MEDYTACJE

WESAK
LINK! DO ŚWIATOWA DEEKSHA 19 MAJA 2008

Pełnia księżyca w maju formuje potężne pole energetyczne. Kielich Kosmicznej Energii Chrystusowej przenika do wszystkich Królestw Natury: minerałów, roślin, zwierząt i ludzi. Ważne aby umieć w tych dniach stworzyć pole czystej miłości, piękna, pokoju, prawdy i inne energetyczne wartości. Osobiście wlać i natchnąć w ziemską atmosferę nowe inspiracje uzdrawiających i twórczych energii, które pomogą otworzyć wszystkie serca.

Właśnie jest uwalniany na naszą planetę silny energetyczny strumień z Syriusza, Wielkiej Niedźwiedzicy, konstelacji Byka i potężnej gwiazdy Aldebaran, która świeci niczym Oczy Byka. Potężne konstelacje i gwiazdy są energetycznymi kanałami, które nas napełniają spirytualnie. Podczas festiwalu Wesak wszyscy mamy szansę oczyścić nasze eteryczne ciała z ciemnych energii i błędnych przekonań. Kiedy je usuniemy wpuścimy w nasze umysły więcej światła, które spowoduje spirytualne przebudzenie. Pełnia księżyca w Byku jest otwartym oknem pozwalającym osiągnąć wysoki stopień przebudzenia. W tej samej chwili osiągnięcie, uszeregowanie i zjednoczenie energii otworzy nas mocniej do Boga. Poczujemy się zjednoczeni z kosmosem, zniknie uczucie odosobnienia i doświadczymy Jedności ze Wszystkim. Poprzez medytacje, modlitwy, oczyszczenie serca, umysłu i ciała uwolniona mentalna energia świadomości pomoże wewnętrznemu opiekunowi poprowadzić nas na wolność. Człowiek wchodzi na ścieżkę całkowitego zaufania. Bez względu jaką wybierzemy drogę musimy uważać na każdy krok, czasu jest mało. Przyjrzyjmy się swoim skłonnościom, cnotom, budujmy pozytywne myślenie. Pamiętajmy, że materia nie jest naszym sprzymierzeńcem, więc uwolnijmy się od tego co nam przeszkadza.

W obecności ziemskiego bycia
rozprzestrzeniajmy energie miłości i piękna,
wzmacniajmy siebie i całą naszą planetę,
otwierajmy bramy w wyższe wymiary
i kierujmy się sercem.

Wesak jest złotym mostem pomiędzy dwoma światami:
- światem miłości, który buduje komunikację między materią i duszą,
- Bogiem i człowiekiem.

Ważną rzeczą jest aby umieć utrzymać i kontynuować
spirytualną świadomość w każdym momencie życia.

Energia zgromadzona w Kielichu Boga wypełni wszystkie czyste serca promieniujące miłosierdziem, śpieszącym z bezinteresowną pomocą. A otwarty Kielich oferuje nieograniczone dary, zasypie cię tym czego pragniesz. Na przyjęcie Boskich darów należy dobrze się przygotować, oczyścić własny umysł, stworzyć w nim miejsce na nowe zasoby energii. Tylko puste naczynie może być wypełnione. Wpuszczenie gwiezdnego światła uruchomi wewnątrz ciała gruczoły a te pobudzą każdą jedną komórkę.

Otwórz serce i stań się wewnętrzną pustką
aby Boska Energia nasyciła twoje ciało.
Poczuj jak twoje komórki szybko wibrują,
przenikają wyższym duchem.
Doświadcz bezwarunkowej Miłości
i żyj na zawsze w Świetle.

Wesak niesie wolność i oświecenie. Wykorzystaj dobrze ten czas. Masz szansę stać się całym sobą, tym kim faktycznie jesteś. Stań się wielkim podróżnikiem w bezkresnym oceanie świadomości. Pełnia księżyca w Byku wspiera i wzmacnia, jest fundamentem, w którym człowiek odnajduje swoje wnętrze.

Poczujesz inne światy, uświadomisz sobie istnienie wielu rzeczywistości.

