MIECZ PRAWDY

KRÓLESTWO BOŻE JEST W WAS
 (CZEŚĆ 2) 
LINK! DO CZĘŚCI 1

Świat starożytny wspominał już o szyszynce, jako siedzibie duszy ludzkiej. Twierdzono, że jest to centrum, w którym dusza i ciało współdziałają, gdzie otrzymują przesłanie od Boga. Twierdzono, że to tu człowiek i jego dusza spotykają się w jednym punkcie… ale i w tym miejscu przez różne oczyszczające praktyki oczyszczamy ten ważny dla nas organ, który jest dla nas lepszy niż tysiące oczu, bo przez ten czysty kanał wpływa do nas czysta Prawda i nikt wówczas nie może posiąść tej twierdzy. To przez ten portal możemy zobaczyć Chrystusa, czyli życie wieczne... to nasz Oblubieniec… Oblubienica… nasza woda żywa, jako samotnik pojawia się u drzwi twojej komnaty.

Ale co się dzieje na tym świecie... mroczni panowie tyranii, którzy pragną, ale innego życia wiecznego, próbują to wszystko ominąć, nie chcą Chrystusa i robią wszystko, aby ustawić na swoim tronie inną postać... i włamują się do świętego przybytku człowieka, aby czynić w nim sabotaż.

I zgadnij człowieku, czy to prawda, czy kłamstwo… w tych naszych dziwnych czasach, w co mamy wierzyć… i co jest prawdą a co kłamstwem? I o jakim oku duchowym mówił Jezus… przez które dociera do ciała Światło Boże?

To szyszynka jest tą częścią mózgu, jest pojedyncza, nie posiada lewej ani prawej półkuli… lecz mamy w Biblii cytat: „uważajcie więc, aby światło, które jest w tobie nie było ciemnością.” (Łk. 11,35).

Ten werset wyraźnie mówi o dwóch światłach. Światło, które jest Światłem Boga i światło, które jest ciemnością, czyli fałszywym światłem. A co mówi Biblia na jego temat? Szatan przebierze się za anioła światła i jego wielkim oszustwem jest skłonienie do myślenia, że znaleźli światło a w rzeczywistości, jest to fałszywe światło. „I nic dziwnego, wszak i szatan przybierze postać anioła światłości.” (Kor. 11, 14).

A kim jest człowiek?
Świątynią Ducha Świętego zbudowaną bez ludzkich rąk, w której zamieszkuje Bóg i świeci przez nas swoim blaskiem.

Wiele starożytnych kultur ma obsesję na punkcie symbolu szyszynki, widzimy gigantyczny jej posąg na Placu Watykańskim… i w starożytnej lasce Ozyrysa… i u hinduskich bogów, tak świat starożytny i nowożytny jest pełen tych symboli niezależnie od kultury i religii. I z jednej strony Kościół Katolicki mówi nam, że szyszynka to nauki New Age, a z drugiej strony, te same, niby wypaczone doktryny, ozdabiają ich świątynie. I znowu pytanie – po której stronie leży Prawda?

Szyszynka jest większa u dzieci, po wieku dojrzewania zaczyna się kurczyć. Szyszynka pełna światła to nasza świątynia, w której stajemy twarzą w twarz z Bogiem… i to tu przekraczamy Świadomość Boga w nas… to tu jest nasze Królestwo Boże. Czyste dźwięki otwierają nas na czyste światło, szczególnie kiedy obcujemy z Bogiem. Szyszynka znajduje się niedaleko jamy ustnej już w mózgu, dlatego mocno na nią wpływają fale dźwiękowe, nasza mowa, śpiew… oczywiście wskazane są te czyste tony, które zbliżają nas do czystego światła, czyli Chrystusa... „...oto Królestwo Boże jest w tobie…” (Łk. 17, 21).

Dlatego jest to jeden z powodów, że siły ciemności pracują obecnie po godzinach, aby zatruć nasze szyszynki… i nie tylko, wszystko po to, aby ograniczyć nasze ciała fizyczne do kontaktowania się z Bogiem. Ich czarnoksiężne zabiegi dostarczają nam innych środków do życia, z big farmy. Z greki „pharmakeia” znaczy czarnoksięstwo, czyli zwiększanie podatności na demoniczne wpływy, zmieniają chemię naszego ciała, osłabiają naszą obronę i otwierają portale międzywymiarowe, przez które mogą przechodzić wszelkiej maści duchy i demony. Pharmakeia utrudnia ludzkości przyjęcie Ducha Świętego… i jak obecnie obserwuję, intensywnie przygotowuje się ludzi na przyjęcie znamiona bestii.

