MIECZ PRAWDY

KESHE: NOWY MESJASZ CZY CWANY OSZUST?

Poniżej znajduje się zbiór dobrych filmów do obejrzenia na temat Keshe, niektóre moje komentarze z youtuba jakie pod nimi napisałem oraz moje osobiste przemyślenia na temat jego osoby i jego "technologii".

Keshe: wielka nadzieja czy iluzja ludzkości - Marcin z Poznania - 22.11.2016

Poniżej przedstawiam jedynie kilka swoich komentarzy jakie dałem pod powyższym filmikiem.

Moje wycofanie się z popierania Keshego i usunięcie jego filmików ze strony i kanału na youtubie i vimeo:

Bardzo dobry wykład. 15.05.2013 dałem wideo (jakie puściłeś na samym początku swojego wystąpienia) na swój kanał "Wyspa333", które ma tytuł: "Polska dołączyła do programu statku kosmicznego fundacji Keshe [PL]" - wydało mi się ciekawe i warte dania z polskimi napisami... niemniej jednak z czasem coraz mocniej powątpiewałem w te cudowne "wynalazki" (wcześniej przecież też Keshe sporo obiecywał, ale nic tak naprawdę się specjalnie nie działo)... a obecnie już chyba całkowicie straciłem w niego wiarę... te magravy... czy one w ogóle są w stanie zasilić np. komputer stacjonarny? Eh... szkoda gadać... nie będę się mocniej tu produkować, bo chyba wszystko co trzeba powiedziałeś w swoim wykładzie... i dlatego postanowiłem usunąć to wideo ze swojego kanały "Wyspa444" (dałem je tam 30.05.2013 po stracie kanału "Wyspa333") oraz ze strony www, aby nie promować jego osoby. Obstawiam, że nigdy nie pokaże nam prawdziwie działającego urządzenia free energy... a te ceny za leczenie to jakiś kosmos totalny. PS. Usunąłem również ze swojego konta na vimeo wideo: "Keshe Foundation Promo [PL] (wersja poprawiona)", które dałem na www w niepoprawionej wersji 01.10.2012, a w poprawionej kilka dni później... również zdjąłem ze swojej strony wideo: "Nauka i Technologia Nowej Ery - 23.10.2012 - Dionizy Pietroń", które dałem u siebie 24.10.2012.

Kolejny mój komentarz przedstawiający cennik Keshe:

Tutaj jest link do cennika Keshe, pozycja nr. 20 jest ciekawa: "Amputation" up to 100 000 euro - lol
https://keshefacts.files.wordpress.com/2016/04/health_scam_costs.jpg?w=700

(sporo Keshe sobie życzy za swoje usługi, nie ma co)

Tutaj mój komentarz odnośnie prawdziwej "wolnej energii":

Solarna wyspa dzięki Tesla i SolarCity
https://teslablog.pl/solarna-wyspa-dzieki-tesla-i-solarcity
Taka darmowa energia... nie mająca nic wspólnego z Keshe.

Warto również obejrzeć wideo o rowerku, który wytwarza darmowy prąd:
Billions in Change - Darmowy Prąd (Marzec 2016) [PL]

 

Panel dyskusyjny: Technologia Keshe działa czy nie działa? - 29.11.2016
CHWILOWO BRAK :(

Mój komentarz napisany pod powyższym filmikiem, który dostał sporo łapek w górę:

Teraz Keshe będzie szedł w kierunku uzdrawiania, bo to znacznie ciężej "podważyć" (efekt placebo), niż magrava, który nie produkuje prądu.
 

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe
- Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 13.12.2016
CHWILOWO BRAK :(

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 2
- Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 28.12.2016
CHWILOWO BRAK :(

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 3
- Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 5.01.2017
CHWILOWO BRAK :(

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 4
- Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 10.01.2017

CHWILOWO BRAK :(

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 5
- Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 20.01.2017

CHWILOWO BRAK :(

Powyżej znajdują się filmiki, które podchodzą do tematu Keshe z bardziej naukowej strony - również je polecam.

