MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 13 CZERWCA 2010

W naszej ludzkiej formie mieszka wielka prawda, jeśli wsłuchasz się w cichy szept twojego ducha na pewno ją odnajdziesz. Ty jesteś architektem własnej duchowej świątyni, ty tam otwierasz wszystkie drzwi, które pomogą ci przecisnąć się przez gwiezdne furtki.

Musisz zaprowadzić we własnym wnętrzu porządek. Musisz nauczyć się współpracować z naturalnymi cyklami, po to by wpuścić w siebie więcej światła.

Musisz zjednoczyć duszę, która ciągle jest rozerwana na małe kawałki. Tylko w wewnętrznej jedności zachodzą przemiany i budzenie się na wyższych polach świadomości.

W tych dniach ważne jest aby poddać się, poprzez Boże błogosławieństwo uniwersalnej rzece energii, która już puka w nasze drzwi i zaprasza do swobodnej podróży w wyższe stany świadomości.

Medytacja, tak ważna w życiu człowieka; błogość, spokój, cisza, w czasie jej trwania możesz stać się tym, kim rzeczywiście jesteś. Nie musisz nic robić, nic udowadniać, otwórz tylko swoje serce i poczuj w nim Serce Boga.

Rozwiń w sobie tą zdolność poczucia Boskiego pulsu we własnym krwioobiegu. Zapewnie wszyscy poczują się lepiej, w takim stanie kiedy człowiek wchłania w siebie Boską Miłość mózg produkuje substancje chemiczne, które wpływają wspaniale na nasze stany emocjonalne. Rozpuszcza się strach, złość, depresja, zwątpienia, do naszych komórek przenika miłość. Za jej pomocą możemy otworzyć każdy zamek, uleczyć każdą chorobę. To złe emocje powodują choroby fizyczne i psychiczne, przyśpieszają proces starzenia. Powodują w mózgu destruktywne formy i czynią nasze życie mizerne.

Wszystko co reprezentuje świat fizyczny można rozpoznać za pomocą pięciu zmysłów, świadczy to, że jesteśmy w separacji z Bogiem. Świat fizyczny stanowi dla nas ofiarę jedności. Wszystko po prostu jest jak jest. W wyższym poziomie świadomości jest wiele różnych stanów przeżywania, aktywuje się coraz głębiej mózg i otwiera nam nowe nieznane dotąd przestrzenie. Przestrzenie, w których mamy już dostęp do wyższych Boskich energii. Doświadczamy z Nim jedności i nie zależy to od żadnych tradycyjnych wierzeń, religii; wystarczy, że człowiek wniesie w siebie duchową dyscyplinę i skieruje swoje energie w kierunku Boga.

Człowiek, który pragnie Miłości Boga wcześniej czy później musi otrzymać odpowiedź. Bóg pozwoli nam wszystkim dostroić się do wyższej świadomości. Każdy ma prawo do Boskiej Miłości a Bóg zawsze wynagrodzi trud i upór człowieka. Poczujemy się wzmocnieni, silni, zrelaksowani i wypełnieni wewnętrznym spokojem. Poczujemy się bardziej samodzielni, wyzwoleni.

Medytacja uspakaja mózg, zwalnia umysł od paplaniny, odnajdujemy radość życia. Medytacja to indywidualna podróż w nasze wnętrze w poszukiwaniu Boga. Trudna to podróż, ale każdy powinien szukać ... a jak szukasz to znajdziesz!!! Z Bożym błogosławieństwem podróż na pewno się uda. Nasza planeta i cała ludzkość przeżywa obecnie poważne ewolucyjne przemiany. Medytacja pomoże nam w tym procesie.

Pamiętajmy jesteśmy już na progu Złotego Wieku, już zostały podzielone nasze role, mamy przeznaczone swoje miejsca na Ziemi. Jeszcze pojawiają się wielkie walki, konflikty, Ziemia przechodzi wielki proces oczyszczania i pewnie nie jedno się jeszcze wydarzy ..., ale my, ci bardziej świadomi, którzy czują się dziećmi światła kontrolujmy swoje niechęci, urazy, podążajmy ku prawdzie, sprawiedliwości, dobroci.

Otwórzmy nasze serca na bezwarunkową miłość. Nadchodzi czas na nowe początki w naszym życiu i naszej planety. Musimy wiedzieć jedną rzecz - jesteśmy ważnym ogniwem: końcem a zarazem początkiem, jesteśmy pionierami otwierającej się nowej drogi, nowego świata ... ale jest jeden wielki warunek ... do nowego świata nie wejdzie nikt, który będzie w sobie nosił kłamstwo i fałsz. Każdy ten, któremu się wydaje, że przeszmugluje stare obyczaje grubo się myli. Złoty Wiek jest epoką doskonałości. Tym, którzy spełnią te warunki Bóg powierzy bardzo ważne zadanie, budowę fundamentów nowego świata. Nie straćmy tej niepowtarzalnej szansy - być mieszkańcami w Raju na Ziemi. Wyczujmy również ten punkt styczności, gdzie kończy się stara epoka Kali Yuga i już dźwięczy nam w głowie czysta pieśń Złotej Symfonii - epoki Jednego Serca.

Bądź świadomy po co obecnie narodziłeś się na Ziemi?
Dokąd prowadzi twoja droga, którą właśnie kroczysz?
Dokonaj rozeznania czy to jest właściwa droga ?
Rozpoznaj wskazówki, które kosmos rzuca ci pod nogi!

Bóg już mocno kiwa na nas ręką i głośno woła: szybciutko, bo możesz nie zdążyć; jak te panny, które za pięć dwunasta pobiegły szukać oliwy do swoich kaganków i przegapiły najważniejszy moment.

W dniu 13 czerwca 2010 r
o godzinie 11:30 - 14:30
odbędzie się światowa deeksha.


Zapraszamy wszystkich chętnych!
Dołącz i powoli domknij swój wzorzec.

Żyjemy w miejscu, w którym nasza przeszłość stapia się z przyszłością. W tym cyklu znika czas i przestrzeń, mieszają się wszystkie okresy a my musimy w końcu ustalić swoją tożsamość!

Namaste

11 June 2010

WIESŁAWA


Oliver Shanti - The Secret of the Bambu Tea House


Oliver Shanti - Journey to Shambala


OM BISHWA SHANTI HUM