MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 27 MARCA 2010

Czy chcesz coś zrobić dla siebie i dla Matki Ziemi aby duchowo wzrosnąć?

Znajdź wygodne miejsce, włącz delikatną muzykę, możesz usiąść na zewnątrz pod drzewem.

Wyobraź sobie, że sam jesteś drzewem, pień to twój kręgosłup. Podłącz się do ziemi za pomocą nóg a czubkiem głowy połącz się z energią gwiazd.

A teraz wyobraź sobie filar Światła Miłości, które wnika w ciebie przez czakram korony i przemieszcza się w dół łącząc ze sobą wszystkie poziomy świadomości. Wyobraź sobie w ciszy swojego umysłu, że jesteś wszędzie. Wprowadzaj tą energię w swoje ciało wysyłając spokój i miłość, poczuj połączenie ze światem i Uniwersalną Energią. W ten sposób uzdrawiaj naszą Matkę Ziemię, twórz za pomocą miłości harmonię i pokój dla całego życia.

Poczujesz w sobie coraz silniejszy i jaśniejszy strumień światła, napłynie uczucie spokoju i miłości.

Cel medytacji: współtworzenie równowagi na naszej planecie, pomoc dla Matki Natury, zatrzymanie wszystkich wstrząsów: wojen i niepokojów.

Poprzez medytację wzmacniamy również własny proces uzdrawiania, uczulamy się na Boskie Światło jak kwiat na słońce.

Niech Słońce Miłości budzi w nas wieczne życie. Każdy z nas może go otrzymać - TERAZ JEST CZAS - należy tylko znaleźć motywację do medytacji i przyjmowania w siebie Boskiego Światła.

"Kraina Światła" pracuje z nami na nasze życzenie, dzięki czemu możemy wzrosnąć do wspaniałych rzeczy. Medytować możemy w każdej chwili, sami albo w grupach.

W dniu 27 marca 2010
odbędzie się światowa deeksha
od godz. 20.00 do 22.00

W tym dniu starajmy się pomóc naszej Matce Ziemi aby zaoszczędzić jej naturalne surowce. Nadmierna ich eksploatacja niszczy naszą planetę, co wpływa na zmianę klimatu. W sobotę w dniu 27 marca od godz. 20:30 do 21:30 wyłączmy zbędne światła. Akcja gaszenia świateł nie jest związana z CO2 tylko z demolowaniem naszej planety poprzez nadmierne wydobycie surowców naturalnych, wycinanie lasów i zmiany innych sił natury. Niewłaściwa eksploatacja surowców naturalnych powoduje zakłócenia klimatyczne i katastrofy naturalne Ziemi.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej światowej medytacji.

Namaste25 March 2010

WIESŁAWA


ღ ♥ .* Peace and Love *.♥ ღ


♫ Nature Relaxation ♫Flute ♫Terry Oldfield ♫ Timeless Echoes ♫Butterfly Kisses Flowers ♫


Spiritual Flute: The Beauty of Nature