MIECZ PRAWDY

MÓZG - KRYSZTAŁOWY PAŁAC
(CZĘŚĆ 4)
LINK! DO CZĘŚCI 3

Aby w nasze ciało wprowadzić kody świetliste i zwiększyć częstotliwość naszego płynu mózgowo-rdzeniowego, musimy uzyskać nasze połączenie z osobistym Chrystusem. Płyn mózgowo-rdzeniowy przechowuje światło i prąd elektryczny naszej duszy i Ducha. Płyn mózgowo-rdzeniowy lepiej odżywia i chroni mózg i rdzeń kręgowy... również zawiera oddech życia, który pochodzi od wewnętrznego ducha. Splot komórek wytwarza płyn mózgowo-rdzeniowy w komórkach mózgu, kontaktuję się z mózgiem i instruuje go, co ma robić. W ten sposób formują się nowe neurony w mózgu, także odbiera informacje w kodowaniu światła. A w tym czasie kiedy człowiek wznosi się na te poziomy w jego ciele powstaje multum różnorodnych połączeń, które trwają w czasie.

Światło ze wzgórza dociera do naszych komórek i do jądra DNA/RNA i krwi. Nasza iskra duchowego światła podróżuje z każdym naszym wdechem i za pomocą płynu mózgowo-rdzeniowego zasila układ nerwowy i całe ciało.

Ludzki mózg jest odbiornikiem impulsów częstotliwości i różnych komunikatów otrzymywanych z różnych źródeł, które istnieją w świecie sił, składających się na ludzką świadomość: słoneczną, planetarną, galaktyczną i uniwersalną, kiedy zaczynamy uzyskiwać do nich dostęp.

Oświecony mózg porusza się po wszystkich obwodach świadomości, włącza właściwe przełączniki w 3 wyższych warstwach.

Obwody niższe pracują w pierwotnych 3 obwodach wymiaru globalnego mózgu w nas i w ziemskim ciele. Kiedy rozpala się Bliźniacze Serce, ten proces jest już na wyższym poziomie. Muszą się wzmocnić i połączyć ścieżki neuronowe i duchowe połączenia, między komunikacją serca i mózgu, czyli świadomości męskiego serca i świadomości żeńskiej, aby przywrócić Geometrię Vesica Pisces, w centrum serca wiecznego Stworzenia. Musi się włączyć ta obwodnica. Należy skorygować wszystkie wznoszące się ścieżki neuronalne, za pomocą których informacje z serca i układu sercowo-naczyniowego modelują nowy mózg, i usuwają fałszywe informacje, implanty, wszystko, co zostało nam narzucone i zmieniło cały obieg naszej energii. Musimy odzyskać wszystkie boskie funkcje ciała, naszą autentyczną tożsamość, aby móc  odzyskać dostęp do Ciała Płomienia i połączyć się z wyższą tożsamością Chrystusa... i to ma być tak, jak tego oczekuje Bóg, a nie jak myśli człowiek i coś tam sobie kombinuje na własną rękę. Musimy całkowicie zawierzyć Wyższej Mocy, aby aktywować Szmaragdowe Kryształowe Serce, lub inaczej - plazmowe serce, sześciobocznego obwodu plazmowego serca z 48 zestawami kwitnących płatków. Tylko wówczas uruchomimy obwody Kristan - Kosmicznego Szmaragdowego Serca Boga w Świętym Bliźniaczym Kryształowym Sercu. Kiedy otworzymy nasze święte Kryształowe Serce, zakwitną wieczne kwiaty plazmowej miłości i łączymy się z Bogiem i Wiecznym Duchem Chrystusa, w Kosmicznym Kryształowym Sercu Jedynego. To jest już potężne połączenie, największa boska ekspresja (48-niciowe DNA). Dzisiejszy człowiek musi jeszcze długo popracować, aby ulepszyć siebie do tej częstotliwości... póki co mamy problem z odzyskaniem naszego 12-niciowego DNA... aby usunąć z siebie sztuczną inteligencję i inne obce rzeczywistości, które zamykają nam dostęp do 12-niciowego DNA.

