MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA - 13 GRUDNIA 2009

Jednym z najbardziej niezwykłych niebieskich wydarzeń roku jest Prysznic Meteorów Geminidy. W tym roku przypadają między 6 - 19 grudnia, szczytowy okres 13/14 grudnia.

Geminidy - rój meteorów w okolicy Kastora, jednej z najjaśniejszych gwiazd w gwiazdozbiorze Bliźniąt stworzony przez rozkład planetoidy Phaethon, widoczny od 7 do 14 grudnia. Można zaobserwować do 160 śladów na godzinę. Mogą one pojawić się prawie wszędzie na nocnym niebie, najczęściej w żółtawym odcieniu. Geminidy są obecnie uznawane przez wielu za najbardziej spójne i aktywne tzw. roczne prysznice.

W roku 2005 obserwowanie geminidów było ograniczone ze względu na pełnię księżyca. W roku 2006 również nie były zbyt mocno widoczne, w 2007 roku najlepiej widoczne były na półkuli południowej w Australii i Nowej Zelandii. W roku 2009 to zjawisko wystąpi 2 dni przed nowiem, co da idealne warunki do obserwacji.

Tegoroczny Geminidy jest uznany za jeden z dwóch największych deszczów meteorów tego roku produkujący wielobarwne meteory; około 65% białych, 25% żółtych, 10% koloru czerwonego, niebieskiego i zielonego. Spodziewa się, że będzie go widać na całej półkuli północnej i tylko części południowej półkuli Ziemi. W tym roku będą doskonałe warunki ciemności, będzie można zobaczyć około 60 do 100 meteorów na godzinę bijących z gwiazdozbioru Bliźniąt.

W dniu 13 grudnia, w niedzielę
odbędzie się Światowa Deeksha.
Czas trwania, godz. 20.00 - 22.00

W tym dniu możemy wszyscy przyłączyć się do tych pięknych niebieskich energii w duchu światowej więzi i jedności wyobrażając sobie, że my wszyscy jesteśmy energią i świetlistą świadomością, która prowadzi nas wszystkich do Jedności.

Kosmiczna eksplozja wirujących iskier przyśpiesza ewolucję. Jeśli pragniesz przemienić się w ogniste iskry myśli Bożej dołącz do medytacji i popłyń ku gwiazdom aby ponownie szerokim łukiem powrócić do rzeczywistości.

Człowiek i ciała niebieskie to sieć świętych powiązań, która łączy się z ruchem planet i galaktyk. W ten sposób pozwolisz sobie na rozszerzenie świadomości. Pozwól niech cię ogarnie harmonia gwiezdna bo ty też jesteś gwiezdnym ziarnem.

To światło gwiazd skrywa mądrość i uzmysławia ci twoją ścieżkę przeznaczenia. Nasza Planeta Ziemia też jest mądrością spływającą z gwiazd.

Deeksha pomoże nam odgadnąć to co jest naszym przeznaczeniem, co powinno nas rozbudzić jak rozpoznać swój los i zrozumieć dlaczego znaleźliśmy się właśnie tutaj?

Zrozumieć, że właśnie tutaj w nowej oktawie panuje współbrzmienie między harmonią naszej planety i harmonią gwiazd. Tutaj kiełkuje gwiezdne ziarno i wzrasta do mądrości.

W najbliższą niedzielę (w noc szczytu meteorów) zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej światowej medytacji. Dzisiaj potrzebny nam jest każdy mały krok aby podnieść własne wibracje. Deeksha pomoże nam w drodze do Jedności.

Namaste

Vancouver
8 Dec. 2009

WIESŁAWA


GEMINIDY 2008


A Celestial Dream


"Until the Last Moment" - Yanni