MIECZ PRAWDY

DOBRO I ZŁO GRA W SZACHY

Ludzie - kim tak naprawdę są? Czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy umiemy czytać ich prawdziwe intencje, charakter z ich twarzy, oczów? Z każdej twarzy człowieka można wyczytać, kim tak naprawdę jest, a przede wszystkim czy ten człowiek używa swoich zmysłów czy może jest opętany.

Opętanie czy psychopatie poznajemy przede wszystkim po oczach, jest w nich coś takiego czego te osoby nie potrafią ukryć, tzw. skurcz demona; każdy dobry psychiatra rozpozna go w ciągu paru minut.

W oczach takich ludzi znajdziecie dziwną obcość i czające się zło. Tacy ludzie są nałogowymi kłamcami, brak im współczucia i łatwo to zauważyć, pomimo, że potrafią być wspaniałymi aktorami, ale trudno w ich oczach nie dostrzec prawdziwego szaleństwa.

Opętanie to przede wszystkim narcyzm, ten człowiek ma poczucie swojego wielkiego znaczenia i wielkiego zarozumialstwa na punkcie własnej osoby, a przy tym są przebiegłymi ludźmi pełnymi arogancji. A wszystko o co im tak naprawdę chodzi to kontrolowanie innych, wymierzanie im kar, sprawianie im bólu; obecnie coraz częściej przychodzi nam się spotykać z takimi osobami, które sieją zniszczenie, kłamstwo, fałsz ... coraz częściej zadajemy sobie pytanie: dlaczego przychodzi nam doświadczać ich obecności w naszym życiu, czy to taka karma?

Zawsze wyjdą nam na drogę kiedy twoje światło rozbija ich kody i zaczynają się kruszyć. Wychodzi z nich strach i całe ich zło, które normalnie kryją w sobie, boją się, że zostaną zdemaskowani i wówczas zaczynają straszliwą walkę.

Demoniczne osoby są bardzo zazdrosne i bombardują wszystkich, którzy zaczynają kwitnąć, odnoszą sukcesy, osoby, które pracują dla ludzkości, uczą ludzi ważnych lekcji. Ukąszą wszystkich, którzy niosą na świat wiedzę, mądrość, miłość, ponieważ zdają sobie sprawę, że dzięki takim ludziom zostaną przekurzeni z tej Ziemi, że właśnie osoby niosące światło zatrzasną im drzwi ich ciemności i zakończy się czas ich królowania.

Gwałciciele, mordercy, narcystyczne osoby, które potrafią angażować całe grupy podobnych sobie ludzi tylko po to aby obniżyć morale społeczeństwa i drugiego człowieka.

Przywykliśmy na świecie, że ludzie wierzący mają dobre intencje, czyste serca; wielu z nich mówi: jesteśmy chrześcijanami, podpieramy się Biblią, słowami Chrystusa ... niestety, wielu z tych ludzi osiągnęło poziom wcielonych demonów, są to wilczki w owczej skórze.

Jak ich rozpoznać?

Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców a złe drzewo nie może rodzić dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu będzie wycięte i w ogień rzucone. Tak więc, po owocach ich poznacie: „Nie każdy kto mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebieskiego" ... wielu powie: "Panie, w Twoim imieniu wypędzaliśmy demony i czyniliśmy wiele cudów" ... i dostaną odpowiedź: „Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!”

Tak, że każdy z nas powinien pamiętać, nawet ci bardzo wierzący, wydający się być dobrymi chrześcijanami lub innymi wyznawcami, często bywa, że tak naprawdę nimi nie są i trzeba być z nimi ostrożnym.

Tacy ludzie potrafią wprowadzić w życie innych destrukcje, wykorzystują słowa Biblii czy innych Świętych Ksiąg ale niestety, służą im one do oczerniania innych ludzi i własnych manipulacji w niszczeniu prawdziwego Ducha Wiary i Prawdy, często ich słowa brzmią jak wyrok. To oni wykorzystują ludzi do własnych celów lub swoich fanatycznych przekonań. Nie są to prawdziwi apostołowie Chrystusa, są Jego przeciwieństwem, Jego fałszerzami, pomimo że wszystkich przekonują jacy to z nich przykładni chrześcijanie!

Prawdziwi ludzie nie obnoszą się ze swoimi wierzeniami. Ważne jest dla nich aby być uczciwym, sprawiedliwym i dobrym człowiekiem. Unikają kłamstwa, obłudy, starają się nie oszukiwać i nie pompują w ludzi nienawiści. Każdy kto tak czyni jest upadłym aniołem, pracuje w służbie demonów i nie ważne czy jest chrześcijaninem, czy będący w innym systemie wiary.

