MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA - 3 PAŹDZIERNIKA 2008

My mieszkańcy Ziemi jesteśmy szczęściarzami. Żyjemy w wyjątkowych czasach. Do tej pory otuleni woalem tajemnicy robimy pierwszy krok naprzód - w kierunku Potężnego Słońca. Narodziliśmy się w epoce wielkich przemian, w blasku gwiazd dojrzewają nasze ciała, podnosi się nasza świadomość.

Dobrze wykorzystajmy ten czas, poszukajmy swojej prawdziwej tożsamości. Stańmy się współtwórcami nowej JUŻ "Złotej Epoki", z dziecinną ufnością przygotujmy się na odbiór nowej wspaniałej energii płynącej do nas z kosmosu. Cały czas Światło otwiera nam furtki, prawie każdego dnia na świecie zachodzą wielkie zmiany. Czują tą atmosferę ludzkie ciała, zaczynają wirować i drżeć w nowym tańcu. Jeszcze nie wszyscy to rozumieją, stąpają niepewnie po ziemi, boją się przemian.

Ci, którzy już odkryli to nowe zjawisko z miłością wyciągają ręce do Nieba; jak ptaki, które czują w sobie wiosenny prąd powietrza szykują się do wielkiego lotu - wiedzą, że nadszedł ten właściwy czas na powrót do ich rodzimych gwiazd. Swoją ufnością i otwartością umysłów budzą w sobie świetliste kody, uwalniają mistyczne symbole i kolorowo wirujące obrazy, które są cenną wskazówką w ich dalszej wędrówce. W ich sercach odzywa się nieodparta tęsknota by porzucić wszystko i pogonić naprzód - tam, gdzie Światło weźmie ich w swoje ramiona.

Przeznaczenie czy ewolucja? Objawia się nowa forma życia, otwierają się nowe drogi do mądrości. Odrzućmy wszystko co nieświadome, wszystko co przeszkadza, nowa rzeczywistość ujawni ci prawdziwy raj. Odstąp od ducha materializmu, wybierz wirujące pasmo nowych energii i pośpiesz naprzód!

Prawidłowa postawa przy medytacji na krześle.

W dniu 3 października 2008
starym zwyczajem odbędzie się 6 Deeksh,
od 8.00 rano do 22.00 - co 2 godziny.

Znajdź czas, poszukaj w swoim wnętrzu klarownej myśli, wyślij swoją szczerą modlitwę, połącz się z tymi, którzy potrzebują dzisiaj twojego wsparcia,
otwórz własne zmysły a one wskażą ci istnienie innej Prawdy.

Doświadcz pięknych transformacyjnych energii,
zaakceptuj nową sytuację.
Ziemia dojrzewa a TY razem z nią.

Otwórz swoje bramy,
Uchwyć ten piękny moment,
Kosmos szepcze ci nowe prawdy,
Jednoczy twoje ciało w jeden instrument.

Wyjdź z labiryntu złudzeń materialnych,
Rzuć się w fale nowej przygody,
Nie odrzucaj pragnień duchowych,
Wracaj szybko do swojej Ojczyzny!

To od nas samych
będzie zależeć,
czy popłyniemy na nowej fali światła,
czy zatopimy własnego ducha w otchłani ziemi!

Namaste

Vancouver
28 Sep. 2008


WIESŁAWA


Tranquil Waterfall


Great Spirit


New beginning