MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 22 WRZEŚNIA 2010

W dniu 22 - 23 września po raz kolejny spotykamy się w punkcie równowagi światła i ciemności. Jesienne Ekwinokium - równonoc jest momentem równowagi, spokoju, ciszy ponieważ słońce przechodzi nad równikiem z północy na południe. Ta chwila jest doskonałą równowagą wykonującą się przez świętą samoświadomość w pełni Księżyca; nadchodzi sezon zbiorów a rok 2010 będzie jej dojrzałością.

Mamy do wyboru nasze osobiste duchowe zbiory lub w naszym świecie, czyli cykl żądań. Zanim potwierdzimy swoje zbiory potrzeba nam na to troszkę czasu, jeszcze nie jedno będzie nas hartować na ognistym kowadle. Dla tych, którzy czują się zmęczeni będzie to czas świętowania.

Obecna równonoc jesienna jest dla mieszkańców półkuli północnej a dla półkuli południowej jest równonoc wiosenna. Na północy każdego dnia będziemy zanurzać się w ciemności, na południu będzie widać jasność, radość, ciepło.

W dniu 23 września mamy rzadki dzień, który nie zdarza się często. W ciągu kilku godzin na Ziemię napłynie silna energia, która zwiększy proces uzdrawiania. Najsilniejsze wznowienie energii będzie w środę w dniu 22 września. W tym dniu również będzie na niebie widoczny gołym okiem Jowisz. Następne podobne zbliżenie Jowisza do Ziemi przewiduje się w roku 2022. Jowisz pojawi się na niebie naprzeciwko Słońca. Kiedy słońce będzie na zachodzie Jowisz będzie rósł na wschodniej części nieba. O północy Jowisz będzie widoczny nad naszą głową i będzie najjaśniejszym obiektem na nocnym niebie obok Księżyca. W normalnych warunkach Jowisz jest trzecim najjaśniejszym obiektem na nocnym niebie, tylko Księżyc i Wenus są jaśniejsze. W tym dniu Jowisz znajdzie się bliżej Ziemi niż normalnie i przewyższy jasnością Wenus. Jowisz jest największą planetą układu słonecznego. Posiada około 318 mas Ziemi.

Tegoroczne zjawisko równonocy, 23 września, oznacza na północnej półkuli początek jesieni.

Jowisz reprezentuje: Twórczość Mądrości Bożej. Stanowi impuls do samodoskonałości. Wzywa nas aby iść naprzód i odkrywać życie. Wielu mówi, że jest naznaczony szczęściem, sukcesem, harmonią, prawem i jest mocno spirytualny. Biologicznie przypisany jest krwi i funkcji związanych z odżywianiem. We wrześniu roku 2010 mamy potrójny związek : Księżyca, Jowisza i Urana w opozycji do słońca, co oznacza, że po raz kolejny dochodzimy do punktu zatrzymania - per se, gdzie będą oceniane sytuacje zaistniałe w ciągu ostatnich sześciu miesięcy a teraz muszą się domknąć

Uran - drugie Słońce Woli Bożej. Emanuje przejawem Woli Bożej (Słońce i Księżyc daje siłę przebudzenia). Uran reprezentuje podświadomość, która pragnie dowiedzieć się o prawdziwej swojej wewnętrznej osobowości. Przebudzenie duchowe na ziemskim planie znaczy: rewolucja, nagłe odkrycie, zmiany. Biologicznie połączony jest z rytmem, z układem nerwowym, z oponami mózgowo-rdzeniowymi i przysadką mózgową.

W dniach 22 - 23 września wypełnij się pięknem życia, puść wszystkie własne pomysły, nie myśl o sobie negatywnie, zacznij kreować pozytywne zdarzenia, chociaż trzeba będzie jeszcze nad sobą popracować.

Kolorem dominującym jest kolor fioletowy, uważany za symbol skromności i pokory, dwie cnoty - wartości, które wciąż musimy pielęgnować w tworzeniu nowej wizji świata. Symbolem kwiatowym są dzikie fiołki, które są roślinami przypominającymi nam , że wzrost nowego opiera się na starym. W nadchodzącym dniu równonocy musimy umieć puścić przez siebie współczucie dla nas samych i dla wszystkich innych, po prostu starajmy się być wszyscy razem.

