MIECZ PRAWDY

A W KTÓRYM MIEJSCU TY JESTEŚ, CZY JESZCZE  
W ŚWIECIE NATURY, CZY JUŻ W ZOMBOLANDII?
 

Twój umysł to taki superkomputer, posiada 10 miliardów neuronów a każdy z nich ma co najmniej 1000 połączeń... i zgadnij ile tam jest impulsów elektrycznych... ile tam zachodzi związków chemicznych?

A wszystko to dzieje się poza twoją wiedzą i kontrolą... i to wszystko jest potrzebne naszej duszy, lub kto woli energii, która mieszka w naszym ciele i napędza je do życia... i nie znika po śmierci tylko zmienia swoje miejsce.

I tak to jest w naszym życiu, że najczęściej nasz umysł jest ślepy, najczęściej nie mamy za dużo pojęcia co się tam wewnątrz nas dzieje... tylko nasze oczy są zwierciadłem duszy... i to jest najważniejsza tajemnica życia, umieć z tych oczu czytać... i korzystać, aby umieć to życie toczyć po właściwych torach. Nasza dusza musi być świadoma skoro chce przeżyć to życie dobrze, skoro chce się komunikować z innymi obszarami.

Aby ciało nie uległo szybkiemu zniszczeniu musimy użyć swoich oczu i rozumu, nakarmić siebie porządną strawą, odpowiednią substancją... i jakie te substancje powinny być: czy pochodzące z życiodajnej natury, czy zmodyfikowane w chemicznym laboratorium, które również poruszają duszą w rozmaity sposób, a nawet za ich przyczyną możemy duszę zniszczyć, zmienić jej naturalną wewnętrzną chemię, a tym samym zniszczyć lub całkiem zabić mózg... i ciężko takiej duszy odurzonej alkoholem, narkotykami czy innymi sztucznymi wynalazkami połączyć się z czystą Jaźnią.

Owszem taka dusza znajdzie połączenie (jeśli da radę ten nowy związek przeżyć), ale będzie już zupełnie kimś innym i będzie bytować w innym wymiarze, przenosi się w inne stadium duchowe, w inną formę... i ciężko w takiej formie znaleźć to co naturalne, boskie... nie zajdzie tu cudowna alchemia, która połączy człowieka z jego Wyższą Jaźnią. Taka dusza doznaje śmierci duchowej, zmienia swój wzorzec połączeń neuronowych, zmienia się jej chemia, zmienia się jej rozpoznanie, emocje, uczucia... traci swoje boskie cnoty, ponieważ boskie cnoty oparte są tylko na Prawie Natury.

Zamykamy naszą wewnętrzną mądrość, zrozumienie... otwieramy się na zewnętrzny świat, ignorancję, na wyimaginowaną fantazję, za którą co niektórzy nie wahają się przelać krew innych, aby tylko przeforsować swoje racje... krótko mówiąc nasze serce kamienieje, podobnie nasz mózg zmienia się w jakąś super maszynę, która gubi to co w nas najbardziej cenne. Coraz rzadziej dopuszczamy w siebie Boga, tylko naukę ignorantów, którzy "znają" odpowiedzi na wszystkie pytania... i mocno potrząsają jeszcze myślącymi ludźmi, bo im się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy. A tak naprawdę nie rozumieją nawet tej fizycznej maszyny jaką jest ich własne ciało.... nie pomne już o duszy.

Ale ludzie świadomi wiedzą, że nauka nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania, a nawet czyni bardzo złe rzeczy, szkodliwe dla człowieka... nawet ta "cudowna" technologia, którą co niektórzy aż tak się zachłystują, źle użyta może zniszczyć nie tylko jednego człowieka, również całą ludzkość i nasz glob... a także zakłócić równowagę we Wszechświecie.

I trudno się dziwić, czynią to ludzie - już maszyny, których mózgi coraz częściej zaczynają przybierać formę zombie, ponieważ są zbyt intensywnie napędzani sztuczną chemią, która zamyka ich pola mądrości. Ta ich nowa siła, ich wiara poniekąd bardzo naiwna niszczy naszą Ziemię i ludzkość.

Człowiek nasączony wewnętrzną mądrością czyni na tym świecie dobre rzeczy...
... człowiek nasączony głupotą czyni złe rzeczy, a jeszcze przy pomocy tej "cudownej" technologii zamyka się na kontakt z Wyższą Jaźnią, i niech się ludzie nie oszukują w swojej naiwności i dziecięcej fantazji, że Wyższa Jaźń da się zmanipulować i da się nasycać tą sztuczną chemią i innymi "cudownymi" wynalazkami naszej "naukowej elity"... do tego nigdy nie dojdzie. Ten deser zjecie sobie sami!

I tak się ludziska wykolejają przez te swoje cudowne eksperymentowanie, za pomocą sztucznej chemii, własnej pychy, ignorancji i zmieniają nasz świat i siebie samych... a z tymi topornymi, którzy się nie dają walczą niczym z demonami nie zdając sobie sprawy, że to raczej oni są na tej pozycji i to jest ich osobista tragedia. Patrzę z przerażeniem na tych zapalczywców od gansów czy innych cudownych chemicznych napojów "ratujących" człowiekowi życie (a tak naprawdę czyniących z nich zombie), które żenią naszą wspaniałą naturę ze sztuczną chemią i niszczą się na własne żądanie... a jeszcze są tacy zachwyceni swoją mądrością i swoim rozwojem duchowym.

I widzimy na naszych oczach jak z naturalnego człowieka obdarzonego boskimi cnotami przerabiają go na zombie i innym fundują to samo, najgorsze, że często pod przymusem, szantażem, kalumnią)...

... a kiedy jeszcze połączą nieprawidłowo wszystkie te siły elektromagnetyczne, fizykę atomową, kwantową to stworzą niezłą śmiercionośną broń, której nie będzie można powstrzymać, tak jak nie można zatrzymać wycieków reakcji jądrowych w Fukushimie, mimo cudownych technologii, cudownych naukowców. To co stworzył człowiek swoim umysłem jest dostatecznie silne, bardziej niż jego inteligencja, i daje w przyrodzie takie reakcje, że człowiek sam nie umie rozeznać skąd te nabierają takiej mocy i tak wyzwala potężną śmiercionośną broń, która go systematycznie zabija. Na przeciwko jego inteligencji staje siła, którą sam obudził i nie ma nad nią kontroli.

I tak może być z naszą duszą, którą ciężko będzie przywrócić do naturalnego boskiego stanu, ponieważ ludzie- naukowcy tak mocno uszkodzą jej naturalne pola, tak dosadnie karmią swoimi wynalazkami.

Ciekawa jestem czy wówczas zrozumieją swoje błędy... a może na tym świecie już nie znajdzie się nikt taki, który będzie myślał naturalnym rozumem wg Naturalnych Praw, tylko zastąpi je sztuczną inteligencją...

... i good bye człowieku - witaj zombie w nowej cywilizacji "Zombolandia".

Vancouver
9 Feb. 2017

WIESŁAWA