MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 8 MAJA 2009

Zbliżająca się majowa deeksha jest zupełnie odmienna od wszystkich pozostałych w ciągu roku. Jest to czas kiedy na Ziemię wnikają potężne kosmiczne energie.

WESAK - tak się nazywa pełnia księżyca w maju utożsamiana z Energią Buddhy, Chrystusa, Maitreji, węża Quetzalcoatla, który poprowadził do oświecenia Majów. Podczas Wesak następuje energetyczne otwarcie kosmicznej bramy, przez którą energetyczna fala dokonuje wielu uzdrowień i innych kosmicznych błogosławieństw.

Majowa deeksha odbędzie się w piątek wieczorem 8 maja 2009.
Czas trwania od godziny 20.00 do 22.00.


Jeśli ktoś nie może dopasować się do tej godziny może
włączyć się do medytacji w późniejszych godzinach nocnych.

Corocznie na świecie odbywa się festival Wesak - święto obchodzone z okazji narodzin Buddhy. Tegoroczny festival odbędzie się w dniach 8 - 10 maja. Tematem dwudniowych obchodów Wesak będzie bezinteresowna miłość, sztuka kochającej relacji, miłowania z radością wszystkich ziemskich istot. Wesak jest umiejętnością duchowego uczestnictwa w przyjmowaniu Energii Chrystusowych.

Wesak obchodzony jest raz w roku w pełni księżyca w Byku. Jest to przełomowe duchowe wydarzenie - odrodzenie potężnej duchowej energii powracającej na Ziemię jako kosmiczne błogosławieństwo inspirujące i zasilające ludzi bez względu na ich religie i środowisko społeczne. Koncentrując się w czasie Wesak na pobudzeniu własnej duszy pomagamy otworzyć własną mądrość i wyższe duchowe moce.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej światowej medytacji.

Namaste.

Vancouver
4 May 2009

WIESŁAWA


Indian's Sacred Spirit - May You Walk In Sunshine


native american indian dream catcher