze, ze tgo twoja DURNOTE lekarze zdiagnozowali i wcale nie na oko i nie w 5 minut. To ty otrzymalas rente inwalidzka na glowe, a nie ja. Z moja glowa jest w porzadku. To tobie wydano papiery na glowe więc badź łaskawa trzymac sie faktów, a nie bujac podsufitowo :-) ))

Gaja
31 maja 2015 at 22:20


>Ge­nial­ność ma gra­nice, głupo­ta jest bezgranicznaTylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej<


Tak viska moja genialnosc jest skonczona, ale twoja glupota jest bezgraniczna :-)

Gaja
4 czerwca 2015 at 22:33

A nie mówiłam, że kłamiesz na okrągło i słowa danego dotrzymac nie potrafisz?
Bo taka jest vanQURWerska czarownica visMAJA-BAJA :-) ))

Ty sie nie martw o mnie, bo poki co to ty masz cwierc wieku celibatu na karku i poki co to ty tutaj wystawiasz swoje „wdzięki” na pokuszenie JB@, ale on jakoś nie zainteresowany tymi twoimi „wdziekami”, a i zaden inny kogut sie nie zająknąl w ich temacie :-) )))) Ajajaj jaki niefart viska ... Tak polujesz i polujesz, a tu nadal PUSTYNIA :-) )))

Gaja
4 czerwca 2015 at 22:07

Tak, MAJACZENIE I BREDZENIE to twoja specjalność ...
Wiemy, wiemy ... i współczujemy :-) ))

RENTA NA GŁOWE ...


chrzest bojowy za pomocą Ognia Kundalini. W ciało, które prawie spało uderzył wielki piorun – prąd elektryczny o niesamowitej mocy. Uderzył dosłownie, takie miałam wrażenie, że ktoś strzela we mnie prądem elektrycznym a ten szokował mnie do nieprzytomności, nie mogłam się poruszyć i w żaden sposób pomóc sobie a nawet prosić o pomoc.

Kilka dni temu doznałam ciężkich obrażeń czaszki i jestem ogólnie poturbowana na całym ciele, ucierpiały: moja lewa kostka, prawe kolano, lewy nadgarstek, łokieć, kość krzyżowa, kark, bark ... pół twarzy jest zmieniona, od czoła po samą brodę, mam szycie na czole i pół czaszki zupełnie bez czucia. Straciłam dużo krwi. A wszystko to stało się, kiedy siedziałam sobie spokojnie na ławce w przebieralni na basenie czekając na swoją kolejkę na prysznic.

Już nie jeden raz padłam ofiarą takich demonicznych sił. Nie jeden raz byłam z tego powodu poturbowana, tak psychicznie jaki i fizycznie. Nie jeden raz pobita do krwi ... przez powietrze lub inne nocne mary.


Jakiez biedactFo z tej visMAJA-BAJA :-) ))

Gaja
5 czerwca 2015 at 17:38

@to znaczy, że nic nie wiesz o umysłowo upośledzonych ...


Wystarczy, że mam wiedze o tobie „skarbeńko celibacka” :-) ))

@jakbyś miała w tym temacie najmniejsza wiedzę, to byś takimi ludźmi po ścianach nie rzucala ....


Nie KŁAM kundalińska czrownico, bo po ścianach to rzuca toba „POWIETRZE”, „DEMONY” i cholera wie co jeszcz podprysznicowo, a o tym wszystkim meldujesz sama :-) ))

@wściekla krowo, nadajesz się tylko do pracy w gestapo ..... a nie z chorymi ludźmi.


No patrz czarownico z piekła rodem, ty jedynie wypisujesz tutaj swoje pierdoły o „leczeniu ludzi”, a wielkie G robisz, a ja działam bez rozgłosu i tym sie „królewno gestapowska” róznimy -przede wszystkim :-) )))

Gaja

8 czerwca 2015 at 10:54


@Jakże trzeba być podłym aby ryć na prywatnych kanałach za cudymi informacjami a później publicznie szantażować ludzi, wystawiająć tych na niebezpieczeństwo, jakże trzeba być podłym i złym człowiekiem aby się na nim lata mścić i ścigać go każdego dnia jak zaszczute zwierze... w dodatku za co? Że ktos sie na tobie poznał i nie chce mieć z tobą nic do czynienia ....


WYLUZYJ POKURCZU UMYSŁOWY, bo bez wzgledu jak bys sie nie siliła, to oleju w głowce juz nie przybedzie :-) )))


@ryć na prywatnych kanałach za cudymi informacjami

Pomyliłas, po pierwsze ADRES z tymi swoimi żalami -to twoj obecny przyjaciel zwany peryskopem RYJE wszędzie bez zgody osoby i ujawnia wraz z toba dane osobowe na tym blogu!!!

Po drugie, mylisz jakZawsze swój kundaliński ściek z kanałem.
Powtarzam kolejny raz, two blog jest ogólnodostępny i każdy może na nim czytac ile tylko dusza zapragnie, a jeżeli ma byc dla ludu wybranego to wydaj karnety wstępu ... Ponadto najważniejsze jest to, że to TY sama opisujesz tam cale swoje życie w detalach, do kogo zatem masz pretensje? Czy ktos przystawił tobie pistolet do głowy i kazal smarowac te wszystkie dane???
Aaaa może to te DEMONY z twojej głowy, które cie leja miotając po ścianach każą tobie to wszystko pisac????

Gaja
8 czerwca 2015 at 11:30

@ty ludzi zniechecasz do lekarzy, którzy ludzi leczą (Dr, Zieba)


hahahahaha, taki z Zieby doktor, jak z ciebie dochtorka :-) )
Ani on doktor nauk, ani doktor medyczny.