Muszę jeszcze wspomnieć o filmiku:
Paweł Braszka, INSTYTUT KOSMICZNY FUNDACJI KESHE KFSSI, cz 1,
który popiera Keshego... niemniej jednak dałem tam również kilka swoich komentarzy godnych uwagi:

Oto mój komentarz, który dostał bardzo dużo łapek w górę:

Ja: Jeżeli ktoś zasili magravem komputer stacjonarny to uwierzę, że to działa. Co więcej, gdy tak się stanie należy od razu rozebrać urządzenie na części (aby ukazać, że nie doszło do oszustwa) i dać ludziom dokładne plany jego budowy, aby każdy mógł je zrobić samemu w domu (osiągając identyczny efekt). Oczywiście nie wierzę, że coś takiego się stanie, ale moja "wiara" nie ma nic do rzeczy, bo takie urządzenie nie może działać na zasadzie "wiary" w nie lub "niewiary". Włączam komputer i działa, nie muszę w nic tutaj wierzyć i tak samo powinno działać urządzenie "free energy". A całe to kombinowanie z gansami, gadanie o plaźmie (po co komu te wszystkie wykłady?)... ja się pytam gdzie jest ten darmowy prąd? Zmniejszone rachunki za prąd mnie nie przekonują, zasilcie coś normalnego magravem jak np. odkurzacz, żelazko, komputer stacjonarny. Tego typu test byłby całkowicie wystarczający, aby w to uwierzyć, no i to całe urządzenie nie może być podpinane do prądu (po takim teście od razu urządzenie musi zostać rozebrane na części, aby udowodnić, że nie doszło do oszustwa, najlepiej jakby podczas testu nie posiadało zbędnej obudowy, musimy wiedzieć co w nim się znajduje i z czego jest zbudowane). Najprawdopodobniej Keshe nie ma pojęcia jak takie urządzenie zbudować, aby dostarczało prąd do urządzeń normalnego użytku, albo po prostu bredzi i kieruje się teraz w kierunku "uzdrawiania" (duchowości, efektu placebo), bo w sumie łatwiej mu jest w tym kierunku teraz podążyć (trudniej jest to zbadać), niż w kierunku darmowej energii, której jak nie było tak nie ma - a jak jest to czekam na test urządzenia podpiętego bezpośrednio pod komputer stacjonarny - z magrava może np. wystawać listwa zasilająca, aby podpiąć wszystkie kabelki potrzebna do uruchomienia komputera. Jak to wypali będzie to milion razy ciekawsze niż te wszystkie wykłady o plaźmie razem wzięte. No i jakoś wciąż nie widzę, abyśmy latali w kosmos z pomocą technologii Keshe. Już pomijam fakt, że do uzdrowienia siebie oraz naszego świata nie jest nam potrzebna technologia, jest nam potrzebny Bóg i nasze zjednoczenie z Nim (w końcu Bóg jest najlepszym uzdrowicielem). Dodam na koniec jeszcze, że wiele osób po prostu źle się odżywia, za dużo je i stąd wynikają ich problemy zdrowotne... upatrują nadzieję w technologii Keshe czy healt-penach zapominając, że to samemu trzeba ruszyć tyłek i coś ze sobą zrobić, jak np. zmienić dietę, przestać się obżerać czy zacząć regularnie ćwiczyć. PS. Elon Musk buduje wielkie "farmy" słoneczne, wytwarzają one darmowy prąd z promieni słonecznych, więc po co komu technologia Keshe, która nie jest w stanie niczego zasilić? PS2. Zapomniałem o jeszcze jednym, gdzie to całe wytwarzanie złota? Już chyba wszyscy powinniśmy mieć go pod dostatkiem.

A poniżej dalsza dyskusja, którą warto przytoczyć:

Anna Koch1: No niech twój bóg i Ty razem z nim pokażecie nam jak wyleczyć śmiertelnie chorego i nagrzejcie mi chociaż żelazko ... z resztą nie potrzebuję tego. Technologia dr Keshe mnie zachwyca a Ty i Twój to nie.

