MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA - 9 CZERWCA 2008

Mija czas długiego snu, zaczynamy mieć wgląd we własne wnętrze. Wielki strumień energii ukierunkowany na Ziemię pokazuje jeden cel. Ludzkie doznania zaczynają coraz wyraźniej przenikać w głąb serca, przybierają konkretne kształty, zaczynamy śnić na jawie. Aby nowa rzeczywistość mogła bardziej rozwijać się musimy usunąć w osobistym świecie wiele rzeczy, uczynić klarownymi nasze związki. To co do tej pory skrywamy i żywimy do innych osób, które żyją blisko nas musi zostać rozwiązane. Jakże często czujemy się zranieni, niedowartościowani, potrafimy nienawidzić, nie umiemy przebaczyć, stwarzamy w naszych codziennych związkach coraz więcej problemów, obwiniamy za własne nieudane kroki tych, którzy nas wspierają i bardzo kochają. Wszystkie ukryte emocje, niechęć i złe nastawienie pociągają nas z powrotem w ciemność.

Dopóki nie wyburzymy murów wybudowanych z negatywnych myśli i skłonności obwiniania swoich bliskich, przyjaciół, współpracowników... nie zaprzestaniemy rzucania w ich stronę złości i nienawiści boskie światło nie wniknie w naszą czakrę serca. Zabarykadowane serce zamknie nas w cielesnej skorupie i utrudni osobisty rozwój.

Ważne jest też aby nauczyć się akceptować siebie takim jakim człowiek jest. Uwolnić się od ograniczeń, uleczyć własne myśli, które nie pozwalają współbrzmieć z prawdziwą naturą. Uświadomić sobie - kim naprawdę jesteśmy? Ze zdrowym rozsądkiem obejrzeć własne wnętrze.

Odpowiedzmy sobie na pytanie: czy w zagubieniu puszczamy wodze naszej wyobraźni i kreujemy na siłę swój nowy obraz - czasami jakże daleki od rzeczywistości... w sposób egoistyczny lub obsesyjny bez właściwej oceny sytuacji uczepiamy się czegoś zbyt mocno i niszczymy jeszcze bardziej klarowność własnej natury. Taka droga nie tylko nie rozwija, ale jeszcze bardziej ogranicza, nie pozwala na przekroczenie nowych progów.

Otwórz swoje oczy, przyjrzyj się sobie!

Podaj wszystkim własną dłoń i uczyń siebie gotowym do zaakceptowania swoich przyjaciół, znajomych, wybacz tym, którzy cię zranili, oceń właściwie sytuację; czy naprawdę wszyscy wobec ciebie zawinili, a może wina leży i po drugiej stronie ? Odbuduj zniszczone połączenia w kontaktach z innymi ludźmi. Jeśli pragniesz zmienić własne życie musisz przede wszystkim zmienić siebie i własne postępowanie. Odbudować zaufanie a swoich bliskich traktować jako sprzymierzeńców, towarzyszy tego samego losu, którzy też tak jak ty stawiają stopy na tej ziemi. Tylko właściwe połączenie twojego serca z sercem innej osoby da możliwość przezwyciężenia wszystkich blokad.

Dzięki procesowi takiego oczyszczenia wpuszczamy w ciało potężną energię i uzyskamy prawdziwe wartości życia. Wszyscy musimy zrozumieć, że złość, gniew, strach, wzburzenie, przymuszanie, zwątpienie i manipulacja są ładunkami blokującymi transformację.

Wszyscy musimy zaakceptować fakt, że każdy z nas ma swoje przeznaczenie i nie wolno innych zakotwiczać na siłę w naszej mentalności. Nasi towarzysze losu wibrują każdy we własny sposób. Podobny przyciąga podobnego, zbliży się w tym samym kierunku. Wszyscy inni choćby ktoś chciał trzymać ich na siłę wcześniej czy później odejdą i należy nie stawiać im przeszkód, nie obwiniać, nie zadawać bólu. Inny wzorzec myślenia nie może wywoływać w nas gwałtownych reakcji o ile nie szkodzi innym.

W dniu 9 czerwca 2008 odbędzie się światowa medytacja - deeksha, jedna z ważniejszych w tym roku. W jaki sposób uwolnić się od wewnętrznego konfliktu, porzucić stare wzorce, które uniemożliwiają zagojenie w nas starych emocjonalnych ran, uwolnienie się od form zazdrości, frustracji, złości, nienawiści. W tym dniu za pomocą medytacji spróbujmy uleczyć własne dusze, odblokujmy własne serca.

Jeśli jeszcze dzisiaj nie czujesz się na siłach by powstrzymać w sobie intensywne negatywne reakcje, pamiętaj, że czasami samo uświadomienie sobie własnych błędów staje się pierwszym krokiem do powstrzymania tego wielkiego wewnętrznego chaosu.

Zapuść się we własną zadumę, wejdź we własne serce, niech cię zaleje bezwarunkowa miłość, posprzątaj własne wnętrze, wymieć wszystko to co nie pozwala boskiemu światłu działać w tobie.

Nie oceniaj siebie zbyt wysoko, nie oceniaj siebie zbyt nisko, znajdź własny potencjał, uwolnij się od starych niemiłych wspomnień, wyjaśnij zakłamania, wybacz. Tylko miłość, tolerancja, dobroć i rozsądne myślenie wniesie w ciało fizyczne i duchowe pełną harmonię.

9 czerwca 2008 w poniedziałek
począwszy od 8 rano odbędzie się sześć deeksh,
które odbywają się z inicjacji Avatara Kalki w Golden City w Indiach.


Jak zakończyć swój osobisty konflikt.
Jak uleczyć swoje związki!


Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej medytacji.

Namaste

Vancouver
31 May 2008

WIESŁAWA
 

Forgiveness and the Freedom of Letting go
 

 
 
Universal Awakening