Czym najmocniej zatruwamy szyszynkę?
Fluorem w wodzie, pastą do zębów, sztuczną żywnością, napojami z różnymi sztucznymi słodzikami... dodatkowo aluminium, fosforanami i innymi truciznami, w tym chemtrails, chlorem, metalami ciężkimi, żywnością GMO, aspartamem, pestycydami, herbicydami, lekami na receptę i szczepionkami. Spożywając te wszystkie specyfiki, wpływamy nie tylko na szyszynkę, także na przysadkę mózgową i tarczycę… i co jest ważne dla naszych ciemnych elit – pod ich wpływem zmniejsza się nasza wola, udaremnia się zdolność naszego ducha, czyli można kontrolować taką osobę do woli i dominować nad masami. Otóż jak widzimy, obecnie, nie ma problemu rządzić nami garstka tego świata, ponieważ skutecznie mamy osłabione nasze duchowe zmysły.

Zdecydowanie szyszynka gromadzi w sobie najwięcej trucizn, szczególnie fluor jest do niej magnetycznie przyciągany. To jest dalekosiężny plan kontroli masy ludzkiej stosowany już przez nazistów w czasie IIWŚ w celu kontroli umysłu.

Fluor sodu jest dodawany do Prozacu, saryny gazowej, leków znieczulających, nasennych i psychiatrycznych… i wiele więcej. Inne trujące produkty żywnościowe: napoje gazowane (działają jak koks), mąka rafinowana, cukier i przetwarzana żywność.

Kto chce mieć swoje naczynia czyste, musi dobrze się odżywiać, pić zdrową wodę, zioła, unikać mięsa... i innych ciężkich używek. A my widzimy jak się żywi większość ludzi wierzących, bogobojnych... nawet jak kościół uczy ludzi, że obżarstwo i nadużywanie swojego ciała, to grzech główny! „Czy wy nie wiedzie, że wasze ciało jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was, którego macie od Boga, a nie jesteście swoimi?" (1Kor. 6,19)

I czy można w takim życia letargu dojść do Boga? Wchodzicie prosto w pułapki wroga. A później jeszcze krzyczycie… Bóg zesłał wam chorobę!? Ale to wy uczyniliście swoją drogę do Boga niefunkcjonalną, osłabiliście swoje duchowe moce i sami ukrzyżowaliście własne ciała… a zwapniona szyszynka zatrzasnęła te drzwi do Boga i ciężko je otworzyć. Już to starożytni mówili – pamiętaj co w siebie wkładasz, bo z tego będziesz zbudowany i takie wartości będziesz przedstawiał, takie będą twoje marzenia, sny. I taka sama będzie nasza komunikacja z Bogiem. Ale dzisiaj człowiek woli komunikacje telefoniczną… a telefony hamują aktywność szyszynki, zmniejszają produkcję melatoniny, serotoniny. A szyszynka działa jak czujnik elektromagnetyczny, który reguluje wytwarzane energie elektromagnetyczne w organizmie.

Pisałam już wiele razy, jak można odwapnić szyszynkę, toteż tylko wymienię najlepsze do tego produkty: kolendrę, olej kokosowy, arbuzy, banany, ananasy, jagody goji, miód, nasiona konopi, siemię lniane, sok ze świeżych cytryn, pomarańczy, nasiona sezamu, migdały, jarmuż, brokuły, koper, tymianek, kurkuma, pokrzywa. Bardzo jest nieoceniony olejek Oregano, oczyszcza również cały układ hormonalny, immunologiczny, wzmacnia odporność, a nawet niszczy komórki rakowe. Wskazane są inne olejki eteryczne, w tym na ciało, w powietrzu, w celu podnoszenia naszych osobistych wibracji. Nauka o olejkach eterycznych to wspaniała rzecz na dzisiejsze czasy, korzystajcie z kursów, dopóki macie okazję... szczególnie kiedy wchodzimy w fazę wielkiego oczyszczenia i intensywnej zmiany częstotliwości wibracji naszych komórek. Transmutacja duchowa nie jest łatwa i należy być tego świadomym. Nasze ciała się zmieniają i potrzebują do tego procesu dobrego budulca… zmieniamy powłoki węglowe na krzemowe… czas, aby do tego tematu odpowiednio się przygotować, nie tylko fizycznie, również mentalnie.

