MIECZ PRAWDY

CO TO JEST CZARNA DZIURA?

Tak jak wszystko w naszym dzisiejszym świecie... dziura dziurze nierówna... wszystko posiada 2 bieguny.

Czarne dziury przecinają strumienie skoncentrowanej plazmy zawierającej przyśpieszone cząsteczki protonów, które zwiększają swoją prędkość podczas wyładowania ze Słońca, które niesie życie. Protony są przyśpieszone przez siły magnetyczne, które są wytwarzane przez prądy elektryczne, które są wzajemnie połączone między Ziemią i Słońcem.

Kiedy bierzesz cząstki i przepuszczasz je z pola elektrycznego, przyśpieszają i tworzą pole magnetyczne wokół cząstek, które płyną strumieniem...

taki proces zachodzi również w człowieku, w którym przebudzona jest Energia Kundalini... dwa pola tworzą trzecie... i takie czarne dziury pojawiają się przed jej oczami osoby z przebudzoną Energią Kundalini... a z nich tryska światło, niczym strumień, ten człowiek postrzega to, jak reflektor samochodu... często o tym pisałam...! Kto w miarę dobrze rozumie mechanizm Kundalini, nie ma z tym problemów.

Więc czarne dziury to plazma elektryczna, która jest skoncentrowanym wirującym polem na małej przestrzeni, która składa się głównie z protonów. Czarne dziury są nieodłączną częścią tworzenia naszego Wszechświata.

Dlatego nasi najeźdźcy i kontrolerzy nadużywają kwantowych technologii w celu rozerwania tych czarnych dziur... i tworzą sztuczne czarne dziury... a te sztuczne są bardzo szkodliwe dla pola planetarnego... i tak zaczęły działać nieorganiczne czarne dziury, które umożliwiły inwazję kosmicznych pasożytów, uszkodziły, a nawet zniszczyły sieci planetarne, tworząc elektryczne anomalie... niczym wirusy w naszych komputerach... i te różne toksyczne odpady (chemtrails, etc.), to toksyczne odpady, które są energetycznymi zanieczyszczeniami, które infekują nie tylko naszą planetę, również wiele innych wymiarów, szczególnie jest ich bardzo dużo w membranach wokół Ziemi... lecz ucierpiały również inne cywilizacje.

Nieorganiczne czarne dziury są rozdarciami w tkaninie czasoprzestrzennej, które osłabiają atmosferę planety i umożliwiają dostęp do inwazji negatywnych sił i innych obcych insektów ciemnych sił we Wszechświecie... ludzie je zwą negatywnymi kosmitami, czyli są to istoty pozawymiarowe, które utraciły połączenie Świadomości z Boskim Źródłem i wykorzystują ludzi i inne żywe istoty (jako pasożyty), aby poprzez ich ciała żyć tysiące lat.

Ten świat mamy przeniesiony w nasze ludzkie ciała, to wszystko odtwarza się w nas, jest kopiowane w naszych ciałach... i czyż nie mamy w nim pasożytów... czyż nie mamy czarnych dziur... czy tych baniek mydlanych? Są i to nawet w umysłach wielu ludzi wydawałoby się bardzo światłych... w mózgach, których wszystko fermentuje albo są czarne dziury, niczym ser szwajcarski... i takie osoby nie mają emocji, empatii... ale są wyjątkowo inteligentni. Pracują na innych zasadach umysłu, często uchodzą za geniuszy... ale to tacy szaleni naukowcy, którzy manipulują naszymi genami. W dodatku wielu z nich jest bardzo brutalnych i niebezpiecznych... albo zakładają białe rękawiczki po same pachy, jak ja to mówię i wyglądają jak święte aniołki, i to już samo w sobie jest podejrzane... jak Mengelle i wielu innych, nie będę ich wszystkich wymieniać z nazwiska, szczególnie tych współczesnych, którzy przechadzają się każdego dnia po swojej ludzkiej farmie. I takie „święte aniołki” uprowadzają ludzi, właśnie tych czystych, ufnych, bo mają inne zasoby własnych serc... jak mocno denerwował się doktor M, jak go ominął jakiś transport na rampie... to on wychwytywał te Gwiezdne Nasiona... i w jakim celu? Tego pisać już nie muszę!

Pisałam nie jeden raz o Archontach i najlepiej tą „społeczność” rozumieć jako psychopatyczna osobowość, z brakiem empatii, którzy nie mają wyrzutów sumienia ani żadnej troski o ludzi. Uważają ludzkie istoty za gorsze, głupie i często z nas po prostu sobie kpią i celowo wyrządzają krzywdy i czynią przemoc... ot tak... dla własnej rozrywki. Czy nie widać tego na naszym globie? Widać jak na dłoni... szczególnie dzisiaj, są grupy, które doskonale bawią się nami... masoneczki, karaluchy, w nagrodę lody albo w najlepszym przypadku hulajnoga... i za co to wszystko? Człowieku, za twoje życie... i nie tylko to doczesne! Zamienił stryjek siekierkę na kijek! I ilu na tym naszym globie mamy jeszcze takich naiwnych, a może ufnych i zbyt mocno wierzą komuś, kto tak naprawdę nie jest jego przyjacielem. Toteż i wiele tych cudownych przyjaźni w tym czasie przestało istnieć między nami, gdzieś popękały te membrany przyjaźni?

I takie wrogie nam istoty manipulują nami tysiące lat... z uśmiechem na twarzy, w białych rękawiczkach... trujące pralinki oblane doskonałą czarną czekoladą. I jak takiej nie skosztować, często wkłada nam ją do ust nasz najlepszy przyjaciel?! Manipulują nami jeszcze bardziej od kataklizmu Atlantydy, to wówczas się wyłoniły, jako upadłe anioły, to oni namieszali w naszych genach i zainstalowali w naszych mózgach fałszywe oprogramowania... a co jeszcze gorsze dla ludzi (... i sama zmagałam się długo z tym tematem...), wielu z nich stworzone jest w laboratoriach, potrafią przenosić świadomość w nasze przestrzenie, również w nasze ciała... i albo sami nimi operują, albo walczą o te nasze ciała, aż się z nas leje krew... bije cię powietrze, a ty biegasz po psychiatrach, bo myślisz, że postradałeś zmysły?! A tu sprawcami są upadłe anioły... i cóż z tego, że to już dzisiaj wiem, nie mogę ich podać do sądu... więc muszę się bronić na własną rękę.

Upadłe anioły - Annunaki, synowie Beliala, Reptilianie i wielu, wielu innych pracujących w służbie Czarnego Słońca... a w tej grupie jest duża ilość Reptili, form insektoidalnych.

Ale czy ja wam przypadkiem tego wszystkiego już nie przekazywałam?
Może czas odświeżyć pamięć... dwa linki na dole a stronie znajdziecie jeszcze więcej... między innymi o Reptilianach, Archontach...

i jak to dzisiaj wszystko, układa się w jeden obraz...
I wygląda na to, wcześniej nie byliście na tę wiedzę gotowi... i dzisiaj nadal nie jesteście.

-Synowie Beliala: LINK!
-Atlantyda - Arianie: LINK!

Vancouver
6 June 2023

WIESŁAWA