Wszystkie dotychczasowe uszkodzenia powodują odłączenie się duchowego ciała i do fragmentacji duszy... i do jeszcze większych zwyrodnień, oczywiście w ten sposób zostanie mocno zmienione nasze DNA, co bardzo obniży jakość naszej świadomości. Dlatego ciągle można łatwo oszukać człowieka, który jest pod wpływem prania umysłu, a w obecnym życiu mamy mnóstwo takich oszustów, którzy manipulują elektromagnetycznym polem i przekierowywują elektryczne prądy (na te odwrotne), które przyłączają człowieka mocniej do Ziemi i swojego systemu. Bywa, że te byty, są już hybrydami z innym już układem nerwowym i inną formą myślową... są już bardziej transhumanitarni. Ale ludzie, którzy nadal myślą w miarę normalnie, widzą to wyraźnie, że idą poprzez swoje życie z boskim człowiekiem, którego empatia jest na wysokim poziomie, to jego wyższa świadomość. Osoby skażone sztuczną inteligencją, tudzież innymi takimi wynalazkami, syntetykami, raczej są bezduszni, a nawet bez cienia empatii. To jest szablon socjopatów, psychopatów, ponieważ nie posiadają w sobie tych bio-obwodów, które są odpowiedzialne za empatię i wyższą świadomość. I właśnie teraz mamy taką wojnę, między normalnymi ludźmi i hybrydami, którzy nie wiadomo skąd pochodzą... i wiele osób, którzy nie mogą zrozumieć tych ich bezdusznych działań, mają obecnie z tym wielki problem.

Naszym ludzkim celem jest wieczne budowanie naszego wiecznego ciała świetlistego, aby mieć połączenie z Bogiem Ojcem. Tylko przez odpowiednio ukształtowanie świetlistego ciała, dojdziemy do wyższej świadomości, do krystalicznej istoty (Krystik)... i co bardzo ciekawe, już dawni Słowianie, jeszcze długo przed Narodzeniem Jezusa Chrystusa, znali taką postać, która dziwnie przypominała Jezusa Chrystusa. Imię Kristik (Krystek), czyli przez taką osobę przepływa plazma krystar, formowana przez ciało Krystallah (męska i żeńska energia w pełnej harmonii), to są włókna, które łączą nas z naszym Prawdziwym Domem naszą Świętą Duchową Rodziną.

I tu jeszcze napisze kilka zdań na temat osobistej Kuli Chrystusa na Jego czubku głowy, srebrno-białej kuli, to jest Komórka Poliadorian, nasz mózg i rdzeń kręgowy jest wypełniony takim srebrzysto-białym płynem, kiedy już te komórki światła z komórki Poliadoronu nasycą mózg... czyli można powiedzieć, taki człowiek zostaje przesiąknięty energią osobistego Chrystusa. Póki co, to wszystko jest zbyt skomplikowane na zwykłe 3D głowy, ale już w nadchodzącym czasie, kiedy Ziemia i jej ludzkość wzniesie się, będzie to powszechna wiedza już nowego, wniebowstąpionego człowieka.

Aby otrzymać dostęp do naszego Boga-Ojca musimy wprzódy mieć dostęp do Świętej Matki. Splątują się razem ich energie, tworząc Wodne Słońce, które jest światłem plazmy, która jest transmitowana od Ras Wodnika w Rdzeniu Andromedy. To ta plazma nas uzdrowi i dostaniemy dostęp do Kryształowej Gwiazdy Azoth, która przygotuje nasze ciała na przyjęcie tego światła plazmy.

Kryształowa Gwiazda, Kosmiczna Świadomość Jedności Chrystusa, struktura Pola Morfogenicznego, planetarnej architektury, tak jest matematycznie zakodowana, że w chwili uzyskania odpowiedniej częstotliwości, wyzwoli w nas ten osobisty zegar, niczym budzik, który jest połączony z uniwersalnym zegarem, i uruchomi w nas żywy prąd energetyczny - Kryształową Spiralę, która nas przyłączy do Kryształowej Gwiazdy, do planetarnego mózgu (lub Planetarnego Lotosu). Uszkodzona siatka energetyczna naprawi się i zacznie działać wedlug nowego matematycznego wzoru.

Aby otworzyć 3 oko musi być zgoda Chrystusa, wówczas zapali się Promień Wodny Łuku Matki w centrum mózgu. 6 i 7 czakra, męsko-żeńskie fale, już ujednolicony matematyczny wzrór, który zaczyna budować skrzydła (wzór 6D i 7D). W tym ciele płynie już Kryształowa Woda, czyli Amrita lub Duchowy Olejek, płyn z szyszynki i przysadki mózgowej, które już są w prawidłowej relacji w mózgu i przenoszą się w dół gardła, kiedy już jest głęboko aktywowane Kundalini.