Innym dostępnym przeciwutleniaczem jest organiczna surowa czekolada, chlorella, spirulina, niebiesko-zielone algi, grzyby lecznicze i wspaniały surowy ocet jabłkowy, jest cudownym specyfikiem nie tylko w detoksykacji ciała, również ulecza wiele chorób. Znajdziemy jeszcze więcej dobrych specyfików, należy ich szukać na swoim terenie.

I popatrzcie jak ciemne kliki, są aż tak zdeterminowani... i trzymają nas z daleka od wiedzy na temat szyszynki; w swoim życiu uczyłam się 2 razy bardzo szczegółowo anatomii i fizjologii człowieka… jeden raz w Polsce a drugi w Kanadzie... a o szyszynce było tam z pół kartki... żałosna to była wiedza. Dopiero jak zaczęłam budzić się duchowo, ta wiedza przypłynęła... i z tego, co widzę, nadal jest fragmentaryczna… nadal proszę niebo o następne informacje, bo coś mi tu ciągle nie pasuje... ponieważ już widzę, ile tam jest różnych połączeń, o których raczej przeciętny człowiek nie ma pojęcia... i nawet ja, która przeżywa ten proces od kilkudziesięciu lat nie nadążam. Szyszynka to potężny wielowymiarowy portal, który jest skryty w naszym mózgu, niczym ziarenko gorczycy. I w swoim czasie wykiełkuje i pokaże nam, co potrafi.

Dlatego zaciskają nam pętle na szyi, portal zaczyna drgać i otwierać się w zupełnie innym kierunku niż nas tego uczono. A jak się otworzy w pełni, ujrzymy całą prawdę, jaka wokół nas krąży i nie będzie łatwo naszym zwodzicielom sprzedać nam ponownie swoje kłamstwo… ta kosmiczna lupa prześwietli każdy cień i zniszczy kłamstwo w zarodku. Cała struktura 3 oka (szyszynka) została nam skradziona, niestety większość ludzi jest tego nieświadoma, że zostali porwani… i obecnie jesteśmy w kwarantannie, uwięzieni… musimy poznać lepiej swojego wroga i zrozumieć, czego od nas chce. Ale i czas, aby świat został lepiej poinformowany o tym, co się tu tak naprawdę dzieje?!

Zanim rozpoznamy prawdę musimy mieć świadomość czystego światła i ciemnego światła… nie możemy uciekać… musimy stawić mu czoło... zamknąć tą wyrwę, przez które niszczy czyste światło... ciemne istoty lucyferiańskie są przekonane, że programowane przez nich istoty są koniecznością i tylko jednostki powinny posiąść tajemną wiedzę… ale ich prawdziwą wiedzą nie jest oświecenie bez duchowego wykoślawienia, w tym seksualnego, tak mogą odrodzić się tylko z Lucyferem, zamiast Jezusa Chrystusa. Niestety różnica jest potężna.

Dzieci lub inne osoby są aktywowane przez ból, wówczas następuje iluminacja dziecka (ból to sprawia), widzi białe światło, kiedy nerwy w dolnej części kręgosłupa ulegają urazowi… kradną tą energię (chociaż nam się to w głowach nie mieści, jak to możliwe). Dokładnie studiowałam na ten temat wykłady J. Parkera, szczególnie atrakcyjna jest dla kliki Energia Kundalini, dokładnie opisywał jak to robią… i to te osoby, które prawdziwie przebudziły Energie Kundalini atakują w brutalny sposób.

