MEDYTACJE

SYLWESTROWA MEDYTACJA 2020

W dzisiejszym dniu, zamiast rozpaczać z powodu zabaw, należy zebrać się w grupki, grupy i siąść do medytacji... czas na nasze głębsze zjednoczenie... nawet jeśli nie mamy towarzystwa również medytujmy... nasza energia podąża za naszą myślą. Tylko nasza zbiorowa medytacja jest szansą, aby nasze Wzniesienie Ziemi zostało szybko zakotwiczone i ustabilizowane. Widzimy, że siły ciemności dokładają wszelkich starań, aby zapobiec zbiorowym pozytywnym manifestacjom na osi naszego Wzniesienia. Za wszelką cenę chcą przeszkodzić naszemu duchowemu przebudzeniu... ale to się nie uda, nie tym razem!

Przed medytacją należy się zrelaksować, obmyć się czystą wodą, zapalić świece, solne lampy, kadzidła, wziąć kryształy do rąk. Następnie określić cel medytacji i przywołać Fioletowy Płomień z Najwyższego Źródła, umieścić siebie w jego ochronnym kręgu podczas medytacji i po niej. Poprosić go, aby przemienił wszystko, co nie służy Światłu.

Wizualizujemy słup lśniącego białego światła (Tubę światła) emanującego z Kosmicznego Centralnego Słońca, rozprowadzamy go do wszystkich Centralnych Słońc, wszystkich galaktyk we Wszechświecie. Następnie to Światło poprzez tubę światła przeprowadzamy przez galaktykę M87 - Galaktyczne Centralne Słońce i stamtąd przeprowadzamy do naszego Układu Słonecznego i do wszystkich czujących istot na Ziemi, łącznie z naszymi ciałami: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym... powinniśmy poczuć tę energię i wizualizujmy to światło transmutujące całą ciemność na Ziemi, uzdrawiające energie usuwają nasze negatywne emocje, otwierają nasze serca, uzdrawiamy Matkę Ziemię od wszystkich jej pasożytów... wizualizujemy delikatne różowe Światło Bogini, która obejmuje wszystkie istoty na Ziemi i pomaga nam w tym Wzniesieniu.

Wzmacniajcie swoje siły wzywając Archanioła Michała, Gabriela, Uriela, Rafaela i Sandalfona, który strzeże Najwyższe Źródło. Postawcie ich na wszystkich krańcach Ziemi, to są nasi prawdziwi budowniczy, opiekunowie tej Ziemi i to oni pomogą nam wyrwać naszą planetę i nas dzieci światła z długiej niewoli.

Wizualizujemy nowy kosmiczny cykl Ery Wodnika, który niesie w swoim dzbanie czyste Światło, Miłość, Szczęście, Dobrobyt... nikomu nie braknie... czego i ja Wam wszystkim życzę z całego serca. Tej okazji nie wolno odrzucić!

Koniec tego balu maskowego - dzisiejszego wieczoru zrywamy wszystkie maski, otwieramy Wielki Portal, przez który wpłynie na Ziemie Wielkie Światło. Bierzemy losy naszej Ziemi w swoje ręce, zjednaczamy naszą świadomość w jednym celu, aktywujemy Złoty Wiek na Ziemi...

niech się odezwą z naszych okien
dzwony i dzwoneczki
i niech jasno zabłysną światła...
niech wszyscy to usłyszą
niech wszyscy to zobaczą!

Czas medytacji - 20 minut,
najlepszy czas - godzina 21.00
31 grudnia 2020.

12 stycznia 2021 mamy następną potężną koniunkcję: Saturn-Pluton, która rozbije globalny system finansowy. Nie będzie to zwykła koniunkcja, to połączenie Słońce-Merkury-Ceres-Saturn-Pluton (na południowych węzłach).

Sezon 9 Odcinek 4 - Operacja Chaos

Vancouver
31 Dec. 2020

WIESŁAWA