Amrita - biała kropla, która schodzi do centrum serca, gdzie miesza się z czerwoną kroplą i dopiero wówczas ciało i umysł osiągają oświecenie. To jest taki boski akt seksualny w głowie. Szyszynka wydziela białe płynne światło, które nasyca dwupłatową przysadkę mózgową, co uwalnia hormony do krwi, to wówczas następuje tzw. Drugie Duchowe Dojrzewanie. W centrum mózgu, aktywowane jest w późniejszych stadiach duchowego przebudzenia Kundalini, namaszczenie Krystalicznych Wód, które znajdują się między szyszynką i przysadką mózgową (polecam wcześniejsze informacje o Kundalini, są już od dawna na stronie... w celu lepszego zrozumienia). To miejsce jest zwane Kryształowym Pałacem/Komnatą. To alchemiczna komora połączona z mózgiem, która aktywuje Kryształową Wodę, lub inaczej - namaszczenie Korony i mózgu olejkiem Amrita. To jest Święte Małżeństwo pomiędzy Matką i Ojcem, przysadką mózgową i szyszynką. To właśnie ten olejek zapala Lampę Świadomości... i nigdy ta lampa się nie zapali, kiedy będzie pusta, kiedy będzie jej brakować tego olejku. To wszystko odbywa się wewnątrz mózgu, który w tym czasie przechodzi długie i wielkie zmiany, tak jak zresztą całe ciało. Kryształowy Pałac znajduje się między starym mózgiem (gadzim) z tyłu, a nowym mózgiem z przodu głowy, między prawą i lewą półkulą mózgową, nad dwoma skrzydłami tajemniczych komór. Kiedy Kryształowy Pałac jest aktywowany, staje się oświetlony, jakby zapaliło się 1000 słońc.

Podczas tego zjednoczenia uruchomiają się w Kryształowym Pałacu hormony z przysadki mózgowej: oksytocyna, wazopresyna, dostają się do krwioobiegu, uduchawiają krew za pomocą Kryształowej Wody, to wówczas usłyszymy w sobie niebiańską muzykę, która nam już towarzyszy nieustannie.

Podczas zwiększonego przepływu Energii Kundalini, podnosi się dopamina i fenyloetyloamina, oraz inne neuroprzekaźniki mózgowe w siatkówce, w nerwie wzrokowym, w skrzyżowaniu wzrokowym i w potylicznych płatach, zachodzą tam wielkie zmiany, w tym zwiększona produkcja ATP, zwiększa się przepływ krwi do mózgu, oraz wzrost metabolizmu tlenku azotu... co jest efektem różnej ostrości wzroku, wewnętrznych wizji, innego słuchu, wewnętrznego światła, widzenia aury i wyrazistych snów.

Szyszynka aktywowana w Koronie łączy Srebrny Sznur ze Złotym, za pomocą już wysoko aktywnej Energii Kundalini. Amrita wytworzona w Kryształowym Pałacu wędruje z limfą i krwią w dół, do prawej komory serca, tworząc doskonałe połączenie między mózgiem głowy (mamy drugi mózg w brzuchu) i sercem. Prawa strona serca będzie bardziej wrażliwa pod palcami, jako energia elektryczna, to prawa strona serca ma najbardziej rozwiniętą neurologiczną tkankę.

Amrita jest połączona z kamieniem filozoficznym Wielkiego Dzieła, które jest w rękach Wielkiego Alchemika, w celu narodzin Kosmicznej Świadomości Chrystusa, w tym Cyklu Wniebowstąpienia. Taki człowiek otrzyma osobiste Światło Chrystusowe. W tej duchowej alchemii, restrukturyzacji mózgu i reszty ciała duchowym płynem światła, zupełnie się odrodzimy, aby poznać naszą wieczną Naturę Jaźni. To jest Wybitne Dzieło Potężnego Alchemika - zamiana materii stałej w ciecz i z tego powodu człowiek się odrodzi, i ponownie może się uformować, ale już z inną świadomością.

Vancouver
1 June 2023

WIESŁAWA