Ja: Bóg nie jest od zasilania (nagrzewania) żelazka, chyba powinnaś to wiedzieć. Jak technologia Keshe cię zachwyca bardziej od Boga to powodzenia w życiu życzę, bo rozczarowanie w swoim czasie przyjdzie i to spore... no ale jak wolisz niedziałającego magrava niż Wszechmogącego Boga to spoko, wolna wola :) ... no i jeszcze piszesz słowo "Bóg" z małej litery co oznacza, że Go nie znasz, ani nie masz do Niego szacunku. PS. Jak Keshe taki super i cudowny to niech pokaże jak zasilić żelazko magravem, z chęcią to zobaczę! hehe :D ... ale oboje wiemy, że się nie doczekamy, bo magrav nie działa... no i teraz oczywiście Keshe będzie szedł w kierunku "uzdrawiania", bo przecież w sferze "wolnej energii", lotów kosmicznych, latających samochodów, tworzenia złota czy diamentów poniósł kompletną porażkę. A Bóg uzdrawia jak się człowiek z Nim zjednoczy i jest to darmowe leczenie (w przeciwieństwie do Keshego, który za swoje leczenie chce krocie). Osoby głęboko zjednoczone z Bogiem nie chorują lub mają bardzo małą szansę na złapanie czegoś, bo ich wibracje są znacznie wyższe od przeciętnych ludzi. Chodzenie z Bogiem za rękę daje silne wzmocnienie odporności. Bajki Keshe brzmią może i fajnie, ale jak nie było tych wszystkich cudów tak nie ma... i jak mniemam nigdy nie zobaczymy tej zapowiadanej od lat darmowej energii... no chyba, że podłączymy magrava do prądu to wtedy zadziała xD

monitorpolski: Tu masz MaGrav generator zasilający kilka kilowatów różnych urządzeń - na zewnątrz. https://www.youtube.com/watch?v=q6h1V6WPAHQ Tu jest tzw. "testimonial" nt. poboru prądu przez reaktor: https://www.youtube.com/watch?v=deACUkruaG8 Takich relacji jest bardzo dużo, tylko trzeba poszukać.

Ja: Te filmiki mnie nie przekonują, dlatego czekam na stu procentowy dowód przeprowadzony na polskim podwórku... taki, aby każdy kto się zna na technologii mógł zrobić dokładne pomiary, aby nie pozostało cienia wątpliwości co do tego jak się sprawy faktycznie mają... bo jedni mówią, że im działa, ale inni mówią, że im nie działa i to pomimo to, że mieli oryginalne niebieskie magravy. Już pomijam fakt, że Keshe miał to dać dawno temu i miało działać bez podłączania do prądu. Dodatkowo podłączanie magrava do prądu wydaje się dość "słabe", bo to urządzenie może robić za swoisty "przedłużacz", również dodawanie dodatkowych "urządzeń" do magrava też nie wydaje się w porządku. Nie ma również ani jednego filmiku na necie, gdzie ktoś podłączyłby magrava bezpośrednio pod np. komputer stacjonarny... zawsze na tych filmikach jest plontanina kabli i podłączanie do prądu, albo do czegoś innego. Kup lub zrób magrava i udowodnij raz na zawsze, że to działa, zamknij nam buzie w taki sposób, abyśmy nie mogli tego w żaden sposób podważyć. Dodam jeszcze, że użytkownik "Casmillo" z forum Davida Icke napisał: "Osobiście siedzę w temacie od stycznia i zbudowałem Magrava jak i Healthpena. Odczyty z miernika po 3 mc nic nie mówią, znaczy niema oszczędności." ... "(...) napisałem własny poradnik tej technologii (...) na podstawie kilku setek godzin czytania artykułów filmików i audycji: https://pl.scribd.com/user/320158581/ Jednak zaprzestałem modyfikacji pliku jest tyle zmian że mi się odechciało szczególnie że ciągle nie mam wyników ale jak to się zmieni na pewno poprawie i zakomunikuje publicznie." - cała wypowiedź do znalezienia tutaj: http://davidicke.pl/forum/fundacja-keshe-zapowiada-uwolnienie-technologii-kosmicznych-t10852-180.html#p203968 - skoro ludzie z takim doświadczeniem (15 lat majsterkowania) nie są w stanie zbudować działającego magrava to chyba coś nam to mówi... i również trzeba podkreślić, że koleś poświęcił masę czasu na edukowanie się w tym aspekcie (setki godzin), a jego poradnik pobrano (wyświetlono) na dzień dzisiejszy 37 tysięcy razy... ale on stwierdza, że to nie działa! :) ... i to pomimo jego najszczerszych chęci i profesjonalnemu podejściu do sprawy!

