MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 15 LUTEGO 2010

Przebudzenie duszy jest unikalnym osobistym wydarzeniem. Krocząc po Ziemi ciągle jesteśmy narażeni na wiele różnych perspektyw w całym naszym życiu... jesteśmy w pozycji dzieci, rodziców, rodzeństwa, dziadków, przyjaciół, małżonków, liderów a także w dużej ilości przypadków ludzi samotnych, bez miłości, niezadowolonych. Wielu z nas często dochodzi do miejsca, gdzie wyraźnie czuje, że czegoś mu w życiu brakuje. Mało ludzi czuje się kompletnymi z uczuciem udanego życia a nawet udanego dnia. Wtedy większość z nich zaczyna poszukiwania czegoś nowego albo przyjmuje rolę naśladowania kogoś kto mu imponuje. Kiedy dochodzimy do takiego punktu należy wiedzieć, że jesteśmy w miejscu wołania duszy o pomoc. Czas aby zdać sobie sprawę z naszych duchowych ograniczeń a raczej z oglądania się za ulotnymi marzeniami, w których brakuje duchowego elementu.

Nasza komórkowa wiedza jest znacznie większa niż w naszym ludzkim świecie, więc czas aby przypomnieć sobie prawdziwą naturę naszego bytu. To nie jest dogmat czy religia, ale sposób na życie i sposób na szukanie tej brakującej naszej części poprzez otwarcie serca i umysłu, odkrywanie własnego wewnętrznego świata i sięganie po dary z własnego wewnętrznego ogrodu. Nagrodą będzie nieskończoność i pełne mocne uczucie spokoju i wolności.

Dlaczego teraz?

Nasza Ziemia się zmienia a my możemy aktywnie uczestniczyć w tych zmianach w kształtowaniu naszego świata. Czas aby odsunąć od siebie model zniszczenia, wojny, wyzysku. Coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć ten proces, zbliżają się do konkretnych zmian, spoglądają na naturę, ekologię. Ludzie postrzegają podstawowe duchowe wartości, reorganizują się. Powoli następuje ponowne narodzenie, twórcy nowego porządku oferują światu więcej nadziei na przyszłość, żyją w harmonii ze sobą i z otaczającym ich światem.

Ale czy wszyscy jesteśmy gotowi na te zmiany?

Czy wszyscy odnaleźli swoją duszę i słuchają jej pragnień?

Czy jesteśmy gotowi aby uzyskać dostęp do własnego wewnętrznego światła?

Czy jesteśmy gotowi iść z prawdą i sprawiedliwością?

Nadszedł czas aby znaleźć wewnętrzną własną mądrość i opierać się na naszym związku z Bożą Świadomością w całej czystości własnych intencji.

Aby pomóc sobie i ludziom odnaleźć duszę należy uruchomić potencjał bezinteresownej miłości jako nienagannego duchowego narzędzia, które wywołuje nasze nowe doświadczenia. Wprowadzajmy w swoje życie pokojowe zasady, tkajmy naszą wewnętrzną wiedzę, wyeliminujmy dramaty, przyjmijmy odpowiedzialność za własne duchowe przebudzenie, znajdźmy swoją indywidualną drogę. Nauczmy się regularnie modlić, medytować - przynajmniej raz dziennie, nie muszą to być długie wyczerpujące godziny, wystarczy głęboka refleksja i utrzymanie swojego codziennego trybu życia w duchu Bożych wartości, nieskazitelnych myśli, słowa, czystego czynu. Odnalezienie swojej duchowej drogi to również podróż do samoleczenia, zrozumienia naszego życia. Kiedy stajemy na drodze naszego przebudzenia jesteśmy w stanie zrozumieć pragnienia naszej duszy. Ciało energetyczne zawiera archiwum naszych wspomnień: osobistych, fizycznych, emocjonalnych, odpiskują się w nim nasze urazy z przeszłości, wpływają na nasze dzisiejsze dramaty i zdarzenia, na nasze nastroje, samopoczucie a nawet potrafią obniżyć nasz system immunologiczny. W chwili przebudzenia duszy doprowadzamy nasz świat do harmonii i do uzdrowienia.

Przebudzenie duszy to również zreperowanie siebie, odbywa się to stopniowo lub rzadziej w chwili spontanicznego przebudzenia kiedy nasza dusza potrafi w oka mgnieniu wykwitnąć w piękny kwiat.

Każdy z nas może wejść na ścieżkę własnego duchowego przebudzenia, odkrywać własną mądrość i piękność. Powoli uczymy się inaczej myśleć, czuć, żyć, tworzyć własne zdrowie i szczęście. Musimy zapewnić duszy równowagę, odsunąć od siebie krzątaninę umysłu, który przykuwa nas mocno do Ziemi, nie pozwala nam na uwolnienie się od lęków. Nauczmy się żyć na co dzień w duchu, tylko taka droga da nam duchową moc i niewątpliwie otworzy naszą prawdziwą osobowość.

W dniu 15 lutego 2010 r. odbędzie się światowa deeksha.

Znajdźmy w tym dniu czas dla siebie i otwórzmy własne drzwi i okna na świat. Stańmy się świadkami czegoś niesamowitego, przenieśmy się do duchowej rzeczywistości, gdzie króluje Boża intuicja, która zaopatrzy nas we wskazówki przychodzące do nas jako jasne informacje w celu przebudzenia własnej świadomości. Podejdź do wszystkich zmian z miłością i respektem. Staraj się wychwycić pozytywne zmiany, które ukażą się w czasie medytacji. Udaj się w podróż przez ciało, ale dotrzyj do formy duszy, do swoich kodów genetycznych, które dają niepowtarzalną sposobność indywidualnego wzrostu ewolucyjnego.

W najbliższy poniedziałek zapraszamy do wspólnej medytacji.

Namaste

14 Feb. 2010

WIESŁAWA


Meditation - Reflection & Relaxation, Raise Your Vibrations


Dream of Fairies and Angels


Linkin Park- In The End- Soothing, Relaxing Music