MIECZ PRAWDY

TO NAPRAWDĘ JEST PROSTE...

Fizyka kwantowa to w naszym życiu taka "wisienka na torcie", która pogłębia nasze zrozumienie i nadaje nowego sensu naszemu bytowi.

Wiemy, że dziś rozwijać naszą świadomość, duchowość jest naszą kluczową rolą, bez tego nasze życie będzie nadal ograniczone... to nasze nowe modelowanie własnego życia i nowej Ziemi, czyli Nieba na Ziemi.

A to wszystko to nasze myśli, przekonania, emocje, i nasze działania... czyli jak się zamanifestujemy w tym świecie. Już wiemy... że wszystkie rzeczy wywodzą się z tej samej energii... to, że mówimy, piszemy, chodzimy, oddychamy, jemy... to tylko pewien rodzaj energii, czyli ilość cząsteczek subatomowych, które biorą udział w tej naszej manifestacji... i wszystko wokół nas również jest energią: przyroda, wiatr, tlen, nasze ciało fizyczne, a nawet zapach, to samo tyczy się naszych przedmiotów, stół, krzesło, ołówek, komputer.

Energia to fala elektromagnetyczna i w zależności jaka następuje przemiana cząsteczek i jak łączą się dodatkowe cząsteczki tak zamanifestują się w świecie fizycznym... a cały materiał do budowy nowej manifestacji pobieramy z rdzenia, który jest czystą formą energii. To jak dalej ta energia zostanie przekształcona zależy od wielu warunków... i jak wejdzie w nasze życie zależy tylko od nas: od naszych myśli, przekonań, życzeń.

Energia jest niczym czysta woda i co do niej dodamy, herbatę czy kawę to będziemy pić. Jaką wiarę nadasz tym atomom takie się w twoim życiu pojawią... ponieważ jest to niezwykle subtelna energia o niezwykłej inteligencji. Toteż uważaj na swoje myśli, słowa, przekonania... co posiejesz będzie się rozwijać w twoim życiu i w twoim środowisku - to jest energetyczny zapis podświadomości i wcześniej czy później ten zamanifestuje się w rzeczywistości... toteż takie ważne dla nas jest aby unikać strachu, lęku, złości i innych niskich emocji. Siejmy to co przyniesie nam szczęście i radość.

I nie bądź katem dla siebie ani ofiarą, nie pakuj do swojej podświadomości złych wzorców energetycznych, bądź twórcą swojej własnej pięknej rzeczywistości. Bądź w swoim życiu artystą, który maluje swój najpiękniejszy obraz w życiu.

To naprawdę jest proste... a kiedy obudzisz w sobie ten świat i zrozumiesz go w całości twoje życie stanie się boskie.

20 Nov. 2015
Vancouver

WIESŁAWA