MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 15 SIERPNIA 2009

Tylko podczas działania uniwersalnej miłości przyłączając się własnym sercem do Najwyższego Źródła prawdziwie zrozumiemy działanie Miłości - czystej, bezinteresownej, nie dbającej o materialne dobra. Jej działanie jest delikatne i łagodne, ale gdy potrzeba potrafi być stanowcze w zależności od indywidualnego działania i sytuacji.

Uniwersalna miłość jest wyrazem harmonii Całości, wszystko jest w harmonii ze wszystkim innym. Nic nie jest wykluczone. W drodze do Uniwersalnej miłości musimy zgrać wszystkie aspekty: radość, gniew, wznieść harmonię z innymi ludźmi, nie ma tu miejsca na konflikt, wszystko pasuje i funkcjonuje jako Jedność. Jeśli człowiekowi uda się zjednoczyć wszystkie aspekty zamanifestuje nową osobowość, podporządkuje swoje ego, przebudzi w sobie Miłość Chrystusa.

W dniu 15 sierpnia 2009 roku
odbędzie się 6 deeksh
od godziny 8.00 do 22.00
co 2 godziny.

Pomóż sobie i przyłącz swoją duszę do Najwyższego Serca. Wpuść w siebie ten potężny strumień energii, otwórz się na Boską Miłość. Zaistniej jako światło, zaistniej jako bezwarunkowa miłość i nigdy się już nie zatrzymuj, daj wszystko to co masz najlepsze najdroższym i swoim bliskim. Zauważ obok siebie i tych, którzy pozbawieni są miłości, nie żyją w takim pięknym świecie jak twój. Podziel się swoją miłością z całym światem.

15 sierpień - Dzień Miłości, jest ważnym kosmicznym wydarzeniem.

Uniwersalna bezwarunkowa miłość do wszystkich istot jest najważniejszym celem duchowego wysiłku. Jest to lekarstwo na wszystkie choroby i trudności dręczące ludzi. Nie ma prawdziwego szczęścia bez miłości. Człowiek dzięki duchowemu rozwoju i dzięki miłości doznaje zrozumienia, coraz mniej cierpi.

Bezwarunkowa miłość jest to podstawowe Prawo duchowości.

Najważniejszą rzeczą aby osiągnąć oświecenie jest harmonia ciała i umysłu. Kontrolując własne akcje w trosce o swoje duchowe wnętrze poszerzamy pola świadomości, rozumiemy coraz bardziej problemy, które na nas spadają.

Małymi kroczkami wchodzimy w mądrość, która budzi się w naszym oczyszczonym ciele i umyśle, już nie jesteśmy tylko inteligentnymi myślicielami tylko wznosimy się ponad intelekt. Poprzez cierpienie i bezwarunkową miłość szlifujemy swój kamień mądrości i wznosimy się jeszcze wyżej.

Zapraszamy do wspólnej medytacji pod hasłem

"otwórzmy nasze serca na bezwarunkową miłość".

Światowa deeksha odbywa się z inicjacji Avatara Kalki,
Golden City, Indie.

Namaste

Vancouver
8 Aug 2009

WIESŁAWA
 

TAI CHI - THE GENTLE ENERGY


Muzyka medytacyjna


Oriental music