MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 7 MARCA 2010

My ludzie jesteśmy jednym sercem, jednym umysłem.
Doświadczamy miłości i obecności Boga.

Bóg jest wszystkim co istnieje.
Bóg jest we mnie, w tobie
i ja i ty jesteśmy w Bogu.
Bóg jest odpowiedzialny za nasze życie ...
a nasze życie powinno być praktyką współczucia i przebaczania.

Jesteśmy tutaj by ujawnić nasz prawdziwy charakter, wyzwolić istotę duchową, praktykować prawo dawania i brania - wielki to dar umieć dać... umieć wziąć!!!

Jeśli już jesteś na etapie, że widzisz ukrytą mądrość w każdej religii, jeśli uważasz, że Bóg jest samą miłością, jeśli postrzegasz, że pokój zaczyna się w twoim sercu, jesteś już gotów aby przyczynić się do zakończenia cierpienia na świecie. I ty możesz wiele zrobić w swoim małym świecie, nie tylko dla podniesienia materialnego komfortu, ale i w znaczeniu czegoś więcej!!!

Twoje życie ma inny cel, możesz być windą dla słabszych do wzniesienia ich do następnego poziomu duchowego. Już czas aby nasza planeta poczuła co to jest prawdziwa miłość i pokój.

Otwórzmy serca i umysły.

Kto otworzy serce i duszę również zrozumie język wszystkich rzeczy. Jesteśmy wspólnotą ubiegająca się o duchowe życie, z którego wyrastają duchowe narzędzia życia, czujemy:
-, że istnieje tylko jeden Bóg,
-, że życie jest dobre
-, że miłość jest jedyną siłą na naszej życia drodze.

Doświadczamy na wielu poziomach różnych doświadczeń życiowych i ewoluujemy poprzez zderzenie różnych poziomów: inteligencji i duchowych.

Nasza samoświadomość znajduje się w zależności od miejsca, w którym umieszczona jest nasza energia, (poziom czakry), wówczas reagujemy na podstawowe duchowe cnoty co jest koniecznym warunkiem do wyrażania wyższych poziomów energetyki duchowej. Duchowość umysłu kosmicznego i ludzkiego jest instrumentem, który łączy to co ziemskie i boskie,

Serca, umysły i dusze połączone razem tworzą potężną synergię i wznoszą pokój ponad przeciętne poziomy otwierając nam wszystkim ludziom furtki do oświecenia. W ten sposób masowo ewoluujemy i przenosimy się bliżej Świadomości Boga.

W dniu 7 marca 2010 o godz. 20.00 - 22.00
odbędzie się wspólna światowa deeksha pod hasłem:

- zacznij pracować dla planety Ziemi,
- zacznij zwracać uwagę na swoje relacje,
- wznieś się na poziom pokładów duchowych, gdzie nie padają już żadne słowa.
- otwórz swoje serce aby usłyszeć śpiew świateł.

W ten sposób znajdziesz klucz do Królestwa Bożego.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej światowej medytacji.

Namaste

7 March. 2010

WIESŁAWA


Beautiful Buddhist Music_云水禅心


Buddhist Meditation Music Zen Garden