MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA
W DNIU 28 WRZEŚNIA 2009

Oświecenie - dzisiaj czołowy temat w duchowym świecie, wprowadza w życie nowe drogi a nawet jest etykietką dla tych co pragną cudzej własności.

Czy na pewno w twoim wnętrzu jest prawdziwy duch oświecenia... a może to tylko twoje wieczne błądzenie?

Realizując siebie duchowo uważajcie aby nie działać bezmyślnie. Kto idzie ścieżką duchową kreując własne korzyści, wiadomo, że pragnie tylko przyciągnąć zwolenników, dba o własne fizyczne zaplecze.

Dbajcie sami o swoje wnętrza, w dzisiejszym świecie mamy zbyt dużo fałszywych nauczycieli, którzy czerpią korzyści z uczniów. Prawdziwy nauczyciel duchowy nie dba o piękny dom, prywatny jacht czy Rolls Royce, uważaj na takich "mistrzów", którzy głoszą często słowa:

- każdy kto do mnie przyjdzie
gwarantuję mu rozwiązanie wszystkich jego problemów.

Często ich duchowe prezentacje są tylko publicznym "shaw" i wcale nie umożliwiają w znalezieniu prawdziwego sensu bytu. Duchowy materializm wpędza w głęboką iluzję, bo nic mocniej nie odurzy ego jak wysokie profity za usługi.

Fałszywe jest też mniemanie, że duchowe wnętrze można rozwinąć tylko pod okiem "mistrza". To są fałszywe linki, które blokują drogę w prawdziwym procesie przebudzenia. Prawdziwy mistrz, kiedy widzi osobę budzącą się oddali ją od siebie w jego własną samotnię, by mogła w ciszy prawdziwie rozpoznać i ukształtować siebie.

Niektóre osoby tworzą paranoidalne własne zdolności, przypomina to raczej objawy psychozy niż rozwoju duchowego, jest to "zwariowana pseudo mądrość" a nie mądrość jako rozważna sztuka i prawdziwy charyzmat.

Jeśli chcesz świadomie i prawdziwie wejść w fazę oświecenia:

- buduj sam własną konstrukcję
- pomyśl o sobie bez ułudy
- stań się prostym pustym i cichym
- zrozum kreacje własnego umysłu,
- uczciwie dokonaj osądu swoich myśli, uczuć,
- zrozum rodzaj optycznego złudzenia świadomości.

To złudzenie jest pewnego rodzaju więzieniem dla wielu z nas, ogranicza nas na duchowej drodze. Tylko właściwe zrozumienie pojęcia: współczucie i bezwarunkowa miłość dla wszystkich żywych istot pozwoli uwolnić się z tego więzienia i w tym tkwi największe piękno człowieka.

Wydaje się: wszystkie religie walczą o oświecenie lecz większość osób w ogóle nie wie, czym naprawdę jest oświecenie?

Oświecenie - ścieżka zakorzeniona w odwiecznej mądrości, przebudzenie człowieka i zjednoczenie z Jednością.

Oświecenie - cykliczny spiralny ruch, który jest wyzwaniem dla człowieka umysłu, uczy jak należy rozwiązać swoje rzeczy materialne, jak usunąć obciążenia i ostatecznie zjednoczyć się z Bogiem.

Oświecenie jest również ewolucją świadomości, chociaż wielu z was nawet pewnie boi się w ten sposób myśleć!

Szukajcie prawdziwych ścieżek własnego rozwoju. Realne ścieżki zawsze są za darmo, tylko w chwili największego spokoju w ciemność wnika światło.

Każdy etap w ewolucji duchowej przepływa z jednej płaszczyzny na drugą i jest postrzegany jako trzy fazy jednego procesu, zwanego procesem duchowym.

Wszystkie fazy są jednym procesem lecz mocno rozciągniętym w czasie. Każdy etap jest inny chociaż nie widzi się między nimi większej różnicy lecz proces się zmienia w sobie aż do końca cyklu, który będzie początkiem drugiego nieco wyższego. Jedna podróż się kończy i zaczyna się już nowa, spiralą w górę i już nie będzie końca tej podróży.

Dla naszej duchowej lekcji ważne jest aby się dowiedzieć co się z nami naprawdę dzieje? Zrozumieć sytuację i mieć pewność siebie, że naprawdę jesteśmy na właściwej ścieżce. Z perspektywy życia zrozumiemy sytuacje, które wynikają z naszego doświadczenia.

Prawdziwie zrozumiemy czym jest:
- duchowa świadomość
- duchowe przebudzenie
- duchowe oświecenie.

W celu właściwego rozeznania duchowego musimy odkryć potrzeby własnej duszy by lepiej zrozumieć do czego tak naprawdę musimy w życiu dążyć? Jaki jest nasz prawdziwy duchowy poziom? Musimy wiedzieć jaki jest cel naszej duszy? Nie wolno przeskakiwać etapów, iść drogą na skróty jak to dzisiaj wielu próbuje. To do niczego nie doprowadzi... dusza musi przebiec od mety do mety, zataczać odpowiednie kręgi.

Po drodze dusza pomaga innym, podnosi świadomość słabszych.

Nikt nie może określać twojego celu duszy!

To jest coś co trzeba odkryć samemu przez własne wewnętrzne odbicie i odkrywanie siebie. Duchowe oświecenie jest już najwyższą wiedzą na temat uprawnień wyższych od siebie. Należy też wiedzieć, że duchowe oświecenie nie jest momentem, w którym nagle wszystko staje się jasne; jest procesem dłuższego czasu, drogą poszukiwania i badania by znaleźć właściwą mapę swojego życia aby wszystko zostało dokonane.

Duchowe oświecenie jest również odkrywaniem rzeczy, umiejętność ich
rozpoznania - czy są dobre czy złe? Jest to sposób jak należy naprawdę żyć!

W dniu 28 września 2009 w poniedziałek
odbędzie się sześć deeksh
od 8.00 do 22.00 co dwie godziny jedna.

Każdy z nas może przyłączyć się do Wspólnej Światowej Deekshy by spokojnie odnaleźć swój własny świat. W tym dniu odnajdźmy swoją furtkę do własnego wnętrza i odważnie wspinajmy się na własny szczyt.

Spokojna i czysta medytacja oczyści jak wiosenny deszcz. Promienie kosmicznego światła, które na nas spłyną prosto z Najwyższego Źródła pobudzą duchowe ziarno u wielu ludzi, którzy jeszcze nie znają smaku prawdziwego duchowego przebudzenia. Osoba przebudzona wyzwala w sobie przypomnienie o tym co pozornie zostało zapomniane. Otrzymuje zmysłowy sygnał, który zachęca do wejścia na inną drogę bez jakichkolwiek osobistych oczekiwań na materialnej płaszczyźnie bytu.

Musisz wyzbyć się wszystkiego aby stać się wszystkim.

Światło wskaże ci nowe kroki w przyszłość, pomoże uwolnić się od wcześniejszych wzorców emocjonalnych, stopniowo zacznie wyłaniać się połączenie z wyższym porządkiem.

Pozwól aby twoje ciało uszlachetniła Boska Wibracja, dzięki której dokona się w tobie subtelne przestawienie twojej świadomości. W chwili dotknięcia tego progu w twoje ciało będzie wnikać coraz więcej światła.

Namaste

27 Sep. 2009

WIESŁAWA


AMBIKA RADHA


CHAITANYA SIKSASTAKAM


SHIVA PRIYABHAKTA