MEDYTACJE

ŚWIATOWA DEEKSHA - 12 GRUDNIA 2008

Naukowo mówiąc kiedy księżyc jest w pełni na Ziemi są większe odpływy i przypływy wody niż zwykle, wiele ludzi bardziej intensywniej doświadcza silnych emocji. Naukowcy wskazują, że księżyc ma duży wpływ na ludzkie doświadczenia, na odpływy i przypływy wody a nawet na wzrost roślin.

Duchowo rzecz biorąc w czasie pełni księżyca nocą jest jasne niebo, można powiedzieć następuje oświetlenie w naszym życiu, zwłaszcza jego ukrytych problemów. Pełnia jest doskonałą okazją do puszczania starych manifestacji i otwierania nowych.

Wszystkie starożytne kultury na świecie korzystały z ognia jako integralnej części ich kultu. Jednym z bardziej potężnych rytuałów ognia jest HOMA. Aby znaleźć jego korzenie należy cofnąć się do mądrości Vedy. Rytuały HOMA znane są od 5000 lat.

Święty ogień tworzy związek między człowiekiem i Świadomością Kosmiczną. Wierzono, że ogień może przemienić psychikę - uczynić człowieka świętym. Od tej przemiany wiele zależy, wiele może się zdarzyć. Fizycznie HOMA jest w stanie pomóc w zakresie zdrowia, relacji w związkach, w dobrobycie. Duchowo - energia ognia pozwala na łatwiejsze dostrojenie z Kosmiczną Świadomością. W czasie pełni księżyca nasze modlitwy odnoszą większe sukcesy.

12 grudnia wszyscy mamy szansę na szybsze uzdrowienie, jak również na własne przebudzenie, oświecenie, zbliżenie się do Boga.

Manifestacja pełni księżyca i rytuał HOMA jest bogactwem świętych narzędzi: pomyślności, radości, własnych odkryć, otwarciem się na mądrość. Zanurkuj w oceanie własnego bytu, doświadcz nowego wymiaru, dosięgnij fali, która bez granic otworzy ci nowe wrota. W tym dniu stań się niczym woda, przepłyń swobodnie przez wszystkie bariery, uświadom sobie własną rolę w kosmosie. Rozpoznaj co cię przyciąga i otwórz się na wzrastanie, oddal od siebie stare wzorce, otwórz się i zaspokój swój głód duchowy.

Już czas aby stworzyć mur. Własnym rozwojem daj dostęp światłu świadomości. Pozwól tajemniczej fali porwać cię do Boskiego Ognia.

Kiedy w twoim umyśle nie ma granic wewnątrz twojego pałacu rodzi się Chrystus.

Dla człowieka jest to osiągnięcie doskonałego czystego życia, osiągnięcia oświecenia. Niedoskonałe ludzkie zmysły będą doprowadzone do najwyższego duchowego stanu. Jeśli chcesz uczynić z własnego ciała świątynię zapal świece i kadzidła, z umysłem czystym i spokojnym w świetle świec chwal Boga, wizualizuj, że wszystko co w tobie jest ciemne staje się jasne. Wyobrażaj sobie wokół siebie wielki pożar na własnym ołtarzu. Odpędź od siebie wszystkie demony. Boski Biały Ogień nigdy nie gaśnie. W Jego płomieniach pozbądź się wszystkich przeszkód. Proś o pomoc HOMA - będzie twoim zwycięstwem, uzdrowieniem. Proś o ochronę - przyzywaj Boga. W tym pożarze pomóż swojej rodzinie, bliskim, usuń i ich przeszkody. Poproś Boga aby spełnił twoje marzenia, życzenia, aby każdy człowiek dosłyszał tajemnicę własnego pochodzenia, znalazł miejsce do którego należy. Podziękuj Bogu. Niech ten Święty Ogień będzie ci pomocą i przyjemnością. W jego kąpieli człowiek czuje się jak nowonarodzony.

W dniu 12 grudnia 2008 odbędzie się 6 deeksh, od 8.00 do 22.00.
Ich inicjatorem jest Avatar Kalki w Golden City w Indii.


Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej światowej medytacji.

Namaste

Vancouver
10 Dec, 2008

WIESŁAWA


Orakels Meditatie - Celestial JourneyONE WORLD ONE MEDITATION ONE PRAYER


Angel meditation