MIECZ PRAWDY

HRIDAYA - DUCHOWE SERCE

Duchowe serce, które już łączy ciało i ducha... jest to brama - tunel czasoprzestrzenny... ale to ty musisz otworzyć tą bramę, aby wpuścić do tej przestrzeni Boską Miłość i Prawdę. Dopiero wówczas poznasz wszystkie prawdy, i już nikogo nie będziesz pytać.

Kluczem do tego serca, jest nie tylko miłość, ale i wdzięczność, w zasadzie tylko tą cechą otworzysz tą bramę... i bezwarunkową miłością.

To wszystko to tylko zwykła metafizyka - prawdziwa natura rzeczywistości... niestety dla ludzi to nadal najtrudniejsza lekcja i potężne wyzwanie życiowe.

Hridaya - serce duchowe, niewysławiony wymiar nowego bytu - Najwyższa Jaźń, to nie tylko Iskra Boga, ale całe Duchowe Serce, subtelne wezwanie nieskończoności, komunikator Prawdy i wieczny pokarm dla umysłu, wyłowi już wszystkie fałszywe informacje.

To jest prawdziwa esencja i zapali się ogień w tym sercu, znaczy, twoja dusza jest już połączona z Najwyższą Jaźnią... i tworzy się nowa świątynia w Mikrokosmosie, już połączona z Makrokosmosem.

Obdarzył cię Bóg Wielkim Domem, ale otrzymasz go dopiero wówczas, kiedy przejdziesz przez ten tajny tunel... i już cię nikt z niczego nie ograbi.

Vancouver
2 May 2023

WIESŁAWA