MIECZ PRAWDY

TWOJA MAGICZNA KOSTKA

Musimy ułożyć tą swoją magiczną kostkę, wprzódy dysk w kształcie kwadratu, a kiedy go odpowiednio ułożymy otrzymamy klucz do budowy jeszcze większej bryły - czworościanu niczym kostki rubika... który sortujesz i sortujesz... niczym własne życie, które mamy aż tak pomieszane i wydaje się, że jest to niemożliwe, aby je perfekcyjnie ułożyć, tak jak kostkę rubika, kto ją bierze do ręki, taką pomieszaną, wydaje mu się, że jest nie do ułożenia.

Owszem, dopóki nie rozwiążemy naszych problemów, nie użyjemy do tego przytomności własnego umysłu... a nie tylko bawimy się w życie w naszych piaskownicach i łudzimy się, że ktoś to za nas załatwi. Nikt za nas nie ułoży naszego osobistego rubika.

Tak jak rubik ma wiele kolorów i kostek, tak i nasze życie ma wiele twarzy i każda z nich może mieć inne oblicze. A my w tym wszystkim jesteśmy pomieszani i zdezorientowani, ale tylko dotąd dopóki nie ułożymy w sobie naszych barw... dopóki nie znajdziemy w sobie pewnych algorytmów.

I nasze oświecenie też wygląda podobnie... z chaosu do porządku, jesteśmy zagadkami dla siebie samych i sami musimy znaleźć odpowiedź na pytanie:
-kim jesteśmy?

Oświecenie przechodzi 7 etapów:
-zdrowy rozsądek
-budzenie
-objawienie
-wielka praca
-oświetlenie
-transformacja
-kosmiczna świadomość

ale to jeszcze nie jest etap budowania się Merkabah. Poziom budzenia się Merkabah to 9 poziom oświecenia, musimy wskrzesić na tym poziomie świadomość i mądrość.

Tu trzeba koniecznie wiedzieć, nie da się tego osobistego rubika ułożyć, kiedy człowiek nie posiada odpowiedniego poziomu bezwarunkowej miłości. Sama medytacja i modlitwa tu nie wystarczy, w ten sposób można się zaharować na śmierć. I będziesz niezdobytą fortecą, nie dlatego, że będzie w tobie wielka moc... ale dlatego, że nie będziesz mógł:
- podbić samego siebie.

Kiedy nie ma w tobie prawdziwej bezwarunkowej miłości, nie ma też prawdziwej wewnętrznej mądrości... a mądrość rodzi wiarę. Wiara osłabia zmartwienia. A beztroski umysł nie lęka się niczego... jedzie i łatwą drogą i trudną.

Kwadrat (rubik) sekretna geometria, podobnie jak równoramienny trójkąt, który możesz wpisać wkoło, aż w końcu zbudować czworościan - to Wszechświat do ciebie mówi, kiedy ty błądzisz po ciemnym labiryncie.

Sekretna geometria to nasze święte klocki, do tego dochodzi alfabet, liczby i inne sekretne symbole, aby działać z większą jasnością.

Symboliczna Moc Trójkąta - potęga trzech, liczba 3 uważana za najświętszą liczbę. Trójca reprezentuje: Ojca, Syna i Ducha świętego. W buddyzmie potrójny klejnot... a nawet w New Age ma swoje znaczenie - jedność Ducha, Umysłu i Ciała, czyli drabina tworzenia... ale wiele ludzi nie rozumie tych ważnych zasad życia i odrzuca wiele na śmietnik, albo mocno przesadza, a w życiu musi być równowaga.

Jakby nie patrzył trójkąt podąża za kołem i poprzedza kwadrat.
Koło - jedność, całość, Źródło, czyli Bóg.

Trójkąt - dynamiczna siła, tworzenie Ducha Twórcy, Ogień Świadomości.

Kwadrat - stabilność materii, manifestowany w świecie fizycznym.

I już trzeba to wiedzieć
-w drabinie stworzenia w świecie Bogów, to równoramienny trójkąt jest bardzo ważny. Posiada ogromną moc manifestacji... 4 równoramienne trójkąty (kwadrat) i krzyż wpisany w środku.

Trójkąt symbolizuje pierwiastek Ognia Twórczego Ducha Wszechświata. Ogień porusza się szybko, przenika wszędzie, oczyszcza wszystko, czego się dotknie. Ogień Twórczy to transformacja, rozwija się sięgając wyżej i głębiej i przenika nasz nieograniczony umysł. A to jest już Ogień Świadomości, Energia Kundalini w działaniu, która uporządkuje wszystko, co spotka na swojej drodze.

Nie sposób tu nie wspomnieć o piramidach. To trójkąty wpisane w czworościan... może być 2 bryły - piramidy, skierowane w górę i w dół.

Trójkąt skierowany do góry to przesłanie, silny fundament, stabilna bryła, symbolizuje wniebowstąpienie, przeniesienie do Świata Twórczego Ognia.

Trójkąt skierowany w dół, skupienie się na sferze fizycznej, manifestacja, lubi załatwiać sprawy i iść do przodu z wytrwałością i poświęceniem.

Kiedy połączymy trójkąt i kwadrat otrzymamy 3+4=7.
Siedem to alchemiczna jedność 2 biegunów - ostrość świadomości, trójkąt skierowany w górę... i działanie w świecie, trójkąt skierowany w dół.

I tu wyłania się nam Merkabah... i nie sposób tu nie wspomnieć o Antahkaranie, czyli o 4 funkcji umysłu razem, jako wewnętrznego instrumentu umysłu.
Antah-wnętrze
Karana-funkcjonuje.

Antakharana zawiera już w sobie 7 czakr, już działające w harmonii. Wewnętrzny instrument obowiązuje: słuch, czucie, widzenie, smak, węch, mowę, chwytanie, poruszanie się, prokreację, eliminację.
Antahkarana wchodzi w interakcję z 5 elementami: ziemią, wodą, powietrzem, ogniem i eterem.

Antahkarana to liczba 777, skierowana we wszystkich kierunkach, łączy się ze Wszechświatem. Antahkarana jest sumą 7 poziomów życia (Tęczowego Ognia Czystego Światła Boga). Symbol życia i wieczności pochodzi jeszcze z Ziemi Mu, połączenie między umysłem i Wyższą Jaźnią. Symbol Antahkarany to swastyka i kiedy jest uruchomiona w ciele, widzimy ją wewnątrz swoim wewnętrznym zmysłem. To Święta Geometria, która już przepływa we wnętrzu w postaci 3 wiązek światła... objawi się tak wewnątrz, jak i na zewnątrz (biały słup światła), stworzy pryzmat mocy, który ma zdolność do emitowania ogromnej emisji energii.

Merkaba to już 9 poziom - oświecenie... to na tym poziomie musimy wskrzesić własną świadomość, wewnętrzną mądrość... już z innego świata. Dzisiaj jest to możliwe, że człowiek osiągnie ten poziom. Rdzenni Indianie w Ameryce Płn. twierdzą, że jako pierwsza będzie to biała kobieta o niebieskich oczach. Aktywowanie Markaby to poziom bezwarunkowej miłości z poziomu 3 i 4. Musi mieć dostęp do informacji zapisanych w naszym DNA, tak w swoim ciele fizycznym, jak i w ciałach przodków, które są zapisane w ich ciałach.

Vancouver
10 March 2023

WIESŁAWA