MIECZ PRAWDY

PRAWDA WAS WYZWOLI

Duchowy wzrost człowieka jest jego największą życiową przygodą, największym wyzwaniem, najbardziej szampańską podróżą jaką sobie można wyobrazić, ponieważ jest to podróż do Boga i do najgłębszej części siebie. Duchowa droga obiecuje największe spełnienie lecz wymaga od nas najwyższej odpowiedzialności. Idąc ścieżką duchową człowiek może skorzystać z mądrości różnych tradycji, religii a nawet nowoczesnej nauki ale są i osoby, które odkrywają pustynie duchowości.

Duchowy wzrost wpływa na każdą dziedzinę życia. Jezus uczył kochać Boga z całego serca, duszy, umysłu, siły i mówił, że wszyscy powinniśmy kochać bliźniego jak siebie samego. W moim odczuciu te Jego nauki pozwalają nam zwrócić uwagę na naszą psychikę, emocje, fizyczne ciało i zdrowie (sam był uzdrowicielem i uleczał chorych), bez tego nie można osiągnąć potencjału duchowego. To wszystko jest połączone. Toteż szukajmy sposobu aby rozwijać się w każdym z tych ważnych obszarów.

Większość z nas przeżywa dużą część swojego życia z bardzo ograniczoną świadomością. Jednak ludzie zaczynają się budzić do innego życia. W tym czasie bywają niespokojni, niezadowoleni, czują we własnym ciele niesamowite zmiany. Te zmiany to montowanie w naszych ciałach wewnętrznego oświetlenia. Kiedy tak się dzieje ten człowiek szuka siebie ale nie na zewnątrz tylko wewnątrz - odblokowuje tajemnice życia, powoli zaczyna odkrywać, że królestwo Boże jest w nas. Aby sobie uświadomić ten fakt potrzebna jest cisza, modlitwa i medytacja, dopiero w tym stanie dociera do człowieka, że Bóg jest wszystkim, On jest Wszechobecny i gdziekolwiek jesteś i On jest ... a kiedy ty myślisz inaczej twój stan świadomości jest zwrócony bardziej na zewnątrz a ty nadal nie masz klucza aby otworzyć te wewnętrzne drzwi do zupełnie nowego i wspaniałego spektrum pięknych i duchowych objawień. Cały zewnętrzny świat jest światem efektów, w czasie, gdy nasze wnętrze jest źródłem wszelkiej mądrości i zrozumienia. Jeśli poznasz prawdę odnawiają się twoje siły i będą one rosnąć niczym wzbijający się orzeł, nie będziesz więcej chodził słaby.

Poznajcie prawdę a ona was wyzwoli, wejdziesz w świat ciszy i spokoju, w zupełnie nowy świat pokoju i otworzą się dla ciebie duże możliwości. Odkryjesz zupełnie nowy sposób życia wewnątrz.

Dzielę się dzisiaj z Wami tym przemyśleniem, każdy z nas ma swoją drogę duchową, własny rozwój.

Czytam często na naszej księdze gości - przebudziłem/am Kundalini, pamiętajcie to wielkie słowo, wielkie przebudzenie, wielka odpowiedzialność ale i potężna mądrość i zrozumienie jakie budzi się we wnętrzu tej osoby, świadomość tej jednostki łączy się już ze Źródłem. We wnętrzu takiej osoby spontanicznie budzi się nie tylko mądrość i zrozumienie, bezwzględna miłość ale wiele innych talentów, dary, charyzmy, wyższa inteligencja i duchowa ewolucja. Tacy ludzie już nie są niezauważalni, otoczenie wyczuwa ich inność.

Kundalini jest częścią naszego życia, oznacza człowieka z doskonałą duchową wiedzą, mądrością, budzą się mistyczne moce, następuje oświecenie. Jest to wiedza w akcji. Ostatecznym wynikiem Kundalini jest zjednoczenie ze Źródłem. Kundalini zwane jest również ciekłym pożarem.

Namaste

6 May 2014

WIESŁAWA