MIECZ PRAWDY

7-LETNI MĘCZENNIK - OPRAWCY
TORTUROWALI GO PRZED ŚMIERCIĄ

7-letni chłopiec został zamordowany za wiarę w Chrystusa. Oprawcy okrutnie torturowali go przed śmiercią. Dziecko zostało porwane 17 listopada w północnych Indiach.

Jego rodzina od dłuższego czasu otrzymywała pogróżki ze względu na wiarę chrześcijańską.

W Indiach „prześladowania chrześcijan zdarzają się co tydzień. Jednak skala brutalności przeciwko temu dziecku jest niewyobrażalna. To straszliwa tragedia. Nadzieję i siłę widzimy w Jezusie” – powiedział K. P. Yohannan z Gospel for Asia.

Rodzice chłopca ostatni raz widzieli go, gdy w niedzielę wyszedł z domu do szkoły. Jego ciało zostało odnalezione następnego dnia. Dziecko miało spaloną twarz. Ręce pocięte i poprzepalane, usta – zaszyte. Oprawcy kładli na brzuchu chłopca rozżarzone węgle i połamali mu palce stóp. Śmierć zadano mu przez utopienie.

Rodzina zabitego dziecka jest prześladowana od 2003 roku. W tym roku po cudownym uzdrowieniu swojego brata ojciec rodziny, Harish, nawrócił się na wiarę w Chrystusa. W jego ślady poszło jeszcze 45 osób z całej społeczności.

Nie wiadomo, kto dopuścił się zbrodni. Gospel for Asia wzywa o modlitwę za rodzinę zamordowanego chłopca oraz za nawrócenie jego prześladowców.

Źródło: LINK!