Dzisiaj jest ten czas aby położyć swoje karty na stół. Między ludźmi toczą się spirytualne wojny, dużo ludzi szuka winnych aby zwalić winę za obecny stan świata na inne osoby, często zupełnie niewinne ... a to są wojny, które budzą cierpienie i nie wnoszą nic pozytywnego do naszego życia. To nie za pomocą kłamstwa, obłudy, przekleństwa zbudujemy ten świat, swoje życie, szczęście, wspaniałą przyszłość ... jednak musimy demaskować destruktywnych ludzi, ponieważ są dla świata bardzo niebezpieczni. Już nasza historia miała wielu psychopatów, którzy zniszczyli miliony istnień ludzkich.

W tej walce ważny jest dar rozeznania i mądrości, należy wiedzieć, że osoby demoniczne to wypaczeni ludzie, zdolni do wszystkiego, toteż wszyscy, którzy staną przeciw nim muszą liczyć się z ich strony z wielkim upokorzeniem jakie oni wniosą w ich życie. To oni będą osaczać sprawiedliwych całymi grupami w ciemnej i strasznej komórce, będą mocno ranić osobiste uczucia, stwarzać nie kończące się problemy, wywoływać niepokój, strach i przemocą wchodzą w nasze życie. Kiedy zamykamy przed nimi jedne drzwi, otwierają następne, kiedy zamykamy i te wchodzą w nasze życie przez okna aż wreszcie zaczną burzyć nasz dom aby tylko wyrównać swoje rachunki.

Walcząc z nimi musicie liczyć się z tym, że zarzucą wam różne złe rzeczy, obsmarują brudem, odbiorą spokój duszy, umysłu, wyrwą radość z serca, i oczywiście robią to z pełną premedytacją i zadowoleniem. Rzućmy swoje karty na stół, swoje najlepsze atuty, dobre cechy, przywróćmy sobie i światu nadzieje i wolność, uwolnijmy się od ich demonicznego zniewolenia, ich pułapek i wstrętnych oszustw, które mogą uwięzić serce i duszę.

Musimy wiedzieć, że nie jest to łatwa walka, ponieważ przekręcą każde wasze słowo, czyn, a zrobią to w słodki sposób ... okryją swój wielki fałsz słodką czekoladką i ofiarują nam w takiej postaci niczym pralinkę. Dziś mamy na świecie taką walkę dobra ze złem i coraz więcej zbiera się chmur nad naszymi głowami, wychodzą na żer całe hordy demonów, rzucają się na pojedyncze osoby jak wściekłe wilki, wprzódy chcą wyeliminować osoby niosące światło, wiedzę, mądrość, chcą zgasić tą lampkę nadziei i wolności. Wiedzą, że kiedy rozprawią się z tymi ludźmi ogarnie nas większa ciemność, duże grupy ludzi zostaną odcięte od wiedzy, mądrości, rzetelnej informacji, będą się gubić i błądzić aż w końcu upadać.

Dziś na świecie działa wielu satanistów, właśnie takich przewrotnych ludzi, którzy występują otwarcie przeciw swoim przeciwnikom. Główną cechą demonicznego człowieka jest za wszelką cenę unieszczęśliwić drugiego człowieka, udowodnić wszystkim jaką jest złą osobą. Poświęca bardzo dużo własnej energii do stworzenia swojego modelu życia, który za wszelką cenę narzuca swoim ofiarom, czyniąc w ten sposób ich zniewolenie.

Dziś między dobrem i złem jest wielka kosmiczna gra w szachy, zło próbuje zatrzymać ludzkie serca, wciska się w ludzkie umysły ... człowiek musi zostać głęboko wstrząśnięty i zaszokowany ... i nie ulega wątpliwości, że obecnie i piekło i Niebo szykują się do wojny, w zasadzie ta Wielka Wojna - Armagedon już się zaczęła, ale nam nie wolno biegać i machać bronią na prawo i na lewo, musimy się zatrzymać i podjąć właściwe decyzje, nawet jak mamy skrzydła anioła, pamiętajmy, że nad nami rozciągają się ciemności. A my w tej ciemności musimy wyłowić maleńkie migocące światełka tych gwiazdek, które zaprowadzą nas do dobrego świata. Należy usunąć strach z naszych serc, dla wielu z nas będzie to potężny test a my go musimy przejść, otworzyć własne drzwi do krainy wolności i szczęścia. Nie ma innej opcji. Nasza ludzka historia jest uzależniona nie przez to co się dzieje w Niebie i na Ziemi ale przez to co ma miejsce w naszych sercach!

26 March 2014

WIESŁAWA