MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 2 MAJA 2010

Tym razem będzie to Mukti - deeksha, przebudzający proces w celu przebudzenia całej ludzkości do nowej świadomości.

Mukti - przebudzenie, wyzwolenie, pełna moc zbiorowej świadomości, wkraczanie w Złotą Erę. Aby tam wejść musimy być w pełni przebudzeni. Nie jest to nic nowego, wykorzystuje się stare i święte metody w celu otrzymania pełnego boskiego błogosławieństwa. Nie muszę pisać i ciągle podkreślać jaki to jest ważny proces dla wszystkich mieszkańców naszej planety! Należy też wziąć pod uwagę jaki to jest rzadki kosmiczny cykl, który jest potężnym darem dla rozwoju duchowego. Zanim dostaniemy klucz do Złotego Wieku musimy się przebudzić, dobrze zrozumieć nową transmisję kosmicznych energii.

Stan budzenia się jest specyficznym doświadczeniem, nie budzi się krzykliwie, brak mu fajerwerków, jest osobistym doświadczeniem nowej rzeczywistości. Pewnego dnia człowiek budzi się z innym sercem, umysłem a ten stan pogłębia się każdego dnia coraz mocniej. Stajemy się świadomi chwili obecnej i czujemy się wzmocnieni przez Boskie Moce.

Jeszcze to daleka droga do oświecenia, dlatego nie bądźmy rozczarowani. W przeddzień przebudzenia poczujemy na sobie potężny ciężar, wielkie cierpienia, będzie towarzyszyć nam wszechogarniająca pustka. Przebudzenie wielu ludziom kojarzy się z ekstazą, radością, szczęściem a tu nagle znienacka wali się na nas ciężki mur i mocno przygniata.

Zróbcie dobre rozeznanie,
być może w bolesnym doświadczeniu,
które obecnie doświadczacie
budzi się w was nowe życie?!

Tylko w spokoju i ciszy poprzez rezygnację i walkę z własnym umysłem, który w tym czasie będzie dla nas największym wrogiem przywołamy wewnętrzny porządek.

Nie słuchajmy paplaniny umysłu, aby zabłysnąć musimy otworzyć własną inteligencję serca: zrozumienie i współczucie. Nie biegajmy szukając ratunku, to są chwile kiedy tylko Bóg może nam pomóc.

Przebudzenie jest dla wszystkich, nie ma tutaj religii, doktryny, niczego do naśladowania, to jest tylko owoc czystości duszy człowieka. Jest naturalnym stanem w jakim człowiek powinien żyć w przejrzystej przestrzeni.

W dniu 2 maja 2010 r.
odbędzie się światowa deeksha (Mukti)
od godz. 20.00 do 22.00.

Przyłączmy się do światowej medytacji w celu uzyskania błogosławieństwa dla wyzwolenia, które otworzy nasze serca i umysły na boską świadomość.

Zawsze kiedy wchodzi w nas nowe życie stajemy na skraju starego, boimy się przekroczyć tą granicę. Często ktoś musi nas popchnąć aby dowiedzieć się "czegoś" o nowym życiu. Młodzi ludzie mają też swoje fantazje, że będą wiecznie żyli, szczęśliwie bez żadnych udręk, toteż w chwili gwałtownych przemian są pełni przerażenia, ogarnia ich ogromna niejasność, stąd wielu próbuje uciec od życia niż zakosztować go w nowej formie.

Musicie wiedzieć, że to tylko kolejny wodospad na waszej rzece życia, możecie się rozbić, poznać ból i cierpienie, ale wyjdziecie z tej operacji cało chociaż oszołomieni i wstrząśnięci. Więcej ... w swoim czasie będziecie wdzięczni Niebiosom za dar, który otrzymacie.

Nie wolno uciekać od nowego, nie wolno zbyt długo chodzić po krawędzi własnego istnienia, nie wolno się lękać, w ten sposób nigdy nie poznacie smaku własnego owocu. Wiem, że nie jest to łatwe, dzisiaj mamy przed sobą zbyt dużo przeszkód, zbyt dużo ludzi staje na naszych drogach, którzy próbują nas zatrzymać w naszej podróży. Wiedzą lepiej co mamy uczynić, jakie są nasze zapotrzebowania, jakie cierpimy rozterki, co nam potrzebne do szczęścia, wiedzą czym nas postraszyć by podważyć zaufanie nawet do Boga.

Pamiętajcie też, że proces oświecenia - stan doskonałości to wysoka góra i ciężka wspinaczka. Nie raz zatrzymacie się na tej drodze z bolesną świadomością - ja tam nie dojdę!

Pamiętaj, jeśli coś bardzo chcesz Bóg wynagrodzi twoje wysiłki, zaliczy wszystko dobre co jest przyczepione do ciebie i pomoże osiągnąć najwyższy szczyt.

30 April 2010

WIESŁAWA


Gregorian - the moment of peace


Great Compassion Mantra


Dolphin Deeksha -- Moola Mantra-- Blue Diamondtech.com