MIECZ PRAWDY

RZEKA ŻYCIA

Człowiek i jego skala wibracji... każdy z nas posiada swój poziom składający się z różnych rodzajów energii znajdujących się w tej samej przestrzeni... i tak są osoby wibrujące na polu materialnym na wysokich lub niskich częstotliwościach, mają w sobie zbiór energii, które wpływają na ich osobisty poziom.

To w nas wibruje światło i tworzy się w nas świat zbudowany z tego światła, z jego drgań... i to czy człowiek znajduje się w Niebie czy Piekle, to jest jego osobista przestrzeń, którą nosi w sobie... i sam ponosi odpowiedzialność za to czy przebywa w Niebie czy w Piekle.

Chcesz mieszkać w Niebie? Podnieś swoją świadomość, spiralą w górę wskocz na wyższy poziom duchowy, czyli przenieś swoją świadomość "do góry"... a gwarantuję ci, że wejdziesz do Nieba, klucz do tego miejsca jest tylko w tobie... i "Królestwo Niebieskie" jest w tobie... ale musisz osobiście popracować na wejście do tego swojego królestwa... i mówię ci, że sam odnajdziesz te drzwi, to twoja praca a nie zasługa jakiejś religii.

Maszerując w górę natrafimy na różne pola świadomości, które różnią się między sobą tylko formą energii, czyli różnicą wibracji, w których wibruje nasze ciało przekształcając nasze pola świadomości... notabene sami te energie tworzymy.

Każda forma energii może być przekształcona w inną formę... i to też twoja zasługa czy zmienisz te energie czy będziesz hamować ten proces... to ty jesteś kowalem własnego losu i ty na swoim kowadle szlifujesz swój diament.

Ogólnie biorąc mamy trzy światy: świat materialny i dwa inne światy, Niebo i Piekło. Każdy z nich to inne pole świadomości składające się z różnych poziomów... i to czy przeniesiesz Niebo na Ziemię czyli wpuścisz do własnego ciała odpowiednie energie zależy tylko od ciebie... dostarczasz własne wyższe energie do tego poziomu.... i stajesz się ich częścią, czyli zbiorową świadomością, która także zaczyna cię karmić i troszczyć się o ciebie.... stajecie się naczyniem połączonym.

Piekło to inny poziom składający się z energii, który jest niższy niż wyższe królestwa: materialne i duchowe.

I tu zapamiętaj sobie na zawsze: Piekło NIGDY nie zostało stworzone przez Boga, co jest głoszone przez wielu ludzi i przez niektóre religie... Bóg nie bierze w tym udziału... i kto myśli, że Bóg strąci go do Piekła jest jeszcze bardzo prymitywny.

Piekło stworzyli ludzie, którzy odeszli od Boga, który dał ludziom wolną wolę, a ci zakłócili wysokie Boskie Wibracje i ściągają siebie i całą Ziemię "spiralą w dół". Jest to ujemna spirala lub wir, która wprowadza niższy stan świadomości w człowieku, który uczestniczy w tym procederze.

Dlatego obecnie tylu ludzi doświadcza piekła na Ziemi, piekła w sobie? Zostali wprowadzeni w stan niższej świadomości, ponieważ zlekceważyli Boskie Energie, nie kierują się w życiu prawami natury czyli Prawem Bożym. Odeszli daleko od Świadomości Chrystusowej, z której powstało wszystko.

I już czas rozróżnić czym jest Uniwersalna Świadomość Chrystusowa... Uniwersalny Umysł... czy Kosmiczny Chrystus... i czym jest symbol Jezusa Chrystusa, nosiciela tej energii na Ziemi. I każdy z nas kto wejdzie na ten poziom świadomości nazywa się Synem Bożym. Każdy człowiek ma w sobie ten potencjał i każdy może podążać na tej drodze... wówczas znajduje swoje Królestwo Niebieskie.

Tak Niebo jak i Piekło ma wiele poziomów drgań... i dodawane są nowe poziomy przez nowe istoty, które produkują wyższą czy niższą energię. Istoty, które tworzą Niebo żyją powiedzmy "bez grzechu", czyli w Prawdzie... te istoty, które stworzyły Piekło żyją w kłamstwie... i z tymi polami świadomości jesteśmy połączeni.

Popatrzmy na nasz świat, mamy tu Niebo czy Piekło?
Dominuje tu prawda czy fałsz?

Niestety, przeważnie człowiek nadal karmi ciemne siły, które nie mogą żyć bez naszego zasilania... toteż mamy to co mamy. Nasze myśli, czyny budują nowy świat i czy będzie w nim Światło Boże czy czarne chmury to nasz osobisty udział. Jakie tworzymy wokół siebie energie, jakie poziomy częstotliwości wprowadzamy w nasze życie... ileż to różnych negatywnych fal przenika naszą rzeczywistość... fale radiowe, mikrofalowe... ileż tej negatywnej energii wciska się w nas z naszych elektronicznych zabawek (oczywiście z naszym pozwoleniem)... i to wszystko współistnieje w tej naszej przestrzeni i zakłóca nasze Niebo. Ale to Ziemia jest tym miejscem, gdzie toczy się nieustanna bitwa między tymi energiami, czym bardziej kompresuje się negatywna energia tym narzędzia do tej bitwy są bardziej wyrafinowane.

