MIECZ PRAWDY

NAJLEPIEJ ZAMIEŚĆ POD DYWAN

„Tych sześć rzeczy nienawidzi Pan, a tych siedem jest dla niego obrzydliwością: Butne oczy, kłamliwy język, ręce, które przelewają krew niewinną, Serce, które knuje złe myśli, nogi, które śpieszą do złego, Składanie fałszywego świadectwa, i sianie niezgody między braćmi.” (Przyp. 6, 16-19)

“Oczy Pana są na każdym miejscu, czuwając na złe i dobre.”
(Przyp. 15, 3)

Cały świat jest zanieczyszczony i zalany niewinną krwią. Ludzie zbrukani niewinną krwią powinni być ukarani. Inaczej nie przezwyciężymy zła!

W samym tylko XXI wieku, który ma zaledwie 14 lat, takiej niewinnej krwi popłynęły całe rzeki ... świat jest przerażony zbrodniami jakie się wokół nas wyprawiają, zostało już przelane tyle niewinnej krwi ... a jeszcze więcej wylanych łez ....

Każdego dnia umiera wielka ilość niewinnych dzieci z rąk lekarzy, wyuczonych skrytobójców; tylko w roku 2000 zginęło w ten sposób 1.300.000 dzieci. Teraz to nazywa się humanitarnie: aborcja ... a to tylko są wyrafinowane ataki na ludzkie życie! Jawne ludobójstwo. Zabija się rutynowo!!!

I gdzie jest nasze oburzenie? Jakie przestępstwa mogą być gorsze niż mordy na dzieciach, w dodatku czyni się to za pieniądze.

“Biada tym, którzy zło nazywają dobrem...”
(Iz. 5. 20)

Dla Boga każde życie jest cenne. Nikt przez Niego nie jest odrzucony i Bóg w swoim czasie wyjdzie ze swoją sprawiedliwością! Szczególnie upomni się za niewinnie przelaną krew niewinnych dzieci.

Ludzie z krwią na rękach i obrońcami tych mordów nic nie zakryją, nie zamiotą pod dywan. Bóg tak sprawi, że każda zbrodnia wyjdzie na wierzch i stanie przed trybunałem sprawiedliwości.

Władze rządzące urządziły nam prawo sprzeczne z Boskim Prawem ... ale należy bardziej słuchać Boga niż ludzi.... inaczej nie przezwyciężymy zła! A jakże to jest straszne i okrutne kiedy niewinną krew przelewają szafarze Chrystusa, tacy ludzie nie mogą być Jego apostołami ... i przyjdzie taki dzień, że Boży gniew upomni się o tą niewinnie przelaną krew, stanie w obronie ukrzywdzonych i ukarze złoczyńców.

Jakże to straszne, że ci, którzy w oczach innych ludzi uchodzą za uczciwych, czystych, sprawiedliwych, ludzie darzą ich szacunkiem ... a oni mają ręce umoczone w niewinnej krwi. Jakże to straszne, że ich zbrodnie są zakrywane przez tych, których uważamy za uczciwych wiernych danego kościoła, noszą miano szafarzy Chrystusa więc i Prawdy a jednak utoczą jeszcze nie jedną beczkę niewinnej krwi aby te zbrodnie zakryć! Nikt kto jest dobry nie czyni nikomu zła. Dobrzy ludzie brzydzą się złem i walczą z nim! Ten, który pilnuje i poszukuje dobra znajdzie łaskę, ale każdy czyniący zło będzie w swoim czasie zdemaskowany i ukarany.

W każdej religii jest potępiany mord i piętnowani są ludzie, którzy go zakrywają. Począwszy od Kaina i Abla zabijanie niewinnej osoby uchodzi za zabijanie całej ludzkości i jest zapisane w czynach człowieka jako najcięższy grzech! Już pierwszy morderca Ziemi, który zabił swojego brata został napiętnowany na zawsze swoją zbrodnią. I wszystkie religie i ziemskie prawa ostro potępiają człowieka za morderstwo. Kto ratuje życie jest na pozycji jakby ratował całą ludzkość.

Mordercy powinni okazać skruchę, prosić o wybaczenie, wypłacić odszkodowanie, inaczej nie można oczekiwać Bożego Miłosierdzia, skoro sami nie oczyszczą własnego sumienia ... i nie tylko przy konfesjonale ale muszą naprawić wyrządzone krzywdy tym co je wyrządzili!

Kto popełni jedno morderstwo skłonny jest do popełnienia drugiego, zmienia się jego osobowość. Kto ratuje życie i staje w jego obronie jest dawcą życia i otrzyma specjalne łaski. Gdy jesteśmy świadkami niesprawiedliwości, szczególnie zbrodni i nic z tym nie robimy, stajemy się współwinni.

Człowiek bogobojny jest gotowy ratować ludzkie życie a nawet całą ludzkość... tacy ludzie są zdolni nawet oddać własne życie w obronie życia innego człowieka.

Bóg czyni niektóre rzeczy ukryte, nawet bardzo złe, czeka co z tym zrobi człowiek, czy odezwie się w nim jego własne sumienie czy będzie dalej udawał, że się nic nie wydarzyło! Lecz w swoim czasie wszystko wychodzi na wierzch a przestępcom należy się kara, bez względu na to jaką w tym świecie zajmują pozycję.

Ludzie prawdziwej wiary powinni trzymać się z daleka od wszelkiego rodzaju zakrywania zła, ponieważ jest to dla nich ogromną duchową pułapką... szczególnie kiedy mówimy o mordach na niewinnych dzieciach ... nie wolno żadnego zła zamiatać pod dywan... małe zło rodzi większe a to jeszcze większe! A masowe zabijanie to już ludobójstwo!

Artykuły do poczytania:
1). Ofiary sióstr magdalenek czekają na przeprosiny
2). Zakonnice w Irlandii pogrzebały 800 dzieci w szambie

3). Kościotrup w szafie irlandzkiego sumienia czyli Pralnie Magdalenek

Filmy do obejrzenia:
1). Siostry Magdalenki
2). Tajemnica Filomeny
3). Niesamowita historia byłej siostry zakonnej kościoła rzymsko-katolickiego

Vancouver

6 Dec. 2014

WIESŁAWA