Karol Pacha: No faktycznie działa, tylko gdzie można kupić takie zasilające lodówki? Z tyłu było napisane Made in China 2015 więc jakaś wskazówka jest... Oglądałem kilka tego typu filmów i w każdym doświadczenia robią osoby nie mające podstawowej wiedzy o prądzie elektrycznym. Nie wiedzą że przy prądzie przemiennym nie można arytmetycznie sumować prądów. Nie mają pojęcia o pomiarach, co i jakim miernikiem można mierzyć. W tym urządzeniu nie ma żadnych technologii, jest wyłącznie paplanina i wciskanie w co drugie zdanie słowa "plazma". Jako elektryk mógłbym jeszcze większe "cuda" Wam pokazywać, tylko realnie nikt od tego nie zapłacił by niższych rachunków za energię elektryczną.

Pod tym filmikiem użytkownik "Karol Gebka" podał link do widea jakie podałem jako nr. 1 na samej górze, a monitorpolski odpisał:

Właśnie o nim mowa. Nieszczęśliwy człowiek, trzustka chora, niedobory siarki, jakieś myśli samobójcze... Nie każdy rozumie tę technologię, to wymaga czasu.

Ja mu odpisałem:

"Na jakiej niby podstawie stwierdzasz, że owy człowiek ma problemy z trzustką, posiada niedobory siarki i myśli samobójcze?"

Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na swoje zapytanie... a gdy zapytałem samego Marcina o owe myśli samobójcze to stwierdził, że faktycznie je ma... ale od słuchania tych keshistowskich bredni :) Krzysztof Michalik ładnie o tych bredniach (np. o plazmie tworzonej przez magrava) opowiada od strony naukowej.

Dodam jeszcze, że pod filmikiem, gdzie Monitor Polski przeprowadza wywiad z Pawłem Braszką ukazał się w opisie tekst, który brzmi tak:

NIE ZWRACAJCIE NA DEZINFORMACYJNE KOMENTARZE. MAFIA SOWICIE OPŁACA TYCH LUDZI, GDYŻ UPOWSZECHNIENIE TECHNOLOGII KESHE OZNACZA JEJ KONIEC.

A mój komentarz odnośnie owego podpisu skomentowałem tak:

Odnośnie podpisu pod filmikiem, który brzmi: "NIE ZWRACAJCIE NA DEZINFORMACYJNE KOMENTARZE. MAFIA SOWICIE OPŁACA TYCH LUDZI, GDYŻ UPOWSZECHNIENIE TECHNOLOGII KESHE OZNACZA JEJ KONIEC." - chciałem zadać pytanie, gdzie są moje pieniądze? :) a tak na serio... to uważanie ludzi, którzy wątpią w technologię Keshe za sowicie opłaconych przez mafię jest zdeczka niepoważne... tak samo jak twierdzenie, że namiot plazmowy Keshe uchroni nas przed atakiem rakietowym (link do wypowiedzi MP: https://www.monitor-polski.pl/wpadka-agentow-w-naszej-grupie/#comment-246970). Na szczęście ludzie otwierają oczy na tego oszusta Keshe, który otoczył się warstwą duchową i antyNWO tylko i wyłącznie po to, aby zbijać kokosy na naiwnych. PS. Magrav nie ma duszy jak mówiłeś w pewnym filmiku, tak samo jak gitara jej nie ma. Nie wiem jak możesz być tak naiwny, to jest wręcz niesamowite. Już nie będę wspominać o "Efekcie Mandeli" nazywanym inaczej "Efektem Sklerozy". Odezwała się ostatnio do mnie osoba, która dokładnie pamięta ogonek w znaczku Forda. Co się w przeszłości wydarzyło to się już nie odstanie, przeszłość się nie zmienia... to my jedynie pewne fakty źle pamiętamy. Nie łykaj wszystkich tego typu teorii jak pelikan, bo tylko się ośmieszasz, tak jak z tym namiotem plazmowym. Ciężko mi aż pojąć tą naiwność, otwórz oczy. Ja też jestem za rozwojem technologii itd. ale niestety Keshe jest niewiarygodny i z pewnością się o tym przekonasz, gdy sam zaczniesz produkować magravy i je sprzedawać, bo żaden nie będzie robił tego co robić powinien, czyli nie będzie dawać prądu, no chyba, że całkowicie zmienisz jego konstrukcje, ale to wtedy już nie będzie magrav, który produkuje "plazmę" (ściemę) - cała ta próba pojęcia o co chodzi z tą plazmą to trochę takie gonienie za króliczkiem, którego nie można nigdy doścignąć, ale mamy wrażenie, że już go doganiamy, już prawie, za chwilę go chwycimy, a on znowu ucieka a konkretów jak nie było tak nie ma... a nie, zapomniałem, obecnie jest nowy konkret, nowy magrav za 1800E (https://store.keshefoundation.org/store/product/magravs_power_generator/) - nie mogę się doczekać testów :D Jakoś nikt mu nie zabrania sprzedawania swoich wynalazków, może dlatego, że to tylko ekstremalnie drogi przedłużacz :)

