MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA - 5 KWIETNIA 2008

 

Deeksha - ziarno prawdziwego i trwałego oświecenia.

Rok 2008 - numerologicznie 2+8 = 10/1 - znaczy początek.

Rodzi się nowa energia, która pomoże w transformacji
i w rozwoju duchowym na twojej drodze.

OŚWIECENIE - leży w twoich rękach!

Człowiek nawet w chwili kiedy staje się pustką ciągle jest połączony z programem głębokiej podświadomości. Nasz rozum trzyma nas z daleka od wielkiej rzeczywistości.

Aby osiągnąć pełne oświecenie potrzebne jest dziesiątki lat. Każdego dnia należy pracować nad własnym rozwojem duchowym, zdzierać następną warstwę własnego ego. Może dla wielu wydać się to dziwne ale kiedy mniej cierpimy nie osiągniemy właściwego poziomu oświecenia, w zasadzie ta faza nie jest w ogóle oświeceniem. Tylko człowiek, który mierzy się z własnym cierpieniem dotyka Prawdy. Czym głębiej w nią wchodzi tym bardziej cierpi.

Każda osoba rodzi się ze zdolnością doświadczenia świata w celu połączenia pól świadomości. Oświecenie jest procesem neurobiologicznym, rodzajem "boskiej operacji", podczas której budzi się DNA. Boska energia transformuje się w mózgu, zmienia się świetlisty kod w komórkach całego ciała. Rozróżnia się wiele form oświecenia. Stan kosmicznej świadomości będzie odmiennym doświadczeniem dla każdej jednej osoby.

OŚWIECENIE - nowe narodzenie
- podróż do uniwersalnej świadomości.

Aby ten proces mógł zaistnieć należy wybudować "świątynię ze światła", poczuć w swoim ciele energię Kundalini, która rozprogramuje matrix duszy. Energia Kundalini utworzy nowe drogi, stare przestaną istnieć.

W sobotę 5 kwietnia 2008 odbędzie się 6 deeksh.

Zapraszamy do wspólnej światowej medytacji, która odbywają się z inicjacji Avatara Kalki, Golden City - Indie. Przebudźmy strumień kosmicznej energii. Ludzkość dużymi krokami wchodzi w Złoty Wiek - Satya Yuga, w którym rozpłynie się zasłona między światem materialnym i duchowym. Zasłony morfogenicznego pola ludzkości jako programu podświadomości oddzielające człowieka od jego prawdziwej natury.

Oświecenie lub Świadomość Chrystusowa znajduje się w naszych genach, czeka cierpliwie na czas, w którym nastąpi przebudzenie duszy. Od tej chwili nastąpią w człowieku potężne zmiany - w mgnieniu oka.

Połącz własną dusze z własnym sercem, nieważne z jakiej jesteś religii i jakie są twoje wierzenia. Każdy z nas jest w podróży do Prawdy, a Prawda może tylko wniknąć przez otwarte serce i rozum.

Namaste

Vancouver
2 April 2008


WIESŁAWA


Relaxation music