MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA - 14 LIST. 2008

 

Deeksha transformuje w głęboką ciszę, przynosi spokój, radość, uzdrawia i wnosi energię oświecenia. Jeśli chcesz wznieść siebie na wyższy stopień świadomości deeksha będzie w twoim ręku tym cudownym narzędziem, który da ci pełną wolność.

14 listopada jak w każdym roku będzie Światowym Dniem Pamięci - Wdzięczności. W ten specjalny dzień znajdź swoje miejsce, otwórz serce, umysł i duszę, połącz się z innymi osobami we wspólnym łańcuchu potężnych energii, które mogą zmienić naszą zbiorową świadomość. Wspólne zjednoczenie świata w tym samym dniu będzie najlepszą drogą w celu uleczenia światowego pokoju, miłości, radości i wielu innych problemów.

Na Ziemi ludzie nadal mają zbyt głęboki program własnych umysłów, który im nie pozwala połączyć się z Uniwersum. Świat uwikłany jest w dualizm, zbyt wiele ludzi nadal idzie dwoma drogami - kreuje dwa światy: materialny i duchowy.

Oświecenie jest stanem duchowym,
ukazuje Uniwersalne Prawdy,
uruchamia DNA.

Oświecenie jest neurobiologicznym procesem, Boską operacją przenoszącą człowieka na stałe w wyższe wymiary świadomości. Wyzwólmy się z pod kontroli pięciu zmysłów, pozwólmy wpłynąć wyższym energiom w nasze fizyczne ciała, poczujmy w sobie subtelne światło i spokojnie kontynuujmy podróż w niebiańską rzeczywistość.

14 listopada 2008
od godziny 8.00 do 22.00 według centralnego czasu
odbędzie się sześć deeksh,
ich inicjatorem jest Avatar Kalki w Golden City, Indie.

Jeśli chcesz zmienić własne życie dołącz do światowej medytacji. Deeksha pomoże przenieść cię w Złoty Wiek - Satya Yuga lub w Piąty Świat. Rozpuści się woal odgradzający świat fizyczny od świata duchowego, ujrzysz piękno, poznasz prawdziwą miłość, poczujesz w sobie Energię Chrystusa.

Nasz zegar ciągle cyka lecz skraca się nasz czas, w każdej chwili w oka mgnieniu możemy być świadkami wielkich zmian. Powinniśmy być świadomi tego, że znajdujemy się w procesie przebudowy starych struktur i wdrążenia nowych. Wszystko co nas do tej pory zniewala, ogranicza zostanie przetransferowane w naturalny sposób. Musimy być gotowi na zamiany na Ziemi, musimy przebudzić w sobie proces przemian by ułatwić nam moment przejścia.

Obudź się, obudź się,
usłysz z kosmosu płynący na Ziemię uniwersalny dźwięk.
Dołącz do tych, którzy są już gotowi do przyjęcia Energii Chrystusowej.

Zapraszamy w najbliższy piątek
wszystkich chętnych do wspólnej medytacji.

Namaste

Vancouver,
10 Nov. 2008

Z miłością
WIESŁAWA

Oliver Shanti - Journey to Shambala

BUDDHA & BONSAI -- Oliver Shanti & friends