No i tak to właśnie wygląda... miała być darmowa energia (już od dawna) od Keshego, loty w kosmos i inne cuda niewidy... a ostatecznie jest jedna wielka figa z makiem i to całkiem droga. PS. I tak nic nie przebije tego, że niektórzy twierdzą, że trzeba wierzyć, aby magrav działał - wyobraźcie sobie, że musicie wierzyć (i to silnie), aby wam komputer rano odpalił, bo jak będziecie mieli za słabą wiarę to się nie uruchomi :)))

Na koniec dodam, że tutaj można obejrzeć filmik, na którym można zobaczyć faktyczne wytwarzanie kilku kilowatów mocy... ale nie ma to urządzenie (wiatrak) nic wspólnego z technologią Keshe, ale przynajmniej faktycznie generuje prąd: LINK! (prezentacja działającego wiatraka znajduje się pod koniec filmiku - zasuwa aż miło popatrzeć). Ogólnie polecam cały ten kanał: LINK!, aby zobaczyć jak faktycznie wytwarza się prąd elektryczny i to całkowicie za darmo (w sensie, że ze słońca albo z wiatru - wiadomo, że za samo urządzenie, czy to panel fotowoltaiczny czy za wiatrak trzeba zapłacić, ale z czasem się to nam zwróci)... i to by było na tyle... smutne, że Keshe robi w konia tak wiele osób (nie wierzę, że nie zdaje sobie sprawy z tego, że magrav nie działa), ale cóż począć, takie czasy... dlatego trzeba być czujnym i nie dać się oszukać.

Warto na sam koniec polecić również kanał na facebooku: Przekręt Keshe Scam

Dopisek 25.01.2017: Ostatnio (23.01.2017) ukazał się kolejny wywiad z Pawłem Braszką, który został przeprowadzony przez MP:
Technologia Keshe rozmowa z Pawłem Braszką cz 2. Tłumaczenie seminariów. Odpowiedzi na pytania. ... i MP napisał w opisie tego filmiku następujący tekst:

"UWAGA: Agentura pedofilska dokłada wszelkich starań w celu zdyskredytowania Technologii Keshe, widać to było po kilkudziesięciu ujemnych łapkach, które się pojawiły 5 minut po publikacji tego nagrania! Nad Technologią pracuje już zbyt wiele osób by można było to powstrzymać, tego typu działania dezinformacyjne odbiją się tylko na tych, którzy to robią."

Widać, że MP wciąż wierzy w Keshego a wszystkich, którzy mają inne zdanie na jego temat uważa za zdrajców, dezinformatorów, agenturę pedofilską czy ludzi sowicie opłaconych przez mafię... no cóż... dobre z tego wszystkiego jest to, że ludzie się pokapowali kim jest Keshe i widać to bardzo wyraźnie w komentarzach pod tym filmikiem. Trochę mi szkoda osób, które jeszcze wierzą w technologię Keshe, ale jak mniemam czas działa na korzyść prawdy i takich osób z czasem powinno być coraz mniej... szkoda, że sam MP nie jest w stanie jej dostrzec... ale może i na niego kiedyś przyjdzie pora... może... chociaż na dzisiejszą chwilę mocno w to wątpię.