Są miejsca na Ziemi z wyższymi drganiami niż średnia... zwane są centrami mocy... są to miejsca, które drgają powyżej średniej. I są miejsca tzw. piekielne obszary, które drgają poniżej średniej... i nie jest to tajemnicą ani zjawiskiem paranormalnym. Jeżeli ktoś tego zagadnienia jeszcze nie rozumie to jest to wynikiem jego niewiedzy.

Kiedy na wyższych poziomach zwanych Piekłem skompresuje się zbyt wiele gęstych energii dochodzi do przegrzania i następuje reakcja jądrowa, czyli w Piekle wybucha "ogień", którego tak strasznie boją się “grzesznicy”... ale ta reakcja jądrowa spala złą energię, uwalnia człowieka od jego myślokształtów itp, które utrzymują go na niskim poziomie drgań. Czym pole świadomości człowieka jest bardziej gęste tym dochodzi do większego cierpienia... proces spalania może trwać bardzo długo, ale ta energia wcześniej czy później zostanie przeniesiona do wyższych wibracji... stąd to Piekło okazuje się być takie straszne.

Negatywna energia może być oczyszczona do pierwotnej czystej wibracji...
i dobra wiadomość... WÓWCZAS ZNIKA PIEKŁO! Lecz niestety, kiedy w tej świadomości umieramy idziemy w podobne pole i tam czekamy na swoje wyzwolenie... jakie ono będzie, czy wieczna kąpiel w jeziorze ognia, czy może nowe narodzenie się w ciele, w którym będziemy musieli spalić negatywną karmę, przeżyć większe cierpienie... na to pytanie odpowiedzcie sobie sami, ponieważ jest zbyt dużo zamętu w różnych religiach na ten temat.

Nie chcę zakłócać mocniej waszych pól świadomości, ale osobiście uważam, że Piekło jest tymczasową rzeczywistością, ponieważ to zależy tylko od nas, czy zdecydujemy się zmienić swoją świadomość... czas ten fakt uświadomić sobie, a nie wysyłać ludzi do Piekła jako kara Boża. Ci ludzie mają dopiero namieszane w swojej świadomości... to emisariusze ciemnych sił, którzy sieją strach wśród ludzi i nie zrozumieli jeszcze pojęcia Świadomości Chrystusowej, z której pochodzi wszystko.

Ludzie, którzy straszą innych Piekłem i wieczną śmiercią nadużywają swojej władzy... chcą przejąć kontrolę nad innymi ludźmi... na szczęście Boska Miłość jest bezwarunkową miłością a nie miłością ludzką.

Bóg nie potrzebuje również naszej miłości... On tylko mnoży naszą miłość dla naszego użytku, co zbierzemy do tego wspólnego banku, z tego czerpiemy.

Ileż to razy nasza ludzka miłość jest dla nas tylko więzieniem, a przecież Miłość jest napędzaną siłą tworzenia, ciągle płynącym strumieniem, który tworzy nowe formy życia, abyśmy mogli wrócić do Źródła.

Bezwarunkowa miłość to rzeka życia, która płynie przez nasze istnienie i przy jej pomocy otwieramy drzwi do naszego Królestwa Niebieskiego... stajemy się już zupełnie innymi istotami i uwalniamy dużo miłości na Ziemi.

I życzę wam wszystkim czytającym te słowa, abyście stali się otwartymi drzwiami miłości, i tak zaprogramowali swój umysł, aby negatywne siły tego świata nie były w stanie otworzyć tego sejfu miłości... a z drugiej strony mieli otworzone drzwi do przepływu tej bezinteresownej miłości, która wyzwoli ludzi z ich piekła i wszystkich niskich psychicznych stanów.

Musimy wreszcie zdać sobie sprawę, że największą zgubą dla świata jest ludzka nienawiść... to jest zgwałcona i splądrowana miłość, która rozłącza nas z naszą strefą duchową. Upadłe anioły to są te istoty, które nie mają w sobie miłości... to nikt inny tylko oni stworzyli sieć głównych religii i zastąpili Miłość Bożą swoją własną, za pomocą której wkręcają ludzi w kręgi strachu, tym samym tylko obrażają Boga. Przecież nikt inny tylko Bóg zalecił nam miłowanie bliźniego jak siebie samego
... musisz być tymi otwartymi drzwiami i razem z naszym starszym bratem Jezusem Chrystusem płynąć Rzeką Życia... wówczas staniesz się wolnym człowiekiem od wszystkich ziemskich warunków... tym samym wyzwolisz się od Piekła.

Vancouver
19 Aug. 2017

WIESŁAWA