MIECZ PRAWDY

NIKT NIE JEST DOSKONAŁY

Każdy święty ma przeszłość, tak jak każdy grzesznik ma przyszłość. Ludzie przez większość swojego czasu kontrolują niedoskonałość innych ludzi i za pomocą słabości innych rozgrzeszają własne błędy. A może zatrzymajmy spojrzenie na sobie i popatrzmy na swoje problemy, czy naprawdę inni są aż tacy grzeszni a my czynimy wszystko bezbłędnie? Czy naprawdę w naszych umysłach nie ma pajęczyn i warowni wzorców złego myślenia?

Czy ja kiedykolwiek twierdziłam, że jestem doskonała? A czy Jezus to czynił? Absolutnie nie. Osobiście staram się dobrze postępować we wszystkich obszarach mojego życia, stawiać mocne fundamenty Boże, odstępować od nieprawości ale każdego dnia muszę toczyć wiele walk aby chodzić w czystości.

Przyszliśmy na Ziemię aby wzrastać do doskonałości, wszyscy powinni o tym wiedzieć. Rośnijmy w duchowej doskonałości, wzrastajmy w łasce Boga i bezwarunkowej miłości bo to jest miejsce, gdzie znajdziemy wielką nadzieję, wielką obietnicę pokoju dla nas wszystkich... i pamiętajmy, nie staniemy się duchowymi gigantami w jeden rok a nawet kilka, każdy z nas będzie inny niczym drzewa w lesie, w sadzie, przy drodze, w gorącym i zimnym klimacie, nie wszystkie zachowują cały rok liście podobnie jak my ludzie, nie wszyscy mamy ten sam cel w życiu i te same warunki, wielu z nas nie przetrwa, podobnie jak te drzewa, złamie je wiatr, brakuje im wody więc usychają, uszkadzają je wandale. I my ludzie cierpimy z powodu własnych susz, burz i innych zdarzeń, w ciągu jednego życia zdarza się nam dużo dobrych i złych rzeczy. Wszystkie te wydarzenia kształtują nas każdego z osobna na inny sposób.

W ciągu życia mamy wiele testów, przychodzą każdego dnia, jedne są łatwiejsze, inne nie, wówczas widzimy nasze siły i naszą słabość. Z reguły to cierpimy tylko z powodu własnych serc, zawieszamy głowy z powodu rozczarowań, i to nie z powodu Boga tylko nas samych, często żałujemy straconych dni, straconych możliwości a nawet posłuszeństwa Bogu ... ale pamiętajmy, On nas kocha Jego odwieczną miłością. On nigdy nikogo nie przestaje kochać, On na nas czeka, zawsze ma otwarte ramiona bez względu ile byśmy nie popełnili pomyłek na tej Ziemi.

Jeśli chcesz odnowić siebie duchowo, wzrosnąć wejdź do Domu Boga, aby się tam dostać nie potrzeba pieniędzy, wykształcenia, życia w doskonałości, jeśli prawdziwie chcesz własnej odnowy i podejmujesz w tym celu szczere kroki Bóg oczyści cię z twojej nieprawości i pomoże w każdym dobrym przedsięwzięciu.

Nikt nie jest doskonały, każdy ma swoje problemy, a my zanim rozpoczniemy ocenianie, krytykowanie i wyśmiewanie innych pomyślmy o sobie. Nigdy nie wiesz co przeżywają inni, jakie mają problemy, doświadczenia, toteż spójrz na świat własnych wad i wytocz im wojnę.

Namaste

14 May 2014

WIESŁAWA