Dopisek 15.01.2017: Jak wiemy magravy nie produkują żadnej plazmy, to są tylko i wyłącznie wymysły Keshe oraz ludzi ze środowisk ezoterycznych (którzy nie powinni dać się na tą ściemę nabierać!), oni mają na uwadze wręcz "plazmę duchową", której i tak te kilka zwojów drutu miedzianego nie produkuje, ale sęk tym, że ta nieistniejąca "plazma duchowa" rzekomo na dawać prąd elektryczny co jest w ogóle kompletnie bez sensu (tu dochodzi jeszcze cały ten bełkot związany z nanopowłoką, gansami itd, ale o tym już nie ma sensu mówić).

Jeżeli chcecie zainteresować się urządzeniem, które faktycznie tworzy plazmę to spójrzcie na ITER - jest to Międzynarodowy Eksperymentalny Reaktor Termonuklearny – reaktor termonuklearny, jak również międzynarodowy program badawczy z nim związany, którego celem jest zbadanie możliwości produkowania na wielką skalę energii z kontrolowanej fuzji jądrowej.

Dwa ciekawe cytaty z wikipedii odnośnie
powyższego reaktora termonuklearnego:

"Plazma w tokamaku jest podgrzewana przez przepuszczanie przez nią prądu o dużej gęstości natężenia oraz podgrzewanie mikrofalami. Docelowa temperatura ma sięgać 150 milionów °C."

"Program jest przewidywany na 30 lat (10 lat budowy i 20 lat pracy reaktora), i ma kosztować w przybliżeniu 10 miliardów €. Tym samym jest to drugi najdroższy na świecie program badawczy, droższy jest jedynie program Międzynarodowej Stacji Kosmicznej."

Poniżej przedstawiam zdjęcia oryginalnego niebieskiego magrava z widocznymi jego "wnętrznościami"... i niby to "coś" ma produkować plazmę? A może kilka kilowatów energii? Śmiech na sali.

Magrav jest ściemą i zaczyna się mu przypisywać duchowe znaczenie, kosztuje grosze w porównaniu z prawdziwymi urządzeniami, które produkują prawdziwą (a nie zmyśloną) plazmę - to powinno dać do myślenia - pomijam fakt, że niebieskie magravy kosztują 1000-1800 euro (są to grosze w porównaniu z ITER'em)... ale to całkiem sporo jak na kupę złomu.

Duchowa wyimaginowana plazma nie zasili komputera stacjonarnego, przykro mi!

Warto przeczytać post (z 14.01.2017) użytkownika "C@smillo" z LINK!, który napisał:

"Widzę, że zainteresowanie tematem wciąż trwa. Pojawiła się nowa dusza promująca Magrava z misją ratowania świata, a mianowicie słynna ezoteryczka pani Paulina, kolejna Fundacja dystrybucja i biznesik:
Zapowiedź testów
Nie to żebym promował, mój Magrav po pół roku podłączenia do sieci i licznych modyfikacjach nie daje żadnych rezultatów, nie czuje się lepiej, nie zwiększyła mi się świadomość, moje rachunki wciąż takie same.

Po prostu jestem ciekaw co ta pani wymyśli poza tym, że czuje dłonią pole elektromagnetyczne i opisuje je jako zbawienna lecznicza energia. Kolejne warsztaty, objazdy, wyciąganie kasy i o zgrozo pomogłem im w tym bo używają na spotkaniach mojego poradnika. Dla mnie temat zamknięty ale z przerażeniem patrzę jak ludzi można zwieść by szli w ślepym kierunku."

Jak widzimy ludzie korzystają z poradnika C@smillo, który dokładnie badając sprawę doszedł do wniosku, że magrav nie działa, a przynajmniej budowany według jego instrukcji (według tych samych zasad jest budowany oryginalny magrav)... ale ludziom ze środowisk ezoterycznych to nie przeszkadza i budują go według jego wskazówek - rozumiecie? Kompletny absurd.

Wierzę, że pani Paulina ma dobre intencje... niemniej jednak nabrała się na "magiczne" właściwości magrava i robi się z tego niestety biznes. Jak wiemy dobre intencje w dzisiejszych czasach to za mało, trzeba też mieć dar rozpoznania jak się faktycznie sprawy mają, niestety pani Paulinie tego daru brakuje, szkoda, bo pewnie wiele osób się nabierze na "magicznego" magrava i go kupi... niemniej jednak mam nadzieję, że chociaż z kilka osób zastanowi się przed owym zakupem po przeczytaniu moich słów.