Mamy 12 zodiaków i 12 nerwów czaszkowych i jeszcze ten jeden... prawie zupełnie nie znany, tzw. Nerw-Zero-Terminalny. Możemy go porównać do innego sekretnego znaku Zodiaku, sekretnego Serpentnika (Orchichusa), Wężownika (tajemniczego węża)… to ten nerw jest nosicielem światła. I jest to jedna z mroczniejszych tajemnic wypaczonej kliki, traumatyzowanie dzieci, gwałty z zimną krwią, nie mają litości nawet dla rodzonych dzieci, potrafią zaprzedać ich diabłu. Wspomniałam w części 1 jak bardzo był traumatyzowany J. Parker… wszystko w celu pozyskania tego czystego światła. Nie było ważne dla jego rodziców czy wyżyje, czy zginie, postrzegali to w inny sposób. Ta sama technika była używana przy programowaniu Monarch (kontrola umysłu oparta na traumie), tudzież stosowane techniki tortur oparte na narkotykach, hipnozie, deprawacji zmysłów, wszystko, co zniewala duszę. To wszystko to lucyferiańskie nadużycia rytualne, kanibalistyczne. Wśród elit szyszynka jest szeroko pozyskiwana z mózgów dzieci, nie tylko w celu zdobywania adrenochromu. Jest w całości spożywana, wysysana przez oko ofiary... niestety jest to zakazany owoc, który, mimo że zwiększa ich życiową energię i prowadzi do wyższej świadomości... to niestety… tylko przez jakiś czas… brak tego narkotyku w ich ciałach powoduje odwrotny skutek do zamierzonego, mają tylko chwilowo swój haj.

Jeśli świat w marę szybko otrzyma właściwą wiedzę, trudno będzie im ten proceder dłużej uprawiać. I jak już wspomniałam, oni są przekonani, że to jest konieczność, ponieważ w ich mniemaniu oświecenie można uzyskać tylko tą drogą. Tylko dokąd ona prowadzi? Są to okropne wypaczenia, zaprzedawanie swoje duszy Lucyferowi. Przykro mi, ale ciężki to temat i nie każdy za nim nadąża... lecz jeśli chcemy poznać Prawdę i tylko prawdę, i takich tematów nie możemy unikać. Musimy odsiać te kąkole, które nam zniszczyły czysto ziarno. Jeśli uciekamy przed trudnymi tematami, znaczy jesteśmy jeszcze nie dojrzali na następnych szczeblach drabiny duchowej. Trudno też się dziwić ludziom, że nie nadążają za tą wiedzą, że nie potrafią się szybko wybudzić… człowiek z pustym własnym flakonikiem (szyszynką) jest uśpiony i zahipnotyzowany i można z nim robić, co się tylko chce.

Szyszynka… to są drzwi do mistycyzmu, jako duchowe drzwi do rzeczywistego oka światła, kiedy jest prawidłowo aktywowane przynosi prawdziwe oświecenie... i jak widzimy, mamy tu i inne drzwi i inną rzeczywistość skierowaną na świat materialny… jeden element próbuje zniszczyć drugi… i w tej bramie toczy się walka… a którą drogę wybierze człowiek i co z tego wyniknie?

Kiedy poznajemy więcej duchowych terminów widzimy lepiej, co się tak naprawdę wokół nas dzieje… obserwując świat materialny rozpoznajemy, kto w jakim kierunku zmierza…

ale kiedy chcemy ujrzeć własną prawdziwą Jaźń, naszą prawdziwą esencję, musi nastąpić równowaga przeciwieństw, musimy zrównoważyć energię wokół centralnej osi (ida, pingala, sushumna)… to nam utworzy 3 siłę, która jednoczy przeciwieństwa.

Trzecią siłą centrum i równowagi jest liczba „3”... a moja konkluzja jest prosta... żeby nie wiem co czyniła ciemna elita… nie da się odciągnąć na zawsze człowieka od Boga. Jakakolwiek byłaby to ciemność, która chce zakłócić światło, to Światło nie może być zwyciężone. Taki człowiek, chociaż mocno zgnębiony wzrośnie dziesięciokrotnie i łączy się z mocami Wszechświata i magicznie odnajduje swoją drogę na swojej prawidłowej duchowej ścieżce… jego złote ziarno wzrośnie na bagnie, to będzie jego nawóz… to jest to drzewo cedrowe, które Salomon użył do budowy swojej świątyni… przez które człowieka duch wzrasta… jest symbolem nieśmiertelności.

Vancouver
1 May 2021

WIESŁAWA