MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 5 MARCA 2011

W czasie deekshy można otrzymać wiele łask, można podwyższyć swój stan świadomości. W tym celu należy pracować każdego dnia chociaż po 15 minut dziennie. Należy zwrócić uwagę na całokształt swojego życia, ustabilizować własne pożywienie, oczyszczać fizycznie ciało, wszystko to jest niezmiernie ważne dla naszego osobistego wzrostu.

Furtka do osobistego oświecenia człowieka to również praca z czakrami (LINK!), należy pracować każdego dnia, otworzyć się na te doświadczenia i powoli przechodzić do kolejnych etapów na ścieżce duchowej.

Deeksha jest dobrodziejstwem, działa na wiele rzeczy, które chcemy aby objawiły się nam w naszym życiu. Przede wszystkim sprzyja osiągnięciu wewnętrznego spokoju, radości, wiary, przebaczenia, pozwala wyjść poza negatywne emocje, uczy żyć w teraźniejszości, rozbudza świadomość i rozwija duchowo.

Rozwój duchowy to: spokój umysłu, miłość i ufność do Boga. Otwiera wewnętrzną mądrość, prawdę, właściwe postrzeganie. Podczas deekshy wskazana jest modlitwa, która łączy z Prawdziwą Jaźnią, szczególnie „zagubione dusze”, które błądzą po manowcach własnych poszukiwań. Zagubione dusze często otoczone energią strachu, złych wyborów, złudzeń, wypełnione złością, negatywnymi uczuciami, bez poczucia celu życia, budzą się na nowo.

Nasz rozwój duchowy - nasza wewnętrzna podróż w celu osiągnięcia spokoju, radości, mądrości, w końcu oświecenia; tutaj wprzódy musimy określić własną tożsamość - nie bujać w obłokach, tylko prawdziwie znaleźć: kim jestem? Należy rzetelnie stąpać po Ziemi, rzetelnie odpowiadać sobie na własne pytania.

Należy umieć wypracować współczucie ... i tu należy wiedzieć, tej cnoty nie można określić ilościowo, nie można też pomóc każdej osobie, której płacz słychać. Jak wybrać? Jak ustalić, który człowiek zasługuje jako pierwszy na pomoc?

Tego nigdy nie będziesz wiedzieć, więc pomagaj tym, którzy są najbliżej. Ważne aby swoim sercem zrozumieć, że inni ludzie to twoi bracia i siostry, a ty możesz ich wydobyć z ciemności i skierować w kierunku światła.

W dniu 5 marca 2011 roku odbędzie się światowa deeksha,
w godzinach 20.00 - 22.00 albo w innej porze dnia dogodnej dla ciebie
znajdź czas i zasiądź do medytacji.

Skup się na balansowaniu własnych czakr ... zwróć uwagę na serce, sprawdź: czy nadal jest puste, czy nadal króluje tam ego, czy ważniejsze są dla ciebie twoje osobiste sprawy. Czy umiesz już zauważyć krzywdy twojego brata/siostry, czy ciągle mijasz na ulicy bezdomnego i nawet go nie postrzegasz, czy twoje serce reaguje na jego sprawy?

Nie bój się, że kiedy dajesz to coś tracisz... w tym przypadku kiedy dajesz Bóg przysyła w twoje serce zupełnie inne wartości, i bądź pewny, więcej zyskasz niż stracisz!

Namaste

4 March 2011

WIESŁAWA


Mantra - Meditacion


Shanti Mantra ( Peaceful )