Pamiętajcie, że początkowo magrav miał służyć do produkcji prądu elektrycznego (i niczego innego!), ale z powodu, że magrav odnosi na tym polu jedną wielką porażkę zaczyna się mu przypisywać duchowe właściwości... niebawem pewnie będzie uleczać ludzi!

Na koniec chciałbym zaprezentować możliwość łatwego wzbogacenia się:

Można założyć się z adminem MP o to czy magrav działa czy nie:

1).https://www.monitor-polski.pl/pytania-odnosnie-technologii-keshe-cz-1/comment-page-2/#comment-268398


(kliknij w obrazek, aby go powiększyć)

2).https://www.monitor-polski.pl/pytania-odnosnie-technologii-keshe-cz-1/comment-page-2/#comment-268351

Dużo do wygrania, zysk właściwie pewny, ale trzeba posiadać swoje 50.000zł, które oczywiście się później odzyska... więc jeżeli macie taką kwotę, jesteście pewni, że magrav to ściema i jeżeli dobrze się znacie na pomiarach itd. zastanówcie się nad tym zakładem, może on odmienić wasze życie... i dopilnujcie, aby zakład był prawomocny i aby nie było możliwości wycofania się z niego.

Niestety niektórzy nie są w stanie uwierzyć, że ktoś może być po prostu zwykłym oszustem mieszającym prawdy z kłamstwami tylko i wyłącznie po to, aby na nas zarobić. W obecnych czasach trzeba być wyjątkowo czujnym, bo oszustów nie brakuje, a szczególnie trzeba uważać gdy ktoś miesza technologię z duchowością, bo pewne sformułowania mogą dobrze brzmieć, ale nie koniecznie musi za nimi iść prawda... więc bądź czujny... i jeżeli się na czymś nie znasz sięgnij porady kogoś kto może mieć na ten temat jakąś większą wiedzę... im więcej osób coś zweryfikuje i się temu przyjrzy tym mniejsza szansa, że zostaniemy oszukani.

Dodam jeszcze, że jakby technologia Keshe działała to NASA by się tą technologią na pewno zainteresowała... a jak wiemy tak nie jest... a czemu tak twierdzę? Bo zainteresowała się technologią EmDrive, która rzekomo nie mogła działać i łamała prawa fizyki. Technologia Keshe to po prostu nadmiar słów i bajek, a w środku jest wydmuszka z figą z makiem.

emDrive niemożliwy silnik jednak działa - Astrofon

Dodam jeszcze, że człowiek, który odkrył ten niemożliwy silnik nie został zabity! Ani nikt mu nie grozi! A to przecież przełom całkiem spory! Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości (o ile już się tak nie stało) dostanie porządną nagrodę za swoje dokonanie.

Wideo warte polecenia, aby ludzie nie dali się nabierać na cudowne technologie, które nie mają prawa działać, a kosztują dużo pieniędzy... w tym jest również o magravie.

Moja Fura pali teraz 70% mniej "super urządzenie"? Michu oszalał ?

Znalazłem w internecie kolejne ciekawe wideo:

ElectroVoodoo [RS Elektronika] #72

Jest to kolejne oszustwo związane z oszczędzaniem energii - tańsze niż Magrav Keshego, ale wciąż oszustwo - nie dajcie się na to nabrać! Wszystko to ma na celu po prostu okradzenie was z pieniędzy pod pozorem czegoś co "działa", ale niestety, to tylko iluzja i złudzenie, a tego typu urządzenia po prostu robią nas w konia i z początkowej nadziei na oszczędności dostajemy jedynie wysoki rachunek za naszą naiwność. Chociaż i tak nic nie przebije Keshego i jego Magrava za 1800E (LINK!). Keshe wychodzi z założenia, że jak robić już "wała" to na dużą skalę i za duże pieniądze, nie rozdrabnia się na drobne, po prostu okrada ludzi na porządne sumy - dlatego nie kupujcie tego "szajsu", no chyba, że nie ma cie na co pieniędzy wydawać i chcecie wesprzeć oszusta w jego działalności.

Udało się wytworzyć stabilny pierścień plazmy bez użycia próżni: LINK! - jest to artykuł z 16.11.2017 - pokazuje on jak trudno jest utrzymać przez dłuższy czas plazmę (tą prawdziwą!).