Jesień łamie światło, które rozczepia się na wiele kolorów, to jest również czas dla wybalansowania naszych wszystkich kolorów żyjących w nas.

To jest również czas aby dowiedzieć się jaka jest różnica pomiędzy tym co potrzebujemy do rozwoju naszego życia i to co naprawdę chcemy w naszym życiu. To są dwie różne rzeczy, musimy więc uporządkować pragnienia naszego serca.

Ważne:
Nie śpiesz się,
wszystko przychodzi w swoim czasie!

Słońce - Księżyc może oczarować nas do podróży w inne wymiary a to również wnosi w nas fantazję, ale my musimy znaleźć równowagę między jednym i drugim.

Czas wiosny połączony z Baranem, Jowiszem i Uranem pielęgnuje współczucie i indywidualne doświadczenie życia w świecie materialnym i wielowymiarowym. Baran to kobieta, która wzrosła od morza i daje nowy potencjał aby być świadomym w oceanie zbiorowej nieświadomości. Jest to potencjał osobowości i indywidualności. To jest kobieta, która mówi o nowym poczuciu życia, aby żyć w zgodzie z naturą; tak w wodzie jak i na lądzie tworzy matczyne łono. Przypomina nam, że mamy otwarte drzwi do podświadomości, do nowych uczuć, twórczej wyobraźni i magii życia.

Czas jesieni, kiedy Waga ukazuje wiele form wówczas i nasz wewnętrzny motyl pokazuje skrzydła. Motyl symbolizuje proces transformacji i zmianę biegów. To wzywa nas aby pamiętać, że zmiany są jeszcze zbyt chaotyczne, lecz pomału zaczynamy coraz więcej rozumieć.

W czwartek rano obudzimy się już w innym czasie, łącząc karmiczne nici z Saturnem. W tym roku należy spodziewać się mega-potężnego roku, pełnego dramatycznych momentów zwrotnych, objawień i niezwykłych osobistych realizacji.

2010 nie jest zwykłym rokiem, niebiosa krzyczą głośno i wyraźnie już nie tylko do duchowych wojowników, ale budzą wszystkich ludzi do pełnego potencjału. Przypominają: kim jesteśmy jako istota duchowa w ludzkim ciele.

Podczas tańca Słońca i Księżyca Duch i dusza splatają się do poruszania po czasowo-przestrzennej podwójnej spirali by dopomóc nam połączeniu się w naszej kosmicznej spirali Jedności.

Jesienne Ekwinokium jak co roku daje więcej ciemności na północnej półkuli. W tym roku ognisty Księżyc aby włączyć punkt doskonałej równowagi wykorzystuje Jowisz i Uran co zwiękasza ogień miłości i harmonii dla wszystkich; aby pokonać lęki i znaleźć spokój ducha. Musimy odkryć nasze prawdziwe "ja", rozwój osobisty i mądrość duchowej mocy.

Ten czas jest nam dany aby znaleźć klucze, które otworzą umysł Boga i większe tajemnice Wszechświata.

Czas aby odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania:

Kim jesteśmy?
Dokąd zmierzamy?
Jaki jest stosunek człowieka do Boga?

Uran jest wyższą oktawą Mercurego, często powiązany z wyższą mocą psychiczną i umysłową, które wykraczają poza rozum i racjonalność przeciętnych ludzi. Szczególnie z Uranem związana jest intuicja, która nie jest odbierana za pomocą fizycznych zmysłów. Każdy z nas korzysta codziennie z intuicji w większym lub mniejszym stopniu. Intuicja pozwala na wyobrażenie idealnych form, naszą osobistą przyszłość, wyczuwa niewidzialne królestwa, kosmiczne systemy. Gdy w naszej tabelce urodzenia znajduje sę Jowisz daje poczucie orientacji życia. Jest częścią naszej psychiki, która pozwala nam filozofować, pozwala nam znaleźć kierunek i sens większej całości. Jowisz jest związany z tą częścią nas, która ma zadanie poszerzyć nasze horyzonty, odnaleźć wewnętrzną mądrość.

