MIECZ PRAWDY

LIPIEC: CZAS ZAUFANIA, MIŁOŚCI I POŁĄCZENIA

Nasze życie jest jak rzeka, płynie nieustannie... i podobnie jak rzeka życie nie zawsze jest spokojne i ciche... i wiele razy musimy płynąć pod prąd, stąd czujemy się słabi, zmęczeni, ponieważ tracimy całą swoją energię... lecz zdarza się, że musimy zużyć więcej energii, aby osiągnąć swój cel. W życiu często wpływamy w nieznane obszary, robimy za dużo rzeczy w tym samym czasie i zamiast dotrzeć do prawdziwych marzeń rozbijamy swój statek życia o skałę.

Każdy z nas powinien nauczyć się ochraniać własne energie, nie szastać nimi bez potrzeby. Trzeba wykonać wiele pracy, aby odzyskać utracone energie, a jeśli człowiek tego nie potrafi chodzi jak we mgle, brak mu zrozumienia, chociaż wiedza na ten temat jest w zasięgu jego ręki... potrzebuje ochrony, nie ma siły wspinać się pod górę. Górska wspinaczka przypomina zdobywanie nowych energii... energii potrzebnych nam do życia. To wyższe wibracje trzymają nas w zaufaniu, miłości i łączą pozytywnie z innymi polami. To wówczas można żyć spokojnie w pokojowym świecie pełnym radości.

Lipiec jest miesiącem zniszczenia i odnowy... tu można dużo zyskać... i można wszystko stracić... tu można zebrać wszystkie swoje plony i bezpiecznie przewieść do swojego spichlerza... tu można spotkać tornado, które zniszczy nam wszystko... toteż trzeba być świadomym własnych emocji, unikać argumentów, odpowiednio reagować na wszystkie prowokacje z zewnątrz, które próbują cię zniszczyć... szczególnie na ludzi, którzy chcą zranić twoje uczucia, twoją duszę, obedrzeć cię bez litości z twoich wartości... czyhają na ciebie, aby roztoczyć nad tobą swoją władzę, chcą kontrolować twój świat, nie tylko w ciele fizycznym ale i duchowym...

nie pozwólmy na takie zniewolenie, poczujmy w sobie własne lipcowe energie, które wniosą w nasze życie bogactwo, miłość i pokój... i tymi pokojowymi energiami oddychajmy i spełniajmy własne marzenia.

Pamiętajmy, cokolwiek dobrego dzieje się w naszym ciele również umysł i duch zostaje wzbogacony. Wówczas i twój lipiec będzie pełen słońca, radości... już twoi duchowi przewodnicy zadbają o to!

Vancouver
16 July 2017

WIESŁAWA