Stable Plasma Torus

Powyższe wideo ukazuje prawdziwą plazmę, a nie tą pseudoplazmę jaką promuje Keshe.

Kolejny ciekawy artykuł:

MIT chce szybko wybudować niewielki tani reaktor fuzyjny: LINK!

Fragmenty:
"Massachusetts Institute of Technology (MIT) podpisał wartą miliony dolarów umowę na współpracę w dziedzinie rozwoju energii fuzyjnej. Jej celem jest stworzenie w ciągu najbliższych 15 lat prototypowego reaktora fuzyjnego. Jeśli się to powiedzie, ludzkość zyska dostęp do nieskończonego źródła czystej energii."

"(...) Pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała sobie poradzić nowo powstała firma i MIT to stworzenie z dostępnych na rynku nadprzewodników wielkiego wysoko wydajnego magnesu. Może to zająć około 3 lat. W ciągu kolejnych 10 lat ma powstać reaktor, który wygeneruje więcej energii niż zużyje. W kolejnym etapie zostanie wybudowana 200-megawatowa elektrownia, która będzie sprzedawała prąd do sieci."

I to wszystko bez udziału Keshe i jego plazmowych bajek. Już pomijam fakt, że powyżej przedstawiany sprzęt jest naprawdę drogi, ale jest realny, a nie fikcyjny i tandetny.

Kolejny interesujący artykuł o wytwarzaniu energii bez udziału oszusta Keshe:
Lockheed Martin zademonstruje przełomowy miniaturowy reaktor fuzyjny (02.04.2018)

"(...) Miniaturowy reaktor fuzyjny Lockheed Martin posiada ogromny potencjał. Wystarczy około 11 kg paliwa składającego się z trytu i deuteru, aby mógł pracować nieprzerwanie przez cały rok i generować moc 100 megawatów. Jeden taki reaktor fuzyjny mógłby z powodzeniem zasilać lotniskowiec, ciężki samolot taki jak Lockheed C-5 Galaxy lub około 80 tysięcy domów. Gdyby udało się go odpowiednio zminiaturyzować, nowa technologia mogłaby znaleźć się również na pokładzie myśliwców, dronów i mniejszych pojazdów lądowych.

W 2014 roku Lockheed Martin dokonał przełomu w pracach nad urządzeniem. Już wtedy szacowano, że w 2019 roku uda się zbudować prototyp reaktora fuzji jądrowej, zaś najwcześniej w 2024 roku będzie można rozpocząć jego masową produkcję. Obecnie wiele wskazuje na to, że koncern zbrojeniowy zdoła zrealizować swój cel na czas i już w przyszłym roku zademonstruje funkcjonalny prototyp. (...)"

Kolejne przełomowe informacje (związany z plazmą):

Prywatna firma zbudowała niewielki reaktor.
Osiągnął temperaturę wyższą, niż wnętrze Słońca
https://tech.wp.pl/prywatna-firma-zbudowala-niewielki-reaktor-osiag
nal-temperature-wyzsza-niz-wnetrze-slonca-6260180426598529a

"Brytyjska firma twierdzi, że z powodzeniem przetestowała prototyp reaktora jądrowego, osiągający temperatury wyższe od Słońca. W 2030 roku ma rozpocząć pracę i dostarczyć ogromne ilości energii.

Firma Tokamak Energy poinformowała o udanych testach osiągów swojej maszyny ST 40. To urządzenie do syntezy jądrowej, które uruchomiono w zeszłym roku. Wczoraj ujawniono, że udało się osiągnąć temperaturę plazmy o wysokości 15 milionów stopni Celsjusza wewnątrz reaktora. (...)"

"ST40 to reaktor wielkości furgonetki. Jest dużo, dużo mniejszy od typowych reaktorów jądrowych. Typowo takie urządzenia mogą być wielkości domu a nawet boiska piłkarskiego. ST40 działa poprzez wykorzystanie procesu kompresji scalającej, w ten sposób osiąga tak wysokie temperatury. Uwalnia energię w postaci pierścieni plazmy, które zderzają się, wytwarzając pola magnetyczne. Następnie te pola "łączą się" poprzez połączenie ponowne. (...)"

Achieving 15 Million Degrees

Dobry Samarytanin - 02.01.2017

Ostatnia aktualizacja 09.06.2018