Macie ze soba dużo wspólnego.
Ty salowa na miotle, której sie wydaje ze jest lekarzem dusz i ciał.
On zaś pracował na tasmie przy rozbiorze ryb i także marzy sie jemu kariera medyczna, tylko że on ma więcej oleju w głowie niz ty.
Moze gdybys pracowała przy rybach, to tez by cos skapnelo do główki? :-) )))

Czy juz znalazłaś wybitnego ADWOKATA?
Bo ja juz sobie znalazłam, gdzie masz ulokowana strone ... i kogo zawiadomić w odpowiednim czasie ...
Pamietaj, że mój brat ma kanadyjskie obywatelstwo ... i kilkanascie lat mieszkal w tym samym miescie, co i ty ....

Gaja
8 czerwca 2015 at 21:09
Jak bardzo masz uszkodzony umysl to widać.
Jednakże, aby wywinąc się od odpowiedzialności potrzebujesz ŻÓŁTYCH PAPIERÓW! Masz takie? Jezeli nie masz, to pamietaj, że podlegasz POLSKIEMU PRAWU, bo twoja stronka jest u polskiego operatora. Zatem PROCED wytocze tobie tutaj w Polsce, abys sobie pofruwałam -choć tym razem nie podsufitowo :) ))

I odwal sie od mojego brata, bo zarówno w Kanadzie, jak i w USA mam bardzo wielu znajomych i rodziny i dowiedziec sie o tobie kilku rzeczy nie było żadnym klopotem. Stąd wiem, jak ludziom KŁAMSTWA sprzedajesz ...uzdrowicielka -salowa z miotłą :) ))

Więc skoro takie ckliwe teksty wypisujesz na swoim blogu, to dlaczego nie żyjesz zgodnie z nimi??? Bo jesteś wredna, mściwa i piorunsko zawista przy całej swojej zarozumiałości i bucie. Taka jestes w REALU, a nie przypudrowana swoim Maitreya :) ))

Gaja
8 czerwca 2015 at 20:38
viska nie łżyj dalej, bo marnie skończysz ...

(...)

To jest tylko kilka ostatnich wpisów, które ta pani umieściła pod moim adresem na necie i nie pomagają żadne prośby, groźby i "zaklęcia" aby ten proceder wreszcie zakończyła, także przykro mi pani D. L. ale moja odpowiedź na pani kalumnie znajduje dzisiaj odpowiedź tutaj, na mojej stronie... i wszelkie pani pokrzykiwania, straszenia mnie sądem, bratem nic tu nie da... bo to jest tylko i wyłącznie moja samoobrona, ponieważ nie mogę liczyć na żadną inną sprawiedliwość ani żadnych polskich sądów ani admina, który to toleruje... co mogę jeszcze zrobić to zgłosić to na kanadyjską policję a wtedy to spowoduje to, że pani brat może zostać natychmiast aresztowany... ponieważ nie jest tak trudno dzisiaj znaleźć płatnego mordercę za 20$, który wykona wyrok.

Jeżeli kiedykolwiek stanie mi się jakaś krzywda niech ten mój wpis będzie wskazówką jakich w moim życiu mam wrogów i gdzie ew. należy szukać sprawców mojej krzywdy - na dzień dzisiejszy nie mam żadnych innych wrogów, którzy ew. zagrażali by mojemu życiu.

W Kanadzie kary za nieustanne nękanie człowieka - stalking uważa się za drapieżny charakter przestępstwa, które pogrąża ofiarę w strachu i psychicznym terrorze. Określa to kodeks karny, paragraf 264: przemoc, zastraszenie czyli sianie terroru i grozi za to do 10 lat więzienia. Stalkerem może być przyjaciel, życiowy partner, ktoś kogo dobrze znamy, albo kogo nigdy nie poznaliśmy, to wcale nie musi być ktoś kto nie ma życiowej ogłady ani wykształcenia. Często to ludzie dobrze ubrani, zadbani z uniwersyteckim wykształceniem i solidną karierą. Wielu ma psychiczne problemy. To przez taką osobę stracił życie John Lennon i Rebecca Schaeffer. Ofiarą stalkingu była Madonna, David Letterman i dużo więcej znanych nam osób, padają pastwą ludzie, którzy udzielają się publicznie.

Od marca 2015 w Kanadzie zostało zaostrzone prawo dotyczące stalkingu, ponieważ zwiększyła się ilość przestępstw w tym w cyberprzestrzeni. Dziś za pomocą elektroniki jest śledzonych wiele osób, są to obserwacje emaili, wysyłanie wiadomości z pogróżkami i innych elektronicznych śmieci, molestowanie na czatach, publicznych forach jako goście a nawet wysyłanie niechcianych prezentów, słodyczy, obserwowanie domów i śledzenie upatrzonych przez siebie osób, nasyłanie na nich innych ludzi w celu zbierania o nich informacji i często w celu wyrządzenia im krzywdy albo ich zwierzętom i są przeprowadzane również inne wymyślne "operacje", które mają na celu skrzywdzenie ofiary.

To wszystko uznawane jest za stalking i ograniczenie swobody życia drugiego człowieka, zaniżanie jego wartości, co powoduje u ofiar depresje a nawet samobójstwo. W Kanadzie wszystkie tego typu przestępstwa upoważniają ofiary do zgłoszenia prześladowcy na policję, należy natychmiast dzwonić na 911 aby policja zapewniła takiemu człowiekowi bezpieczeństwo. Reakcja policji w tym temacie jest bardzo szybka. Czasami już po kilkunastu minutach policja kontaktuje się z ofiarą.

Więcej na ten temat można znaleźć w tym linku: LINK! (sorry, jest po angielsku) i informacje z polskiego netu: LINK!

Vancouver
8 June 2015

WIESŁAWA