Planeta Venus ma również bardzo wielkie znaczenie na losy Ziemi i jej mieszkańców. Dla Majów była bardziej ważną planetą niż Słońce. Obserwowali ją bardzo uważnie, znali każdy jej ruch. Majowie dobrze rozumieli kosmos a Venus uznawali za dobrą i złą planetę. Niosła nie tylko dobre rzeczy - według Majów Planeta Wenus symbolizuje węża Quetzalcoalta, który dał im oświecenie -, ale była również kluczem dokładnej daty kataklizmów. Prowadzili obliczenia planet, byli doskonałymi matematykami i astrologami, rok 2012 określili rokiem Apokalipsy. Ważne jest jaką Venus zajmuje pozycje w odniesiueniu do Słońca, Oriona, Byka i innych planet. Patryk Geryl opisał katastrofy roku 2012; trzęsienia ziemi, tsunami, przesunięcie kontynentów, straszliwe efekty odwrócenia się biegunów magnetycznych.

Obliczono dokładną datę zagłady 21 grudnia roku 2012, godzina 11:11.

Ważnym dniem będzie dzień 16 maja - trzy noce przed pełnią księżyca. W tym dniu wpłynie w naszą atmosferę potężna fala energii. Dla Majów ten dzień oznaczał otwarcie furtki.

16 maja warto uczcić medytacją.

Jeśli zrozumiemy istnienie takich możliwości zaczniemy postrzegać siebie w zupełnie inny sposób. Ze zwykłej codzienności, z kręgu świata fizycznego, który jest tylko pewną ograniczoną przestrzenią otworzymy własne wrota do wielkowymiarowych rzeczywistości.

Rok 2008 - od dawna wyczekiwany otwiera Świadomość Kosmiczną, reprezentuje końcowy okres oczyszczania i przygotowania nas w nowy cykl galaktyczny. Lecz należy pamiętać, że może wstąpić tylko do serc gotowych na jej przyjęcie. Uwięzieni w ludzkiej ograniczoności najprawdopodobniej nie dopuszczą tych energii we własne wnętrze. W czasie obchodów Wesak bardzo owocne są tańce, muzyka i pełne rozprężenie ciała. Powinniśmy nastroić się do przyjęcia wyższych energii, odczuć spokój i ukojenie, które będą dodatkowym źródłem siły. Przybywające do nas energie zaczną współwibrować, wplotą się w naszą częstotliwość. Ciało musi przejść transformację, ten proces może się dokonać przez pasma wyższych częstotliwości. Dobiliśmy do ostatniej fazy Wielkiego Cyklu, nasza Ziemia wstąpi ze wszystkimi jej Królestwami w wymiar 5-ty.

Co znaczy być pustką?

Umieć trwać w czasie teraźniejszym. Nie żyć emocjami z przed wielu lat, należy je usunąć. Nie gonić naprzód w przyszłość, produkować głębokie tęsknoty w pogoni za materialnym życiem. Wyzwolić z siebie tylko jedno pragnienie - zjednoczenia się z Bogiem. Tylko w teraźniejszości - w pustce napełnisz się światłem.

Pod koniec roku 2008 będzie aktywowana 8-ma furtka 11:11, druga część.
Pierwsza aktywacja 8-mej furtki była 11 lutego 2007 (LINK!)
- Przebudzenie Lotosu Serca,
druga pozwoli nam wejść do
Lotosu Świata.

Przed światem jeszcze otwarcie trzech ważnych furtek, ostatnia jedenasta przewidziana jest w roku 2011. Proces ten odbywa się stopniowo, Boska mądrość wysyła impulsy światła z zakodowanymi informacjami galaktycznymi. Ciało człowieka potrzebuje nieco czasu aby przestawić się na odbiór nowej wibracji. Najmocniej przyjmują światło osoby zakotwiczone w teraźniejszości. Dopóki w umyśle człowieka krążą sprzeczności, dualizm nie będzie mógł zagłębić się w światło. Transformacja wymaga ciszy i spokoju.

W ciszy człowiek wstępuje w Płomień
i zostaje na zawsze przemieniony.

Vancouver
11 May 2008

WIESŁAWA


A Journey through My Dream

Buddhist Chant - Shingon