MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 15 STYCZNIA 2011

Zbliża się rok 2012. To nie przypadek, że dużo ludzi mocniej się niepokoi. Jedni oczekują końca świata, a drudzy mówią, że nastąpią tylko potężne zmiany w naszej świadomości. Nie będziemy już tak bardzo indywidualni, zbliżymy się mocniej do siebie.

Zmiana energii Ziemi wpłynie na ludzkość w różny sposób, ci co nie są zharmonizowani nie będą przyjmować właściwego kierunku i ciężko im będzie wejść w nowy świat.

Osobom, które żyją blisko z Bogiem i jeszcze mocniej zbliżą się do Niego będzie zdecydowanie łatwiej wejść w proces transformacji. Wszyscy ci, którzy pracują nad sobą na polu duchowym, czynią, że przejście będzie łatwiejsze. Musimy wiedzieć, że z obecnych przemian nikt nie zostanie wykluczony, a Bóg będzie miał dla jednego większy wpływ, a dla drugiego zupełnie inny. Każdy z nas ma swoją drogę, sami ustawiamy swoje działania i decydujemy o własnych duchowych narzędziach. To jest nasza odpowiedzialność i to co się z nami stanie w roku 2012 zależy tylko od nas.

Popatrz dzisiaj na ludzi i popatrz jakie trzymają w ręku narzędzia; czy spokój i miłość? odpowiedzialność za innych? czy tylko szukają osobistego szczęścia na ziemskim planie kierując się egoizmem?

15 stycznia 2011 - sobota
odbędzie się światowa deeksha
o godz. 20.00 - 22.00

Zasiądź do wspólnej medytacji i przemyśl sobie własną pozycję, gdzie obecnie jesteś?

Poproś Boga i swoich duchowych opiekunów o dalsze wskazówki. Poproś o zrozumienie jak masz otworzyć następne drzwi i jaki zrobić następny krok, ale już na duchowej ścieżce.

Poproś Boga, niech zasili cię Boskim Światłem i otwórz swój umysł na wszystkie nadchodzące zmiany. Nie idź dalej ze strachem, bez względu na to co by nie było. Jeśli trzymasz z Bogiem zawsze zaoferuje ci ochronę, obfitość i dostatek lecz nie bierz wszystkiego dla siebie, bierz tylko tyle, ile wymagają tego codzienne potrzeby. Bądź spokojny i płyń w wyższe wymiary, coraz bliżej Boga.

Namaste

15 Jan. 2011


WIESŁAWA
 

Relaxing Music ( Instrumental Piano )