MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA - 7 MARCA 2008

Piątek, 7 marca 2008 w tym dniu odbędzie się następna światowa deeksha tym razem połączona z boon deeksha. Będzie można zamanifestować swoją obecność na ziemi, można prosić o wiele rzeczy dla siebie. Wszystkie życzenia muszą być wyrażane sercem a nie swoim pożądliwym "ego." Np: prosimy o większy dom ponieważ jest potrzebny dla twojej rodziny a nie dlatego aby służył jako dowód twojego dobrobytu wobec przyjaciół.

Tylko czyste życzenia i pragnienia mogą się w pełni zrealizować.

W tym dniu proś aby twój umysł wzniósł się na wyższe pola świadomości. Nie pytaj Boga, kiedy otrzymasz od niego ten dar (o który prosisz) tylko precyzuj prośbę;

- czy mogą to otrzymać ? Jeśli tak, proszę - niech się tak stanie!

Zanim zaczniesz medytować boon deeksha sporządź dla siebie listę swoich próśb. Napisz czego najbardziej potrzebujesz i proś aby te rzeczy weszły w twoje życie. Mogą to być rzeczy: fizyczne, mentalne, emocjonalne, duchowe, finansowe, związane z innymi ludźmi i innymi zapotrzebowaniami. Proś o wszystko. Upewnij się, że masz je wszystkie zapisane na swojej liście. Równocześnie w tym samym dniu otwieraj drzwi do pełnej wolności, niech ta medytacja będzie również osobistym healingiem w osiągnięciu prawidłowej transformacji.

7 marca znajdź zaciszne i wygodne miejsce w domu lub tam gdzie tobie wygodnie, będzie wspaniale jeśli użyjesz muzyki o kryształowych dźwiękach, (LINK!), wsłuchaj się w jej czysty ton.


Rzeka Lethe na Alasce

Boon - Lethe (z greki), rzeka zapomnienia, jedna z kilku rzek Hadesu Napicie się z niej wody miało spowodować całkowitą utratę pamięci. Według niektórych wierzeń mówi się, że dusze musiały to czynić przed reinkarnacją aby zatrzeć pamięć po poprzednich żywotach.

Wspomina o niej Platon;
dusza kosztując wody z rzeki zapomnienia
traci pamięć tego wszystkiego co widziała łącznie z Bogiem
.

7 marca w czasie deekshy;
- możesz medytować w grupie lub samotnie,
- proś o światło oświecenia,
- o samouleczenie własnych problemów,
- otwórz następny stopień na swojej duchowej drodze,
- jeśli masz specjalne życzenie, ujawnij go w tym dniu,
- dodatkowo łącz z boon deeksha i proś o wszystkie rzeczy,
których pragniesz w swoim życiu,
pamiętaj używaj zdrowego rozsądku!

Jest to czas aby prosić o spełnienie specjalnych życzeń, które nie chcą się zrealizować, nie tylko dla siebie lecz również dla ludzi potrzebujących. Pomyśl również aby uleczyć własne emocje.

Nie jest wskazana prosić jednocześnie o
wiele rzeczy ale w tym dniu można to uczynić.

Mądrość osiągnięcia boon; boon, boonus (z ang.) - łaska, dar, błogosławieństwo, z reguły przychodzi do człowieka w chwili najmniej oczekiwanej - jest błogosławieństwem. Dotyczy nie tylko rzeczy materialnych, może być związane z ciałem umysłem i duszą.

Deeksha jest unikalną medytacją
i wielkim fundamentem do oświecenia.

DEEKSHA - PROCES OCZYSZCZAJĄCY ŻYCIE,

DEEKSHA - INICJACJA - POZNANIE PRAWDY O ŻYCIU.


Zapraszam na następną światową medytację w dniu 7 marca 2008.

Vancouver
26 Feb. 2008

WIESŁAWA
 

Zenergy: visionary art and crystal singing bowl music

Cosmosis: visionary digital art and devotional music

Nature Meditation