Kiedy osoba w swojej tabelce urodzenia ma oba elementy: Jowisz i Uran ma tendencję do zwiększania i pomnażania zdolności intuicyjnych. I tak każdy geniusz rodzi się z widocznym aspektem Jowisz-Uran. Czy ta osoba to wie czy nie, ale w swoim życiu będzie kierować się za pomocą wiary, intuicji, dobra, piękna. Systematycznie będzie się rozwijać pobudzając swoje duchowe strefy. Osoby Jowisz-Uran często szokują, oświetlają wiele rzeczy, dają większy obraz rzeczywistości. Wspólnym mianownikiem tych ludzi jest wiara w ukryte siły w przyrodzie i w ludziach, które służą do pogłębienia prawdy o naszym świecie i są dostępne dla wszystkich.

Bardziej znani ludzie urodzeni w Jowisz-Uran:

1. Emmanuel Swedenborg (1688-1772), naukowiec, wynalazca, filozof a od roku 1745 otrzymał wizje świata duchowego. Jego wielki życiowy przełom miał miejsce w II połowie życia kiedy zostały mu objawione strefy duchowe, które odwiecznie nas przekonują:

"co na górze to i na dole."

Pomimo, że Swedenborg był chrześcijaninem to jednak budził wielkie kontrowersje w swoim świecie sięgając po inną wiedzę.

2. H.B. Bławacky (1831-1891), bardzo kontrowersyjna osoba, jej wiedza wykraczała daleko poza arkana współczesnych nauk. Podstawową ideą były dla niej nauki wschodu, które łączyła z naukami z zachodu. Przeniosła do nich takie pojęcia jak: karma, reinkarnacja. Dostrzegała mądrość wszystkich religii świata, teraz te nauki są uznawane jako New Age, ale niestety są tylko starożytną mądrością, które Bławacky dała światu zachodniemu.

3. Albert Einstein (1879-1955), znaczące było to, że na swoim biurku zawsze miał pod ręką nauki Bławackiej.

W dzisiejszych czasach pojawia się coraz więcej ludzi - wolnomyślicieli, potrafią łączyć sens i mądrość i nie trzymają się kurczowo dogmatów żadnej religii. Zdolności intuicyjne pomagają w dostrzeganiu struktury Wszechświata; i tak, co niektórzy mają zdolność widzieć wewnętrznymi zmysłami: czakry, myśli, energię, coraz więcej ludzi zaczyna wybierać intuicyjnie. Budzą się umysły i prą nieustannie aby przeniknąć głębiej materialną rzeczywistość i struktury subtelne, zrozumieć prawa duchowe.

Kiedy Jowisz i Uran stają w wykresie urodzenia w opozycji osoby, mają zwiększone zdolności intuicyjne, często ich pomysły doprowadzają świat do nowych poziomów prawdy o świecie i naszym miejscu w nim.

Następną ważna planetą w rozwoju duchowym jest Neptun, Szkoła Mądrości Bożej. Zachęca do rozpuszczenia granicy ego w celu skierowania się do "Królestwa Bożego" ...w kierunku naszej Nadświadomości. Rozpuszcza wzorce życia w celu prowadzenia nowych poszukiwań Uniwersalnej Miłości, życzliwości, zrozumienia. Biologicznie przynależy do szyszynki, splotu słonecznego, aury.

W dniu 22 września zapraszam wszystkich
chętnych do wspólnej medytacji.

Wybierzmy dla siebie dogodny czas,
najbardziej wskazany w godzinach 20.00 - 22.00.

Zasiądźmy do wspólnej medytacji.

Podczas medytacji wprowadźmy do swojego serca korzystne energie aby usunąć przeszkody w pojednaniu z Bogiem. Dzisiejsze energii doprowadzą nas w ukryte głębie abyśmy mogli się na nowo narodzić.

Namaste

22 Sep. 2010

WIESŁAWA
 

relax music


Relaxing Music - Soothing Pictures