MIECZ PRAWDY

MY LUDZIE

Zawsze dążymy do następnego punktu… aby dowiedzieć się czystej Prawdy o nas samych i do czego jesteśmy zdolni? I to jest wspaniałe doświadczenie przesyłać czyste światło do innych ludzi i zakotwiczyć ich w czystym świetle… a także je rozprzestrzeniać. To boskie przeznaczenie – nie siać kąkola w pszenicy! Nie niszczyć tego czystego ziarna, które jest naszym prawdziwym życiem… wiecznym życiem! Tylko Prawda go nigdy nie zniszczy… i tylko prawda w swoim czasie wypłynie na powierzchnię, jak oliwa sprawiedliwa.

Czym więcej światła na naszym globie, tym więcej ludzi dostanie do niego dostęp i w ten sposób wyeliminujemy ciemność. To jest Wielka Prawda, czym więcej rozprzestrzeniamy światła, tym bardziej ciemność będzie przyćmiona przez światło… więc i ty wyślij to światło do tych miejsc, gdzie widzisz ciemność, spróbuj uzyskać prawdziwe informacje o tej ciemności… i tu jest ważne, abyś umiał ją rozpoznać, miał w sobie na tyle wiedzy, aby ciemność znowu nie zamydliła ci oczu. Prawdziwie oszacuj, kto tu jest winny, po czyjej stronie leży Prawda… musisz być niezwykle Sprawiedliwym Sędzią, a nie tylko słuchać bzdur i plotek i powielać je dalej. Wszystko po to, abyś mógł zamknąć ciemność na klucz, kiedy rodzi się Wielkie Światło, potężne ziarno, które do wzrostu potrzebuje czystego światła… do tego celu potrzebujemy najwyższej pozytywnej energii… tylko w ten sposób pozwolimy wzrastać w sobie boskiemu ziarnu, nie pozwolimy ciemności zdusić go. Lecz nasze intencje i nasze serca muszą być czyste, zgodne... i muszą być skupione na tym Świetle Prawdy, które daje nam największą gwarancję i możliwości zmienić na lepsze nasz świat i własne życie.

Czy jesteś gotowy zmienić świat…
czy nadal chcesz jechać na zakłamanym własnym dobrobycie, czy chcesz uzyskać nieskazitelny pojazd ze światła, czy cięgle wolisz ogon diabła, który cię omiata jak mop zasłaniając twoje prawdziwe światło?

Stoisz dzisiaj w miejscu
Wielkiej miary Prawdy
...między częściową Prawdą
i wielkim fałszem

...i to jest twoja
wielka odpowiedzialność
jaką Prawdę ponieść dalej
zwiększając wokół ludzkie światło…

świadomość poszerza się tylko przez Prawdę
-i tu nie pomogą kościoły całego świata
kiedy tam grasuje pół prawdy i pół kłamstwa…

ciemność to nasz wróg
chociażby jej było tylko tyle
co pieprzu w zupie
zawsze zaciemni światło…

ciemność powoli
prowadzi do wielkiej otchłani
przyzwyczaja twoje oczy do ciemności
i gasi płomień twojego serca…
a ten nigdy nie powinien być ugaszony…

i tak nie tylko zabijamy nasze ciało
ale i ducha naszego
...tylko życie w Prawdzie i czystym Płomieniu
poprowadzi nas do czystego światła…

-do rozwoju duchowego
-do potencjału zwanego
Królestwem Niebieskim
-i wytwarzamy ten świat
własnym rozumem
automatycznie stając się
boskim człowiekiem
...czyli wcielonym Synem Bożym
...czyli najwyższej formy Światła i Prawdy.

To są największe nośniki tej energii
-manifestacji wyższej duszy człowieka
-to jest tajemnica Świętej Trójcy
zrównoważona przez życie
która przenika wszystkich.

Ja wiem, że możesz jeszcze dzisiaj tego nie rozumieć, to są jeszcze wizje ukryte przed tobą… ale ludzkość się budzi… i otwierają się portale Czystej Prawdy i Światła.

I jakie można mieć oczekiwania od Istot Światła?

Cierpliwość i wytrwałość to te cnoty hartują obecnie naszego ducha… a wszystko inne będzie zrozumiałe we właściwym czasie. A ty tylko kontroluj energie, które cię otaczają, nie pozwól ciemności wchłonąć twojego światła.

Plan ewolucji człowieka to wielka magia z grupy Białego Maga, który potrafi przemienić ciemność w światło. Dlatego tak ważna w obecnych czasach jest grupa dusz, które ubrane są w białe szaty, które mają być czystsze niż śnieg. I mądrość cienia jest w naszym życiu potrzebna… ale obecnie są nam najbardziej potrzebne pochodnie rozświetlające wszystkie ciemności, ubrane w białe szaty, to kosmiczni architekci najwyższej klasy a w ich czystych sercach wielka mądrość i zrozumienie Wszechświata… to są wielkie kule dla czarownic i czarnych magów… aby zaistniało nowe życie musi w człowieku wybuchnąć potężne światło…

to się dzieje w łonie kobiety, kiedy rodzi się w niej nowe życie, kiedy łączy się jej komórka jajowa z plemnikiem… i jest to już naukowo udowodnione.

LINK! (inteligencja serca)

Vancouver
13 Apr. 2021

WIESŁAWA