MIECZ PRAWDY

APEL DO DZIECI ŚWIATŁA

Jezus Chrystus wzrastał w naszym świecie, w naszej egzystencji z jasności... był naszym starszym bratem. Niczym się od niego nie różnimy i zamiast szukać tych różnic będzie lepiej, kiedy dołożymy starań, aby nasze ciała duchowe i fizyczne odrodziły się w nowej formie, tak jak nas tego nauczał Jezus.

Kiedy to zrozumiesz, twoja forma zacznie się rozszerzać, wznosić... zrozumiesz - kim tak naprawdę jesteś! Nie będziesz bać się życia, nie będziesz bać się śmierci... bo zobaczysz, że jedno bez drugiego nie istnieje, to jest tylko cykl naszych doświadczeń, toteż nie komplikuj sobie życia tymi codziennymi dramatami, aby za wszelką cenę przeżyć, nawet za cenę zniewagi, utraty godności, poniewierki... naprawdę chcesz to zrobić?

Oto właśnie chodzi w tym naszym obecnym życiu, kupić sobie odrobinę życia od tych, którzy próbują nim handlować... za wszelką cenę, za tą poniewierkę... za podróż na kilka dni urlopu, na kilka godzin zabawy.

Owszem, ciesz się wszystkim, co życie ci daje każdego dnia, raduj się każdą godziną... twoja życia ścieżka nie musi być pusta, lecz wypełnij ją wartościowymi rzeczami...

... ale dzisiaj ponad wszystko ważniejszym jest dla nas inne przesłanie... musimy wejść na inną ścieżkę - Wniebowstąpienia. Nie ukrywam, że to bardzo trudne wyzwanie i na tej drodze czekają na nas gromady rozbójników... ale nic nie jest beznadziejne, kiedy ty naprawdę chcesz. Musisz tylko połączyć w sobie te dwa światy... te dwa płomienie, aby twoje Królestwo Niebieskie otworzyło w tobie swoje bramy! Te złote usta Boga, które otworzą się i będziesz czuł się zbawiony.

To nie moje bajeczki, które ci tu każdego dnia od kilkunastu lat opowiadam... i niepuste frazesy, już Jezus Chrystus ucieleśniał to w tobie, zapisywał swoje świetliste znaki w twojej komnacie serca... jako młodszego rodzeństwa. Bez niego nie byłoby nas... bez nas nie byłoby Jego.

To proste przesłanie, lecz należy go odpowiednio zrozumieć, to jest Prawo Jedynego... oczywiście to Królestwo Niebieskie ma także swoje wymagania... musisz kochać swojego bliźniego, nie zmuszaj nikogo do robienia niecnych rzeczy, nie czyń żadnej żywej istocie na świecie tego, czego sam sobie nie życzysz...

... a wówczas w okamgnieniu przyłączysz się do Świadomości Chrystusowej... połączysz te dwa światy... i stanie się!

Namaste

Vancouver
10 May 2021

WIESŁAWA